320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõige haigem oli vaadata simpsonite vanu osi pro7-st kunagi ammu.

    Kommentaar


      Üks täiesti pesuehtne leedukas on mingit moodi MLB-sse jõudnud.

      Kommentaar


        Ei olnud.Riia hotellitoa telekast vaadatud lätikeelsed Simpsonid oli veel haigem.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          kõige haigem oli vaadata simpsonite vanu osi pro7-st kunagi ammu.
          Ei olnud.Lätikeelsed Simpsonid on veel haigemad.

          Kommentaar


            Gremio saadab seitsme maa ja mere tagant tervitusi.

            Kommentaar


              Mu naaber helistas korteromanikule ja olevat kirunud, et ma vaatan liiga valjult vutti. Mille peale mul tekkis haige tahtmine kirjutada homme Reali mängu eel ta uksele

              " Lõpeta see tüüpilise eestlase virin ja anna mulle rahu 2 tundi nädalas " Korteriomanik muidugi naeris sellepeale ja ütles et jumala hauda, vaata vutti nii emotsionaalselt, kui soovid.

              joppenpuhh, ausalt

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Mille peale mul tekkis haige tahtmine kirjutada homme Reali mängu eel ta uksele
                Nagu üks tüüpiline sotsiaalselt arenenud eestlane ikka teeb, kirjutab naabri uksele midagi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Nagu üks tüüpiline sotsiaalselt arenenud eestlane ikka teeb, kirjutab naabri uksele midagi.
                  Saadan meili siis või? Või lähen jutustan loo, miks ma olen emotsionaalne ja miks see mäng on tähtis või ja miks ta virisemine mulle korda ei lähe või? Lihtsalt sellepärast omanikule helistada on halekomöödia, mis ajas mind naerma küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    jumala hauda
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Saadan meili siis või? Või lähen jutustan loo, miks ma olen emotsionaalne ja miks see mäng on tähtis või ja miks ta virisemine mulle korda ei lähe või? Lihtsalt sellepärast omanikule helistada on halekomöödia, mis ajas mind naerma küll.
                      saada ta emale meil.

                      Kommentaar


                        Samas mõtle, te olete naabriga tegelikult täitsa sarnased. Üks helistab korteriomanikule, teine jätab emaili uksepeale.

                        Kommentaar


                          ah, ma ei viitsi üldse temaga mingit vaidlust tekitada. ta on üldse parajalt imelik inimene, mul oli ükspäev prügikott uksetaga ja ei jõudnud hommikul kaasa võtta enne tööle minekut ja ta olevat korteriühistu esimehele teinud ettepaneku, et prügikotte ei tohi uksetaha jätta vms, isegi üheks päevaks. ei muidugi, egas kui seal oleks mingi eriti haisev toode, oleks tõesti ebameeldiv, aga, et ta rõhutas esimehele eriti teraval toonil on muidugi imelik. ja eelmise suvel oli tal virisemist, et ma kuulasin 4 päeval Slayerit, ja teda häiris see. ja muidugi see vuti vaatamise olukord hetkel, nagu what. kes kurat helistab korteriomanikule, et jalgpalli vaadatakse liiga valjult. ega ma sul kuradi golfi ei vaata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            ah, ma ei viitsi üldse temaga mingit vaidlust tekitada. ta on üldse parajalt imelik inimene, mul oli ükspäev prügikott uksetaga ja ei jõudnud hommikul kaasa võtta enne tööle minekut ja ta olevat korteriühistu esimehele teinud ettepaneku, et prügikotte ei tohi uksetaha jätta vms, isegi üheks päevaks. ei muidugi, egas kui seal oleks mingi eriti haisev toode, oleks tõesti ebameeldiv, aga, et ta rõhutas esimehele eriti teraval toonil on muidugi imelik. ja eelmise suvel oli tal virisemist, et ma kuulasin 4 päeval Slayerit, ja teda häiris see. ja muidugi see vuti vaatamise olukord hetkel, nagu what. kes kurat helistab korteriomanikule, et jalgpalli vaadatakse liiga valjult. ega ma sul kuradi golfi ei vaata.
                            Äkki tal on väikesed lapsed? Äkki ta töötab 12h vahetuses ja tahab vaid end välja magada enne järgmist tööpäeva?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Äkki tal on väikesed lapsed? Äkki ta töötab 12h vahetuses ja tahab vaid end välja magada enne järgmist tööpäeva?
                              Oota, kas mul peab jääma elu siis elamata või? Ma olen taganud talle ühiskondlikult kokkulepitud väärtusnormid. 11 on vaikus ja nii ta ongi( Okei UCL mängudel nagu homme läheb pikemaks) aga üldjuhul ei tohiks tal olla mingit kobisemist. Pole tüüp, kes suudab lemmikitiimi meeskonna mängimist vaadata nagu tuim eestlane. Ja rahusteks, ei tal ei ole lapsi. 30 aastane IT vana ilmselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Oota, kas mul peab jääma elu siis elamata või? Ma olen taganud talle ühiskondlikult kokkulepitud väärtusnormid. 11 on vaikus ja nii ta ongi( Okei UCL mängudel nagu homme läheb pikemaks) aga üldjuhul ei tohiks tal olla mingit kobisemist. Pole tüüp, kes suudab lemmikitiimi meeskonna mängimist vaadata nagu tuim eestlane. Ja rahusteks, ei tal ei ole lapsi. 30 aastane IT vana ilmselt.
                                Korteriühistutes on üpris tavapärane, et näiteks mürarohkeid töid ei tehta pärast kella 21, seega linna poolt kehtestatud kellaaegu ei maksa kullana võtta. Kus juures ma ei tea miks sa seda 11 mainid - öörahu on P-N 22-06 ja R-L 24-07.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X