320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    (Minu jaoks) uskumatult palju inimesi on entsefaliidi vastu vaktsineerimata ja inimesed käivad puuki eemaldamas traumapunktis - praegu @ringvaade.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas fizth Vaata postitust
      Vaatan flashscores , et Kink on põhis vaatan, kus ta on ja hea nali selle saidi poolt
      http://www.flashscore.com/match/6eY7s0Xk/#lineups;1
      vana hea "vaata" on foorumisse jõudnud.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Uus Facebook ei toimi ja näeb inetu välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Uus Facebook ei toimi ja näeb inetu välja.
          Milline on "uus" FB?

          Neil on neid versioone päris palju korraga ringluses.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            ei oska öelda. saan ma kusagilt seda vaadata mis versiooni number või asi on?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ei oska öelda. saan ma kusagilt seda vaadata mis versiooni number või asi on?
              Tee screenshot.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Turbo kuller 24 on tõepoolest oma nime väärt kihutades tänavatel nagu rakett. Ja teadupärast pole rakettidel ka suunatulesid.

                Kommentaar


                  Figuurisõber räägib otsesaates kaalust alla võtmisest. Samal ajal pugib mingi asiaat klaasi taga Solarise fuajees kahe suupoolega burgerit. Eluring.

                  Kommentaar


                    Sääsed on ellu ärganud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Sääsed on ellu ärganud.
                      Jap, eile nägin ka esimest isendit. Kummalisel kombel õhtul korteris, kuigi terve päev olin eemal ja uksed/aknad lahti polnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Sääsed on ellu ärganud.
                        Raipeid pidi üldiselt vähem olema tänavu. Kõige parem oleks, kui kiiremas korras rahet või tugevat paduvihma tuleks. Lömastaks raisad ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Raipeid pidi üldiselt vähem olema tänavu. Kõige parem oleks, kui kiiremas korras rahet või tugevat paduvihma tuleks. Lömastaks raisad ära.
                          Kui tuleb korralikult vihma, siis hakkavad nad rõõmuga paljunema.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kui tuleb lühikest aega ja palju, siis pigem lömastab neid. Peaasi, et ajutisi veekogusid ei tekiks. Aga maa on nii kuiv, et ühe paduvihmaga neid vaevalt tekiks. Aga rahe oleks parem jah.

                            Kommentaar


                              Ma istusin mitu aastat loodusajakirjanikuga üle laua ja kui mu mälu mind ei peta, siis kõik oleneb talvest. Kui on lumerohke, aga pehme talv, siis on palju sääski. Kui on lund vähe, aga külmetab, siis lähevad veesilmad kinni ja sääski on vähem. Seekord oli pehme ja lumevaene, et ses suhtes eriti head prognoosi ei näe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma istusin mitu aastat loodusajakirjanikuga üle laua ja kui mu mälu mind ei peta, siis kõik oleneb talvest. Kui on lumerohke, aga pehme talv, siis on palju sääski. Kui on lund vähe, aga külmetab, siis lähevad veesilmad kinni ja sääski on vähem. Seekord oli pehme ja lumevaene, et ses suhtes eriti head prognoosi ei näe.
                                Samas just mingi putukateadlane rääkis, et tänavune talv oli selles mõttes hea, et suurvett polnud ja sääskedel polnud kusagil areneda. Mida vähem seisvat vett kevadel, seda parem sääsevihkajatele. Muidugi kõige parem oleks siis, kui oleks talv külm ja lund vähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X