320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Sisaski kriiskamine on ikka päris rõlge "mängi ängi".

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      See Sisaski kriiskamine on ikka päris rõlge "mängi ängi".
      Sisask oli kogu selle asja juures veel hea.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        1. Eesti Jäähokiliidu kontor asub Tallinnas aadressil Asula 4c.

        2. Me võitleme riigi ja vist isegi Euroopa Liidu tasemel kilekottidega ja varsti me keelame (või maksustame) need väikesed läbipaistvad kilekotikesed poodides. Samal ajal on meil poodides iga faking kurk kiletatud.

        3. Pealtnägija saates oli see nädal lugu "ägedast" paarist, kes üritasid tütart omavahel jagada. Meespeategelane Leevi tundus mulle alguses tuttav ja nüüd mul tuli meelde, kus ma temaga kokku puutunud olen. 3 aastat tagasi pidin ühe seina enda korteris lammutama ning ukseaugu liigutama teises seinas. Võtsin läbi ehitushanke pakkumise. Seesama ehitusmees oligi see Leevi. Oskan öelda, et räigelt ebausaldusväärne isik, kes lõpus tahtis ka rohkem raha kui kokkulepitud oli ja kui ma meie kokkulepetele viitasin, oli valmis mulle kallale minema. Kuna samal ajal oli mul ka vannitoa vend kohal, siis ta ei laskunud kaklusesse.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Üle pika aja kasutasin soov.ee keskkonda mõne asja müügiks. Ei oleks uskunud, et paari päevaga sellised kirjad tulevad:

          Variant 1. "Thanks for your reply, i am chom, i live in China... I am interested to buy the item for my friend in Nigeria as she require the item that is why I contacted you... I like the condition of the item as seen on the Ad... I agree with the price, get back to me with the postage fee through omniva Post to Nigeria as i will pay for the postage... await your reply... thanks"

          Variant 2."OK, mis seisukorras kauba?
          Võite saata mulle mõned Viimased
          pildid kauba? Ma tahan näha pilti.
          kena, lase mulle saada see mu tütre
          kui ta on huvitatud, olen saada see
          tema, kui suur on kulu?
          ta on turismi Nigeeria, ta vajab seda
          teha pilte, nii palju on laevandus
          kulud kogusumma?"

          Kommentaar


            kunagi pole nii kiire, et kasutada WC harja üleliia entusiastlikult.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              kunagi pole nii kiire, et kasutada WC harja üleliia entusiastlikult.
              care to elaborate..
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Sattusin Barcelona mängu vaatama. Poole ajast on seal staadionil meie Premium Liiga mängudest vaiksem. Samas on seal ühe mänguga Premiumi kahe hooaja publik? Naljakas. Või hoopis kurb?

                Kommentaar


                  Staadionilt jäi selline mulje või heli ei kostnud su teleka kõlaritesse?

                  Kommentaar


                    Kõrvaklappidest.

                    Kommentaar


                      naerunägu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        care to elaborate..


                        ei, tegelikult pääsesin ehmatusega.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Sattusin Barcelona mängu vaatama. Poole ajast on seal staadionil meie Premium Liiga mängudest vaiksem. Samas on seal ühe mänguga Premiumi kahe hooaja publik? Naljakas. Või hoopis kurb?
                          Sest staadioni publikum koosneb umbes 45% jaapani turistidest kelledest tuleb ainukene hääl siis välja, kui Messi palli saab. Siis hakkab tavalisest veel tihedam pildistamine ja kostub sumin "messi-messi-messi".
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Sest staadioni publikum koosneb umbes 45% jaapani turistidest kelledest tuleb ainukene hääl siis välja, kui Messi palli saab. Siis hakkab tavalisest veel tihedam pildistamine ja kostub sumin "messi-messi-messi".
                            Väga ei nõustu, olen paaril mängul käinud seal ja üldjoontes on turiste küll rohkem, aga Messi chant tuleb ikka siis kui ta värava lööb.
                            Muidu ei ole meeleolul viga midagi, lihtsalt väga suur staadion ja tõesti on palju turiste. Mingit rolli mängib ka see, et omal ajal keelustas klubi nn ultrate kohalolu staadionil ja kuigi nad löövad möllu enne mängu tavaliselt (staadioni ümber käib päris korralik laulukoor ja püro), siis staadionile selline asi ei jõua.

                            Kommentaar


                              selle loos ei laulda "whoop dat ass" nagu ma eluaeg olen arvanud vaid hoopis "whoomp there it is"

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainus inimene maailmas, kelle arvates on Leicester meh klubi ning Vardy täiesti tavaline keskpärane ründaja?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X