320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Elu on ilus.
    Wonderful[ATTACH=CONFIG]5849[/ATTACH]
    See on ainult faas. Küll see üle läheb
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Clawfingeri wikpedia lehekülg on üks kõige vähem informatiivsemaid ansamblite lehekülgi, mida ma olen lugenud. Mis on veider. Sest ma pole just nr 1 Clawfingeri fänn, aga isegi mul on kolm nende lugu playlistis.

      Kommentaar


        Kuradi jama kui kodus sularaha pole! Kuna on mingid Kalamaja päevad,mängis mingi tüdruk kõrvalmaja ees flööti! Oleks talle rulli visanud,et ta koliks kuhugi mujale või enam kunagi ei mängiks!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Kuradi jama kui kodus sularaha pole! Kuna on mingid Kalamaja päevad,mängis mingi tüdruk kõrvalmaja ees flööti! Oleks talle rulli visanud,et ta koliks kuhugi mujale või enam kunagi ei mängiks!
          super
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Nii jultunud juba, arvavad et neil võivad hobid ja asjad olla!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Mul oli hiljaaegu kirjavahetus ühe meeldiva inimesega, kes tahtis väga internetis kommenteerida, aga õnnetul kombel oli tema IP-aadress bännitud.

              Tema:
              "Ma väga soovin teada põhjust,et miks olen õhtulehe Onlainis Blokeeritud. Täpsemalt siis "Tete kommentaarium on suletud sellelt ip aadressilt""

              Mina:
              "Tervist
              Kas Te saaksite saata enda IP-aadressi"

              Tema:
              "Võhma linn see ja see tänav ja majanumber"

              Ja järgmisel hommikul:
              "Miks ei ole taastatud minu kommenteerimise võimalus. Meie trepikojas on üle kümne arvuti ja kõik on seotud Teiaga. Kõik tulevad ühest Telia kaablist.See on juba ahistamine ja kui asi kohe ei lahendata, pöördun oma vanema poja poole kes on kõrge politsei amenikja anname asja kohtusse.
              Te laste läbi ropud kommentaarid aga need kes õigust kirjutavad ,need blokeeritakse. Kahjuks ei saa ma teist enam lugu pidada."

              Mina:
              "IP-aadress pole teie kodune aadress. See on aadress, mis on seotud teie arvutiga. Võimalik leida näiteks siit aadressilt https://whatismyipaddress.com/ Selle kaudu saaksin vaadata, et mis on blokeeringu põhjuseks."

              Tema:
              "Ma olen üle 70 aasta vanune ja ingliskeel pole juba ammu meeles. Seega vastata ja vaadata ei saa. Ma nagu juba kirjutasin, et ma pole kedagi solvanud,olen teie lehte kaitsnud. Aga tehke mis tahate,sest kui sõnavabadus siin riigis puudub, on see teie süü, mitte minu."

              Mina:
              "http://ipaadress.ee/ äkki leiate siit? Ma vajaksin seda aadressi, mis on numbrite kujul."

              Seepeale helistas proua sekretärile ja sõimas, kuna ma olla tema lihtsatele küsimustele inglise keeles vastanud

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul oli hiljaaegu kirjavahetus ühe meeldiva inimesega, kes tahtis väga internetis kommenteerida, aga õnnetul kombel oli tema IP-aadress bännitud.

                Tema:
                "Ma väga soovin teada põhjust,et miks olen õhtulehe Onlainis Blokeeritud. Täpsemalt siis "Tete kommentaarium on suletud sellelt ip aadressilt""

                Mina:
                "Tervist
                Kas Te saaksite saata enda IP-aadressi"

                Tema:
                "Võhma linn see ja see tänav ja majanumber"

                Ja järgmisel hommikul:
                "Miks ei ole taastatud minu kommenteerimise võimalus. Meie trepikojas on üle kümne arvuti ja kõik on seotud Teiaga. Kõik tulevad ühest Telia kaablist.See on juba ahistamine ja kui asi kohe ei lahendata, pöördun oma vanema poja poole kes on kõrge politsei amenikja anname asja kohtusse.
                Te laste läbi ropud kommentaarid aga need kes õigust kirjutavad ,need blokeeritakse. Kahjuks ei saa ma teist enam lugu pidada."

                Mina:
                "IP-aadress pole teie kodune aadress. See on aadress, mis on seotud teie arvutiga. Võimalik leida näiteks siit aadressilt https://whatismyipaddress.com/ Selle kaudu saaksin vaadata, et mis on blokeeringu põhjuseks."

                Tema:
                "Ma olen üle 70 aasta vanune ja ingliskeel pole juba ammu meeles. Seega vastata ja vaadata ei saa. Ma nagu juba kirjutasin, et ma pole kedagi solvanud,olen teie lehte kaitsnud. Aga tehke mis tahate,sest kui sõnavabadus siin riigis puudub, on see teie süü, mitte minu."

