320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kahtlustan, et Rimi pelmeenide pakend on maitsvam kui sisu.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      kahtlustan, et Rimi pelmeenide pakend on maitsvam kui sisu.
      Eeldan, et sa ei poolitanud? Proovi pakendit hapukoorega!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Oi, nii palju elulisi punkte tõepoolest -

        1) Sääsed - nendega on kuidagi hirmus lokaalne lugu. Käisin maal (L-Virumaal) ja ühe sõbra pool istudes (ühel pool põldu, linnulennult 600m) oli meeletu kogus sääski. Koguaeg ainult rapsi kätega nagu hull. Järgmine õhtu teise sõbra pool teisel pool põldu - ei mingit probleemi. Ainult mõned väikesed kihud ja paar üksikut parmu. Seega sõltub ilmselt kas mingi lomp/tiik vms lähedal on (I sõbral on väike tiik hoovil).
        2) Asjad auto katusel - endal oli ka hiljuti lõbus vahejuhtum. Elan Kristiinekandis ja nägin mingit suuremat autot (midagi Ford Galaxy tüüpi, tegelikult mark polegi meeles) startimas, katusel väiksem kuhi (5-7) kohukest. Juht jõudis alles startida ja jäi ristuva teeni jõudes seisma ja siis ma otsustasin, et pole lihtsalt tüüpiline eestlane kes teise õnnetuse peale pihku itsitab. Hakkasin kätega vehkima, et juht uuesti ei stardiks. Läksin kõrvalistuja akna juurde, lasi selle alla ja küsis minult vene keeles, et mis mul vaja... näitasin sinnapoole kus kohukesed olid, proovisin hästi rahulikult rääkida (vene keeles sellist asja paraku ei suuda selgitada)... vahtisime üksteisele mingi 30 sekundit otsa ja siis läksin lihtsalt võtsin katuselt kohukesed ja viisin juhiukse juurde. Onkel oli pärast väga tänulik ja tänada suutis isegi maakeeli.
        3) Teatud klubi foorumiga "põie"pidamatusega tegelane - oi kuidas mõistan seda, kaalutlust kui teda viimase postitajana näha. Äärmiselt tüütu variant. Ehk väsib varsti ära...

        Kommentaar


          Kõik räägivad, et ei fänna Despacitot , aga kui kusagil pubis lastakse, siis laulavad kõik täiest kõrist kaasa.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Kõik räägivad, et ei fänna Despacitot , aga kui kusagil pubis lastakse, siis laulavad kõik täiest kõrist kaasa.
            Nii see asi käibki!

            Kommentaar


              Avasin hammastega hapukoorepaki ja hapukoor lendas silma. Nüüd ma tean, mida naised tunnevad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Avasin hammastega hapukoorepaki ja hapukoor lendas silma. Nüüd ma tean, mida naised tunnevad.

                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Avasin hammastega hapukoorepaki ja hapukoor lendas silma. Nüüd ma tean, mida naised tunnevad.
                  oh jah..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Avasin hammastega hapukoorepaki ja hapukoor lendas silma. Nüüd ma tean, mida naised tunnevad.

                    Kommentaar


                      Kipitas ka või?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Kipitas ka või?
                        Ei, väga mahe oli! Lihtsalt üllatav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Avasin hammastega hapukoorepaki ja hapukoor lendas silma. Nüüd ma tean, mida naised tunnevad.
                          Aga küsi teinekord enda naise käest...
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Mis krdi naised ja naised?! On ka teisi sotsiaalse konstruktsiooniga indiviide.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Rumeenia meistriliigas mängival Juventusel on Itaalia Juventusest ilusam embleem.



                              Mis asi see on?!? Jj

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                                Aga küsi teinekord enda naise käest...
                                No ta saabki ainult kirjeldada, samas pole ma näinud teda hapukoorepakki hammastega avamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X