320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Aksalu ja Hunt on mõlemad adi-jorsid ja nende arust oli täitsa tibens, nii nad vähemalt Õhtulehele kinnitasid täna. Ma linki ei pane, see on raudselt ÕL poiste poolt juba ammu kusagil siin olemas.
    Ja sellega sa vaidled vastu väitele, et adidasega sponsorlepingus olevad mängijad kiidavad adidase palle?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Aksalu ja Hunt on mõlemad adi-jorsid ja nende arust oli täitsa tibens, nii nad vähemalt Õhtulehele kinnitasid täna. Ma linki ei pane, see on raudselt ÕL poiste poolt juba ammu kusagil siin olemas.

      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ja sellega sa vaidled vastu väitele, et adidasega sponsorlepingus olevad mängijad kiidavad adidase palle?
      Absoluutselt mitte, pigem proovisingi välja tuua, et poisid näisid pigem rahul olevat. Mine tea, äkki väljendusin kuidagi ebaselgelt. My bad.

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Absoluutselt mitte, pigem proovisingi välja tuua, et poisid näisid pigem rahul olevat. Mine tea, äkki väljendusin kuidagi ebaselgelt. My bad.
        Seda muidugi, lihtsalt sinu vastus läks sellele: "Samal ajal Adidast kandvad jorsid kiidavad taevani?". Aga ehk sa püüdsidki lihtsalt sellega nõustuda.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kilekotid toidupoodides on väga õhukeseks muutunud.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Kilekotid toidupoodides on väga õhukeseks muutunud.
            Siis laguneb looduses kiiremini ära, mis siis, et mõnikord alustab kilekott lagunemist juba kassalindil.

            Kommentaar


              Miks te üldse kilekotte ostate. Riidest kotid FTW

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Miks te üldse kilekotte ostate. Riidest kotid FTW
                Mõni kord ei jää muud üle ja siis tulevadki sellised avastused.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Rimis on üldse kena teema. Paberistkott seal 10senti(kui ei eksi) ja kilekott 24 senti(ilmselt eksin).

                  Kommentaar


                    Kivi võttiski mürgi ära vist.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Rimis on üldse kena teema. Paberistkott seal 10senti(kui ei eksi) ja kilekott 24 senti(ilmselt eksin).
                      Kilekott on Rimis vist 19 senti, paberist on 10 jah. Aga tihtipeale on paberkotid seal otsas, seega tuleb kilekotiga (ainus pakutav variant) leppida.

                      Selveris on umbes vastupidi: kilekott 10 ja paberkott 20 sendi tuuri.

                      Mujal ei ole teadliku pilguga ringi vaadanud.

                      Riidest kott on muidugi eriti öko, aga tööle minnes ei ole mul harjumust kotti taskusse toppida, et äkki läheb õhtul vaja.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Ajuvaba üldse see, et kilekoti eest poes maksma peab.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Ei ole. Kilekottide maksustamine suurendab nende korduvkasutust ning säästad seeläbi loodust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Riidest kott on muidugi eriti öko, aga tööle minnes ei ole mul harjumust kotti taskusse toppida, et äkki läheb õhtul vaja.
                            Kuule, aga osta auto. Mul on autos alati ports kilekotte, et poodi minnes oleks käepärast. Jalakäijana oli sama probleem mis sul. Nii, et osta auto.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kuule, aga osta auto. Mul on autos alati ports kilekotte, et poodi minnes oleks käepärast. Jalakäijana oli sama probleem mis sul. Nii, et osta auto.
                              Naine juba ostis, mis ma teisest ikka ostan. Ma investeerin parem taarasse.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Naine juba ostis, mis ma teisest ikka ostan. Ma investeerin parem taarasse.
                                Mu rekord on 70€. Sul seda taarat ikka on. Respect, djuud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X