320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanal 2. Kriminaalset igapäevaelu kajastav telesaade " Krimi ".
    Mingisugune vend räägib saatejuhile vanalinnatänaval lugu, kus ta sattus peale tüdruku vägistamisele kahe kurikaela poolt ja otsustas nagu õige mees kunagi, appi minna. Peksis kaabakad kahte lehte laiali ja päästis tüdruku au ja väärikuse. 5 pluss eesti mees.
    Eksperdihinnang politseiametnik Pikarolt ( vana jormi sugulane äkki, aga mingisugune noorema näolapiga tegelane) on aga tauniv ja manitseb sellises olukorras esimese asjana enda ohutusele mõtlema ja ühendust võtma politseiga.
    Selle peale lavastus mu peas nn. " kõige õigem " tegutsemisviis.

    Eellugu : Tallinna vanalinn. Öö. Pime. Kaks 35 - 40 a täismeest kaitseta tütarlapse kallal teoks tegemas koletuid kavatsusi.
    Tuleb meesterahvas. Näeb. Helistab.
    Tuuuuuut .....Tuuuuuuut........Tuuuuuut........Tuuuuut.
    P: " Hallooo ! Politsei !
    M : " Tere ! Eeee.... siin vägistatakse ! Linnatänaval !
    P : " Kuskohas vägistatakse ? "
    M : eee... huh..... Kesk... äää, ei. Vanalinnas.
    P : Kus täpsemalt ?
    M : Mmmmm.... oodake ma vaatan....... Tra küll... ainult numbrid........ eeehhh.... 7 ! Vasara 7( tänava nimed muudetud) !
    P : Vasara 7, Vanalinn ?
    M : Jah. Just. Vasara 7.
    P : Selge, saadame patrulli !
    piip...piip...piip.


    Ma ütleks, et selle ajaga on kiimakotid juba tööga poole peal, kui mitte üks neist juba lõpetanud.
    Reaalses elus lahendati olukord märkamisest tegutsemiseni umbes 5 sekundiga. Kaua võtab telefoniga mässamine + patrulli kohale jõudmine ? Kiiremas korraski minuti - poolteist. Olgugi, et reaalne oht sellisel puhul nuga saada on täitsa olemas, peaks kodanikujulguse propageerimine korravalveorganite poolt olema pigem julgustav, kui maha laitev.

    Ei tahtnud vana saagi teemal "meie ja mendid " käima tõmmata vaid konkreetsele kõrva hakanud olukorrale tähelepanu juhtida.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      t2na, paar tundi tagasi, sain ma teada, et t88tan Taneliga samas kohas, 2 lauarida eemal. v6imas tunne valdas mind see hetk, mil n2gin kuidas mees volleyballi tulemusi vaatas
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        t2na, paar tundi tagasi, sain ma teada, et t88tan Taneliga samas kohas, 2 lauarida eemal. v6imas tunne valdas mind see hetk, mil n2gin kuidas mees volleyballi tulemusi vaatas
        Armas, et märkad.
        sigpic

        Kommentaar


          see hetk, kui ärkad üles pärast unes sisse magamise nägemist :O
          FC Bayern München!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Armas, et märkad.
            kuidas siis facelift deeri lugu meeldis?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              minu arust kõik ülemused on värdjad
              Kuidas see asi laheneb ?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                kuidas siis facelift deeri lugu meeldis?
                Ei mõjunud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Kuidas see asi laheneb ?
                  see on tsitaat "jan uuspõld helistab erootikaliinile



                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Ei mõjunud.
                  ma mõtlesin korra isegi end tutvustada, aga siis ma sain aru et kuna inter sai laziolt ära just, et ma ei hakka sind ärritama või midagi.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    see on tsitaat "jan uuspõld helistab erootikaliinile





                    ma mõtlesin korra isegi end tutvustada, aga siis ma sain aru et kuna inter sai laziolt ära just, et ma ei hakka sind ärritama või midagi.

                    Sa oled ikka korralik Lazio kapifänn ju. Btw Jan, mul on 3 naist ja 9 last ja eralennuk ka veel, et sa ise ei peaks veel rohkem fakte mu kohta välja mõtlema ja FBs neid jagama. Tähelepanek elust enesest ka siia otsa siis, muidu on tore kui sul on isiklik stalker, aga kui see on ManU fänn siis teeb seest õõnsaks veidi.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Kaks kõige idiootsemat FB-kasutajate liiki:
                      - paarikesed, kes ei usalda teineteist selgi määral, et luua eraldi FB-kontod. On see-eest mingid "Alar ja Kristi oleme" või muud sarnased. Kommentaarid on alati stiilis "meile küll meeldis" või "tegime seda ja seda".
                      - suguvõsa Olen. Ma arvasin, et mingid tibiklassiõed on kuidagi abielu kaudu sugulasteks saanud, kuid siis panin tähele, et Olen on vähemalt üks Eesti suuremaid suguvõsasid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kaks kõige idiootsemat FB-kasutajate liiki:
                        - paarikesed, kes ei usalda teineteist selgi määral, et luua eraldi FB-kontod. On see-eest mingid "Alar ja Kristi oleme" või muud sarnased. Kommentaarid on alati stiilis "meile küll meeldis" või "tegime seda ja seda".
                        - suguvõsa Olen. Ma arvasin, et mingid tibiklassiõed on kuidagi abielu kaudu sugulasteks saanud, kuid siis panin tähele, et Olen on vähemalt üks Eesti suuremaid suguvõsasid.
                        Markantsemad näited mille tunnistajaks ise olen olnud on näiteks perekonnanimed ArvaÄra, Ja mis siis ning kodanik Pole Sinu Asi.
                        Nimeseaduste eelsed väärsünnitised ?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kui mul tekib kunagi soov oma FB konto sulgeda, siis nime muutus on tegelikult esimene asi mis teen, seejärel lasen sellel paar kuud sel kujul settida ning siis alles sulgeksin. Samas eelnimetatud näited ei ole ilmselt oma kontode sulgejad.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            t2na, kui ma r22kisin t88l olles inter milanist, siis tanel kuulis mind ja p88ras ymber ning p2rast vaatas mulle sygavale silma, ta oli pettunud.

                            ma ei tea miks ma siia postitan
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              t2na, kui ma r22kisin t88l olles inter milanist, siis tanel kuulis mind ja p88ras ymber ning p2rast vaatas mulle sygavale silma, ta oli pettunud.

                              ma ei tea miks ma siia postitan
                              Kas me hakkame nüüd ülepäeviti sinu ja Taneli seiklustest kuulma ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                t2na, kui ma r22kisin t88l olles inter milanist, siis tanel kuulis mind ja p88ras ymber ning p2rast vaatas mulle sygavale silma, ta oli pettunud.
                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Kas me hakkame nüüd ülepäeviti sinu ja Taneli seiklustest kuulma ?
                                Ainuke sari, mida jälgin. Jätkata!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X