320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    paradoksaalne, et Eesti (ja kindlasti ka teiste riikide) sallivad inimesed, kelle hulgas palju naisi, homosid jne, ühesõnaga "maailma palju näinud inimesi", ei anna endale aru, et riikides, kust pagulased tulevad, oleks nad ise suure põlu all. Oh the irony!

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Lapse keha ja valikute üle otsustab siis kes, kas mõlemad vanemad või ainult ema? Või on isal siiski ka sõnaõigus?
      Alaealise lapse eest vastutavad mõlemad vanemad. Sünnitusmeetod ei lähe sinna alla.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Mul on kahju vaadata neid tibisi, kes miinuskraadidega ringi käivad pahkluud paljad. Oskamatus talvistes oludes stiilne outfit sobitada?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Mul on kahju vaadata neid tibisi, kes miinuskraadidega ringi käivad pahkluud paljad. Oskamatus talvistes oludes stiilne outfit sobitada?
          Kõige hullem,et need pahkluudeni paljad on suht alati need umbes 150 kilosed emised,kes nagunii outfiti mitte ei oska sobitada,vaid on omaarust nii tähtsad ja teerajajad,et "mida te raisad mölisete,oleme kõik võrdsed" .

          Kommentaar


            Algselt postitas tarry Vaata postitust
            Kõige hullem,et need pahkluudeni paljad on suht alati need umbes 150 kilosed emised,kes nagunii outfiti mitte ei oska sobitada,vaid on omaarust nii tähtsad ja teerajajad,et "mida te raisad mölisete,oleme kõik võrdsed" .
            sa, kult, muidu tead, mis kehaosa pahkluu on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
              sa, kult, muidu tead, mis kehaosa pahkluu on?
              Üldiselt tean,see oligi rohkem selline illustratiinve väljend

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Mul on kahju vaadata neid tibisi, kes miinuskraadidega ringi käivad pahkluud paljad. Oskamatus talvistes oludes stiilne outfit sobitada?
                Kuttidega sama lugu.
                Stiil>soojus.

                Kommentaar


                  Tinderis on chill, aga seal ei tohi teha viga, et hakkad kohe rääkima mingist raskest elust ja suhtetahtmisest. Seltsi saab väga kiirelt, olen kuulnud.

                  Kommentaar


                    lol ''olen kuulnud''
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc.
                      Sai poolte kokkuleppel ära lõpetatud üks väga kiiva kiskunud suhe. Mina ei tahtnud nuga saada ja teine pool sekeldusi politseiga.
                      Aga see on juba teine teema.
                      Omakeskis mõtlesin, et juhhuu. Vabadus ja ilma hirmuta ja jne. Mööda läks kuskil 3 päeva. Hakkas juba igav. Pubis õlle joomise east vist olen ka välja kasvanud ja vutti meie kliimas väga hetkel ei mängita. Tuleb välja , et harjunud kuidagi koos elama. Igasugu hullud ideed tulid pähe. N mõtlesin juba oma laste emaga ära leppimise peale. Aga õnneks see läks üle. Ta hetkel ei vihkagi mind ja me saame täitsa inimese moodi suheldud.
                      Nii mis jääb 40 nele läheneval kergelt kiilanevale(ainult väga kergelt) mehel üle.
                      Internett juhhuu.
                      Oh jeerum milline on issanda loomaaed meid ümbritseb.
                      Tinder. Üks tähelapanek kohe alguses. Enamus naisi näeb oma vanusest(mis seal kirjas on) tükk maad vanemad välja.
                      Vaja pilti. Lasin siis ühel trennikaaslasel pildi teha. Enda arvates väga halvas vormis pole.
                      Tuli match. Tere sa näed sportlase moodi välja.
                      Nu kes ei oleks liigutatud sellise avalduse peale. Saigi vesteldud ja tuleb välja, et proual 2 last ja üldse keeruline olukord. Lõin vedelaks ja nihverdasin vestlusest välja.
                      Tuli match. Selline rocki tsikk. Vestlesime maast ja ilmast ja muusikast. Jõudsime eelmise aasta rammstein i kontserdini. Mina siis avaldasin arvamust, et kuidagi nõrgaks jäi see live. Et,natukene lühike ja möllu vähem ja... Temake siis vastu , see oli nii vinge live et midagi ägedamat pole tema näinud. Vestlus katkes. 20 mintsa hiljem olin kustutatud...
                      Pluss umbes 10 matchi mis ei läinud edasi tere st.
                      Iha.ee Kuna olin seal kunagi varem ka ringi kolanud. Siis midagi üllatavat alguses ei olnud.
                      Aga polnud enam ka päris see. Julgelt võib öelda, et iga teine küsib otse raha ja iga kolmas eelistab kohtumist naistega. Moodsad ajad noh.
                      Siis vaatan , et kiri. Meesterahvalt. Õu düüd palju sul jõudu on? Jätsin vastamata.
                      Siis kuidagi sain seal jutule ühe prouaga. Mitu päeva sai igast põnevaid teemasi lahatud. Ja siis nagu mööda minnes , saame äkki järgmine nädal kokku aga see nv ei sobi. Kuna mees tuleb soomest. Eeee
                      Siis jõudsin kuidagi ühe slaavi prouani. Jälle. Iseenesest väga meeldiv on. Aga krt kui sedasi edasi läheb pean teise töökoha võtma. Väga ei viitsiks.
                      Järgmine nädal võtan kimbu roose ja lähen vist lennujaama vastu oma saatusele. Proua kellest jutt pihta hakkas tuleb soojalt maalt.
                      Valikud kipuvad otsa saama.
                      Kuidas sa ihas üldse kellegiga jutule said? Ilmselt oled päris osav
                      Minu kirjadele naised ei vastanud aga see eest tuli hunnik meeste kirju, kuni ma avastasin,et neid saab blokkida. Seisin tükk aega peegli ees ja mõtlesin,et kas ma näen tõesti nii gei välja Mul oli seal ainult 1 pilt ,kus ma laua taga teed jõin ja kõik.
                      Õnneks enam pole neid tutvumiskontosi vaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Kuidas sa ihas üldse kellegiga jutule said? Ilmselt oled päris osav
                        Minu kirjadele naised ei vastanud aga see eest tuli hunnik meeste kirju, kuni ma avastasin,et neid saab blokkida. Seisin tükk aega peegli ees ja mõtlesin,et kas ma näen tõesti nii gei välja Mul oli seal ainult 1 pilt ,kus ma laua taga teed jõin ja kõik.
                        Õnneks enam pole neid tutvumiskontosi vaja
                        Tee = teabagging
                        Müsteerium lahendatud, ole lahke

