320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    https://www.iltalehti.fi/viihdeuutis...f6064_vd.shtml

    Siis kui #metoo feilis täiega ja karma maksis kätte.

    tea kas karma väga maksis kätte. Tüüp jäi tööst ilma ja naised pidid paarsotti maksma

    Kommentaar


      "kotis midagi ohtlikku ei olnud ja selle omanik oli sinna paigutanud vaid kassetid ja kartulid"
      Et nagu.. huvitav mis kassetid olid? Kuidagi huvitav kombo.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        "kotis midagi ohtlikku ei olnud ja selle omanik oli sinna paigutanud vaid kassetid ja kartulid"
        Et nagu.. huvitav mis kassetid olid? Kuidagi huvitav kombo.
        Klassikaline kartulid ja kassetid kombo ehk friikad ja chill

        Kommentaar


          See hetk, kui keegi kirjutab hea loo ja annaks viieka härra Kalevile.
          Iga sugudevahelisest võrdsusest mõtlema vaevunud inimene saab aru, et mehena sündimine on eelis. Kuid radikaalfeministide korraldatav nõiajaht meestele üksnes süvendab seda probleemi.

          Kommentaar


            sealt artiklist ühes lõigus väljatoodud sotsiaalalade teadustööde publitseerimise raskustest meenus hiljuti avalikuks tulnud keiss, kus mingit probleemi polnud üle võlli lükatud väljamõeldud teemadel artiklite avaldamine. Peer-reviewd kirjutasid veel et strong and powerful

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              See hetk, kui keegi kirjutab hea loo ja annaks viieka härra Kalevile.
              https://ekspress.delfi.ee/elu/femini...ib?id=83938819
              Mm, ma ütleks, et väga kõikuv artikkel pigem.

              - Algab täpselt nii nagu väga erineva kraadiga konservatiivide artiklid. Usun, et see "Jah, seksuaalne ärakasutamine on halb... muu jutt... AGA SAMAS..." struktuuri leiab reaalselt sellistelt EKRE ja ka väga rahvusvahelistlel lehtedel, noh, et natukene nagu consentime selle seisukohaga, et tegemist on halva nähtusega. Aga siis nagu ütleme, et tegelikult kõik üle võlli ikka ja ridade vahele peidetuna öeldud, et nii hull pole ka.
              - Vahepeal on igati mõistlik. Räägitakse, kuidas mingid asjad hakkavad devalveeruma ja tonti nähakse seal kus seda pole. Ütleks et sissejuhatusele järgnevad 2 lõiku on spot on.
              - Järgmised kaks on üldiselt mõistlik, aga mingis osas paneb autor väga valusalt rappa. Räägib seda, kuidas naised on rohkem inimeste inimesed ja empaatilisemad.... ja siis pärast jõuab järeldusele, et "kurat, ega naistest ei saagi juhte ju raisk!". Uu... wut?
              Minu senise karjääri kõige parem ülemus on olnud naine. Just sellel samal põhjusel mis räägitud - inimeste inimene; huvitub sellest kas/mis mured on ja kuidas neid lahendada. Samas konkreetne ja õiglane. Tippjuht on tänapäeval just inimeste inimene ja seda, miks naised tippjuhiks/juhiks ei kõlba ei ole mingil moel artiklis puudutatud.
              - Ja siis lõpp... oeh. Minu jaoks see "Normaalne mees vaatabki naist vahel „sellise“ pilguga ja ka käe õlale*panemine ei peaks ilmtingimata olema ahistamine." ... kurat seda saab paremini sõnastada. Tõesti saab. Saan mõttest aru - noh vahest lööbki testosterooni taseme kõrgele ja jääd jõllama eksole. Aga konstruktsioon "Normaalne mees seda ja teist", tra, sorry, mage.

              Lisaks natukene häirib ka see sentiment, et kõik feministid on hüsteerikud. No ei ole. Jah, ilmselt meedias ja igal pool saavad rohkem kajastust äärmused, aga see on sp, et klikk müüb. Kui sama laia pintsiga maalida kusagil poliitikas, siis võibki öelda, et iga sotsiaaltoetuste suurendamise eest seisja on fundamentaalkommunist. Või iga sörkjooksu tegija on tippsportlane. Või iga takso/sõidujagamisteenuse kasutaja on miljonär. Kas sellistel lahmimistel mõtet on ja kas see ütleja arutluskäiku tugevdab. Ei ütleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                "Kui sama laia pintsiga maalida"
                Jah ma pole tõesti ammu juba korralikult trenni teinud aga kas seda tasub nüüd kõigile kohe kuulutada #met(r)oo

                Kommentaar


                  Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
                  Vastupidised väljendused pigem surutakse väekamate poolelt maha.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui kass kukub käppadele ja võileib n.ö näoga vastu maad, siis inimene läheb läbi ukseava ja jääb seisma.

                    Tra, ma kardan, et pohmas peaga kusagil võõras riigis, võõras inimene, võõra käitumisega jääb ette ja tuleb teda lükata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
                      Vastupidised väljendused pigem surutakse väekamate poolelt maha.
                      Millepärast sa vabandad, nagu millepärast? Sellepärast? Ma tahan alati endale korrutada, et ma tänan jumalat, et mul on olemas palju sõbrannasi, palju töökaaslasi, palju naisterahvaid keda ma tunnen, ja ka oma naine, kes ütlevad omast suust üheselt: " See feminisim, mida siin eestis tehakse ei ole feminisim, see on pigem ärapaneminine. https://www.facebook.com/groups/Wool...4288471932747/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui kass kukub käppadele ja võileib n.ö näoga vastu maad, siis inimene läheb läbi ukseava ja jääb seisma.

                        Tra, ma kardan, et pohmas peaga kusagil võõras riigis, võõras inimene, võõra käitumisega jääb ette ja tuleb teda lükata.
                        Kas sa ei ole kunagi purjus peaga hommikul kassile pai tehes ja külmkapist võileiva materjali võttes jäänud mõtlema lahendamata müsteeriumite peale? Nimelt mind vaevub ammu küsimus, et kui siduda kassile võileib seljapeale, siis kas see jääbki pärast õhku tiirlema????

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kas sa ei ole kunagi purjus peaga hommikul kassile pai tehes ja külmkapist võileiva materjali võttes jäänud mõtlema lahendamata müsteeriumite peale? Nimelt mind vaevub ammu küsimus, et kui siduda kassile võileib seljapeale, siis kas see jääbki pärast õhku tiirlema????
                          Davai
                          Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like moutonnoireu.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Millepärast sa vabandad, nagu millepärast?
                            Vähemalt ühe võimaluse võiks anda. Silly, I know.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
                              Vastupidised väljendused pigem surutakse väekamate poolelt maha.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                See virginia wolfi grupp facebookis on hea huumor, polnudki varem külastanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X