320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Timmer võttis sõna Rõivase kaitseks: https://elu24.postimees.ee/4274699/k...188.1463944909
    Meenub jubedalt see video: https://www.facebook.com/bbccomedy/v...35RoBHtUpcmF24
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      see millest Trump ainult ju rääkis suletud uste taga, n-ö "locker room" lugu-
      seda Rõivas julgelt ja iseenesestmõistetavalt praktiseerib !!

      Kommentaar


        Delfis on esimesed 10 uudist seotud kõik Rõivaste jamaga ja alles seejärel tuleb uudis, et 10 aastane tüdruk on kadunud ja võiks võimalusel otsima minna. Tüdruku elu võiks olla olulisem kui kellegi suhteprobleemid

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kas need mimmud, keda purjus ärimehed endaga aftekale kutsusid, arvasid, et härrased tahavad nendega MySQList ja JavaScriptist rääkida? Ma ahistamist ei poolda, aga siin olen Timmeriga samas paadis.
          Feminist ütleb selle peale, et ära süüdista ohvrit vms
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kas need mimmud, keda purjus ärimehed endaga aftekale kutsusid, arvasid, et härrased tahavad nendega MySQList ja JavaScriptist rääkida? Ma ahistamist ei poolda, aga siin olen Timmeriga samas paadis.
            Nagu päriselt? Nagu päriselt päriselt? Mis kõik asjad mis pärast ametliku osa on, on käe püksiajamiseks? Ma ei ole feminist, aga see on küll nüüd natukene far fetched, et sinna minek oli juba eeldus, et keegi sind ahistama hakkab ja ise ole loll, et midagi ei teinud. Kõik inimesed ei käitu surve all ühte moodi, see ei tähenda, et nad väljas käija ei võiks.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Mul on pigem küsimus, et mis momendist muutub eluterve lähenemiskatse ahistamiseks?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Delfis on esimesed 10 uudist seotud kõik Rõivaste jamaga ja alles seejärel tuleb uudis, et 10 aastane tüdruk on kadunud ja võiks võimalusel otsima minna. Tüdruku elu võiks olla olulisem kui kellegi suhteprobleemid
                Hea tähelepanek.
                Aga noh, Taavi pole suvatont, vaid riigi üks tähtsamaid inimesi (ametipositsiooni järgi).
                Aga mitte see pole oluline.
                Oluline on siiski, et see müüb.

                Kommentaar




                  Haha, hommikune naer

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ühest asjast ma pole aru saanud. Miks jõudis see meediasse nii, et nimesid ei mainita? Mis selle eesmärk pidi olema? Süüdistamine ilma süüdi mõistmata?
                    No nagu Krister Paris eile Ringvaates rääkis, siis see põhimõte oligi nii, et alguses tulla uudisega ja välja ning siis päeva jooksul aina rohkem seda "avada", strateegia

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mul on pigem küsimus, et mis momendist muutub eluterve lähenemiskatse ahistamiseks?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Point taken. Aga ära nüüd üle ka reageeri. Ma kindlasti ei õigusta seksuaalset ahistamist. See, kes ühe naise joogiga üle valas, on lihtsalt purjus mölakas. See, kes teise naise basseini lükkas (andis osa enda kineetilisest energiast üle naissoost inimloomale, kusjuures energiavektori suund oli basseini poole ehk põhjustas naise basseini kukkumise), oli purjus mölakas. Viimati passis seda teha ülikoolikursuse tutvumispeol. Ja see, kes mimmu käperdama hakkas, oli lihtsalt purjus ega saanud mimmu signaalidest aru.

                        Mina ja Timmer lihtsalt imestame selle üle, et kui seltskond purjus ärimehi kutsub tibisid endaga kõrtsi ja katusele basseinipeole, siis hästikasvatatud tibid ei lähe võõraste onudega kaasa, ülejäänud saavad nii hakkama, et ei pea pärast ajalehes kuulsust otsima.

                        Ma loodan, et ma ei haavanud kedagi oma sõnakasutuse pärast? Ma pole kunagi kedagi joogiga üle valanud ega basseini lükanud, käperdanud olen ainult neid, kes on saatnud vastavaid signaale ja seni pole vastu kõrvu saanud ega ajalehte jõudnud. :P
                        Ametlik riigidelegatsioon ja pärast ametlikku osa, kus alkot vist ei pruugitud, tehti ettepanek baari minna. Täiesti normaalne kutse, mille võtaks vastu ka mina, hästikasvatatud mees, saati ka siis naine (ja miks tibi? Need olid Malaisias elavad eestlased, mitte mingid LA lakersi tantsutüdrukud, eks). Selles timmeri jutus on ikka liiga palju asju valesti pildil.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          kas probleem on järsku selles, et kunagi noorena ülikooli ajal, kui kõik teised õlut jooma läksid, olid noored poliitbroilerid parteikoosolekul või nõunikuasju ajamas - ja nüüd vanemana pea lihtsalt ei kanna? lünk hariduses?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Ametlik riigidelegatsioon ja pärast ametlikku osa, kus alkot vist ei pruugitud, tehti ettepanek baari minna. Täiesti normaalne kutse, mille võtaks vastu ka mina, hästikasvatatud mees, saati ka siis naine (ja miks tibi? Need olid Malaisias elavad eestlased, mitte mingid LA lakersi tantsutüdrukud, eks). Selles timmeri jutus on ikka liiga palju asju valesti pildil.
                            rixxeriga ühes paadis sel korral.
                            Mul oli au viibida eelmisel aastal delegatsiooniga Singapuris ja seal aftekal keegi kedagi ahistama ei kukkunud aga samas polnud ka seltskonnas sellist vändakunni nagu Taavi.
                            Joodi ohtralt, lauldi karaoket aga üks tähtis võll (EAS) sõimas kohalikke eesti keeles ning hiljem jättis ka oma arve tasumata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              rixxeriga ühes paadis sel korral.
                              Mul oli au viibida eelmisel aastal delegatsiooniga Singapuris ja seal aftekal keegi kedagi ahistama ei kukkunud aga samas polnud ka seltskonnas sellist vändakunni nagu Taavi.
                              Joodi ohtralt, lauldi karaoket aga üks tähtis võll (EAS) sõimas kohalikke eesti keeles ning hiljem jättis ka oma arve tasumata.
                              Miks sa Ekspress Grupiga ühendust ei võtnud ja avalikustamisstrateegiat sellel teemal ei kaaskõlastanud?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Miks sa Ekspress Grupiga ühendust ei võtnud ja avalikustamisstrateegiat sellel teemal ei kaaskõlastanud?
                                Tead korraks oli tõesti selline tunne, et:
                                a) kütan talle ise lõuga aga piisas märkusest sel korral.
                                b) saadan pildid (maksmata arve ning pangakaart, mille ta pandiks jättis ja hiljem kadumisest teatas) Ekspress Grupile, koos õige kontaktiga seal baarist... aga ei saatnud, sest pole paremat tunnet kui muidu ülbe vingerdav kõrge ametnik (selliseid kutsutakse valgeteks jumalateks diplomaatilistes ringkondades), kes sulle on võlgu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X