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc.
                          Sai poolte kokkuleppel ära lõpetatud üks väga kiiva kiskunud suhe. Mina ei tahtnud nuga saada ja teine pool sekeldusi politseiga.
                          Aga see on juba teine teema.
                          Omakeskis mõtlesin, et juhhuu. Vabadus ja ilma hirmuta ja jne. Mööda läks kuskil 3 päeva. Hakkas juba igav. Pubis õlle joomise east vist olen ka välja kasvanud ja vutti meie kliimas väga hetkel ei mängita. Tuleb välja , et harjunud kuidagi koos elama. Igasugu hullud ideed tulid pähe. N mõtlesin juba oma laste emaga ära leppimise peale. Aga õnneks see läks üle. Ta hetkel ei vihkagi mind ja me saame täitsa inimese moodi suheldud.
                          Nii mis jääb 40 nele läheneval kergelt kiilanevale(ainult väga kergelt) mehel üle.
                          Internett juhhuu.
                          Oh jeerum milline on issanda loomaaed meid ümbritseb.
                          Tinder. Üks tähelapanek kohe alguses. Enamus naisi näeb oma vanusest(mis seal kirjas on) tükk maad vanemad välja.
                          Vaja pilti. Lasin siis ühel trennikaaslasel pildi teha. Enda arvates väga halvas vormis pole.
                          Tuli match. Tere sa näed sportlase moodi välja.
                          Nu kes ei oleks liigutatud sellise avalduse peale. Saigi vesteldud ja tuleb välja, et proual 2 last ja üldse keeruline olukord. Lõin vedelaks ja nihverdasin vestlusest välja.
                          Tuli match. Selline rocki tsikk. Vestlesime maast ja ilmast ja muusikast. Jõudsime eelmise aasta rammstein i kontserdini. Mina siis avaldasin arvamust, et kuidagi nõrgaks jäi see live. Et,natukene lühike ja möllu vähem ja... Temake siis vastu , see oli nii vinge live et midagi ägedamat pole tema näinud. Vestlus katkes. 20 mintsa hiljem olin kustutatud...
                          Pluss umbes 10 matchi mis ei läinud edasi tere st.
                          Iha.ee Kuna olin seal kunagi varem ka ringi kolanud. Siis midagi üllatavat alguses ei olnud.
                          Aga polnud enam ka päris see. Julgelt võib öelda, et iga teine küsib otse raha ja iga kolmas eelistab kohtumist naistega. Moodsad ajad noh.
                          Siis vaatan , et kiri. Meesterahvalt. Õu düüd palju sul jõudu on? Jätsin vastamata.
                          Siis kuidagi sain seal jutule ühe prouaga. Mitu päeva sai igast põnevaid teemasi lahatud. Ja siis nagu mööda minnes , saame äkki järgmine nädal kokku aga see nv ei sobi. Kuna mees tuleb soomest. Eeee
                          Siis jõudsin kuidagi ühe slaavi prouani. Jälle. Iseenesest väga meeldiv on. Aga krt kui sedasi edasi läheb pean teise töökoha võtma. Väga ei viitsiks.
                          Järgmine nädal võtan kimbu roose ja lähen vist lennujaama vastu oma saatusele. Proua kellest jutt pihta hakkas tuleb soojalt maalt.
                          Valikud kipuvad otsa saama.
                          Eks sellises vanuses on jah see teema, et peab ikka väga hea juhus olema, et satud kellegi otsa, kes ka normaalne ja kes ka just sellel hetkel üksi jäänud. Lohutuseks võin öelda, et suure tõenäosusega vaatab normaalsel naisel turul samasugune pilt vastu

                          Kommentaar


                            Ootamatus, aga väga huvitavas suunas areneb see thread

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Tee = teabagging
                              Müsteerium lahendatud, ole lahke
                              Pidin guugeldama,millega tegu
                              Seos on tõesti ilmne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Pidin guugeldama,millega tegu
                                Seos on tõesti ilmne
                                Kas sa oled kunagi Varrot või Madisoni näinud piltidel "teed joomas"?
                                Ei ole ja sellel on kindel põhjus aga guugli jaoks oled sa nüüd üks nilbe pervert, sest igast liigutusest netis jääb märk maha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X