320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Las inimesed, kes peavad seda vajalikuks, sildistavad end ikka ise.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Naljakalt kurb
      Kes see siit foorumist seal Liverpooli mütsiga seisab?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Kes see siit foorumist seal Liverpooli mütsiga seisab?
        vb tema:
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          http://kasulik.delfi.ee/news/uudised...as?id=81117137

          Kommentaar


            Vahest out of nowhere tuleb sellised totakad naljad pähe. Mäletan ise, kui ajateenistuses rakmete salvetaskuid ette näitasime ja mul oli seal kommipaber, rühmaülem küsis, mis mul seal on....mul pole endal ka õrna aimugi, miks ma seda ütlesin, aga ütlesin pomm....korraliku peapesu sain rühmaülemalt.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar




              Läks aega, aga hääldasin välja.
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Tooksin siinkohal välja mõnedest väljenditest, mille kohta võiks öelda, et tegu on kõige kummalisema sõnamoodustisega, mille väljamõtlemisprotsessidega ma isegi tegeleda ei suudaks:
                - pesupulbri reklaam: "Naudi suurepärast pesutulemust."
                - mingi hambapasta reklaam: "Suuhoolduses on saabunud muutuste aeg."
                - mingi naistevärgi reklaam: "On üks neist päevadest, kui soovin tunda Always Sensitive pehmust."

                Kuulge, reklaamiinimestest sõbrad, kuidas selliste lausete peale tullakse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuulge, reklaamiinimestest sõbrad, kuidas selliste lausete peale tullakse?
                  Tõlgivad otse poola keelest.

                  Kommentaar


                    Kasutan sellist äppi jalgpallitulemuste jälgimiseks nagu Forza ning mul on seal üksjagu meeskondi jälgitavateks märgitud. Läksin siis praegu vaatama, et mis mänge homme toimub ning jälgitavatest meeskondadest on homme kolmel mäng. Aga tähelepanek nende kolme kohta - homme mängivad omavahel kaks Reali, kaks Borussiat ja kaks Torino klubi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kui sa ostad omale mingi auto, hakkad neid igal pool nägema. Näiteks bemmi ostes näed neid igal pool. Eriti seda sama mudelit. Veidernaljakas.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Mul enda autoga sama sama asi.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          naistel pidi riietega olema nii.

                          Kommentaar


                            pärast seda kui ma hakkasin auto asemel bussiga linna sõitma, näen ma igalpool busse

                            Kommentaar


                              Mul on jalakäijatega sama lugu. Kõndides on nad igal pool.

                              Kommentaar


                                Astus kaupluses minu juurde kena neiu, kes tutvustas Eestis toodetud kreemi.
                                Muidu see mulle korda poleks läinud aga minu tähelepanud püüdis ta saavutada väitega, et nende toode ei sisalda keemiat, mis uhkelt ka pakendil ilutses.

                                See ajas muigama, sest keemia on teadus. No umbes sama arukas oleks reklaamida autot ja väita, et see ei sisalda või sisaldab füüsikat. Küsisin siis toote korra enda kätte ja lugesin koostist.
                                Koostis oli suht tüüpiline: 70% ulatuses vesi + säilitusained + õlid jne.
                                Seega see väide polnud kuidagi tõene, sest ka veel on oma keemiline koostis ja kõikidel teistel seal kirjas olevatel komponentidel ka.

                                Siis jäin mõtlema, et äkki mõeldi kemikaale aga ka see poleks korrektne, sest
                                kemikaal võib olla looduslik või tööstuslik aga millegi pärast paljud usuvad, et kemikaalid on halvad ning kõik looduslik on ehtne ja hea.
                                Terve tee koju mõtlesin, et mis ajendab tootjat midagi nii rumalat pakendile kirjutama ja veel uhkelt reklaamima.

                                Samas on loomulik, et mida ei mõisteta, seda kardetakse, see on inimeste loomuses lihtsalt aga endast lugupidav tootja sellise rumalusega kaasa minna küll ei tohiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X