                Mina:
                "http://ipaadress.ee/ äkki leiate siit? Ma vajaksin seda aadressi, mis on numbrite kujul."

                Seepeale helistas proua sekretärile ja sõimas, kuna ma olla tema lihtsatele küsimustele inglise keeles vastanud
                N***ui Sa siis h**ad inimestega, kes õigust kirjutavad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  N***ui Sa siis h**ad inimestega, kes õigust kirjutavad?
                  Rosimannus ja Soros ei luba ju.

                  Kommentaar


                    16C, linnas totaalne paanika. Rahvas kõnnib sulejopede ja sallidega ringi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      16C, linnas totaalne paanika. Rahvas kõnnib sulejopede ja sallidega ringi.

                      Foorumi suurim põder!

                      Kommentaar


                        Alati kui sul on megakiire, siis on uberijuht
                        a) eriti aeglaselt ja ettevaatlikult sõitev naine
                        või
                        b) veidi linna osas segaduses välismaalane, võinoh, kuidas viisakalt nüüd öeldagi... afroeestlane
                        või
                        c) mõlemat korraga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Alati kui sul on megakiire, siis on uberijuht
                          a) eriti aeglaselt ja ettevaatlikult sõitev naine
                          või
                          b) veidi linna osas segaduses välismaalane, võinoh, kuidas viisakalt nüüd öeldagi... afroeestlane
                          või
                          c) mõlemat korraga
                          Olen ise ka täheldanud, et alati kui tellin hiljaks jääma hakates Uberi, siis ta:

                          1. Tuleb 5+ minutit aeglasemalt kohale, kui algne prognoos (ma enamasti ei jää kunagi ootele kui ooteaeg on 10min+, vaid tellin Taxifyst).
                          2. Maja juurde jõudes, läheb ja seisab maja taga, kuna on mingi türastunud Waze mis saadab minu aadressile sõitjad teisele poole maja, kus pole isegi uksi. Aga ta seisab seal.
                          3. Alati, just siis kui kiire on.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Alati kui sul on megakiire, siis on uberijuht
                            a) eriti aeglaselt ja ettevaatlikult sõitev naine
                            või
                            b) veidi linna osas segaduses välismaalane, võinoh, kuidas viisakalt nüüd öeldagi... afroeestlane
                            või
                            c) mõlemat korraga
                            Mul enamasti b) ja kui ma viisakalt mainisin, et mul algab teater 10 minuti pärast, siis viisakalt naeratati ja sõideti bussiritta, kus jäädi trammi taha, selle asemel, et sõita trammist tavalisest reast mööda ja jõuda rohelisega üle ristmiku.

                            Olukorra tingis muidugi see, et vahetult enne Uberi tellimist mu Taxify autojuht lasi mind üle.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              no need on nagu tüüpilised murphykad, aga pange sellest paremaks - kogu mu taxify kasutamise aja ehk mitme aasta jooksul on täpselt kaks korda läinud nii, et juht on võtnud tellimuse vastu ja siis lampi känseldanud. sellega on teadagi nii, et tellid ju ära, vaatad et ahaa viis minutit, paned telefoni käest, käid veel kiirelt peldikus, ajad jope selga, saapad jalga jne ja siis hakkab nagu tasakesi koitma, et tra kas juba tulema ei peaks või... ja võtad telefoni kätte, TÜRRRRRRRRR, nii uuesti kinnita asukoht, obv ei ole kohe ühtegi saadaval... TÜRRRRRRRR.... oh jes sain, näe viis minutit ja.... krt kas juba tulema ei peaks....

                              ehk siis, kas need kaks ainsamat känseldamist juhtusid sama tellimuse puhul järjest?
                              you bet. kas oli sigakiire ka?
                              a mis sa ise arvad.
                              tra.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                sellega on teadagi nii, et tellid ju ära, vaatad et ahaa viis minutit, paned telefoni käest, käid veel kiirelt peldikus, ajad jope selga, saapad jalga jne ja siis hakkab nagu tasakesi koitma, et tra kas juba tulema ei peaks või... ja võtad telefoni kätte, TÜRRRRRRRRR, nii uuesti kinnita asukoht, obv ei ole kohe ühtegi saadaval... TÜRRRRRRRR.... oh jes sain, näe viis minutit ja.... krt kas juba tulema ei peaks....

                                ehk siis, kas need kaks ainsamat känseldamist juhtusid sama tellimuse puhul järjest?
                                you bet. kas oli sigakiire ka?
                                a mis sa ise arvad.
                                tra.
                                Epic. Täpselt sama keiss. Mulle näitas 8 minutit ja mõtlesin "oh, jee, käin ruttu pesus ära". Ja siis oli juba väga kiire: "kus takso on? ... TÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..."
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X