320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui räägivad, et ehitatakse siin maja ja värki, miks ei peaks.
    Et võiks ju anda enne võimaluse inimesele tegutsemiseks, mitte kohe ette risti lüüa. Ma mõtlen nii.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      No kui räägivad, et ehitatakse siin maja ja värki, miks ei peaks.
      Et võiks ju anda enne võimaluse inimesele tegutsemiseks, mitte kohe ette risti lüüa. Ma mõtlen nii.
      Küllap antakski, kui inimese taust ei oleks selline nagu ta on.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Okei. Ma ei tea selliseid asju nähtavasti. Aga mis inimesed need annestasid siis?!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          No kui räägivad, et ehitatakse siin maja ja värki, miks ei peaks.
          Et võiks ju anda enne võimaluse inimesele tegutsemiseks, mitte kohe ette risti lüüa. Ma mõtlen nii.
          No kui inimene on ikka kogenud kindlustuspettur, siis on kuidagi kahtlane arvata, et ta ei helista enne kindlustusfirmadesse, vaid hakkab selle asemel FB-s jaurama, Ringvaates halama ja igale poole annetusi kerjama.

          Kommentaar


            Eks ikka need, kes mängivad lotot; ostavad mustlastelt roose; ostavad kümneid ebavajalikke asju, kuna tarbijate vahel loositakse välja iPhone jne.

            Kommentaar


              Pole Aderist kunagi midagi arvanud ja mind on pidevalt häirinud, et dopingukasutajat ja kindlustusskeemitajast meedias pidevalt mingit kangelast tehakse. Nagu oleks mõni oluline avaliku elu tegelane. On päevselge, et süüdimõistvast otsusest pääses ta üksnes puhtalt formaalsete põhjuste pärast (mõistlik menetlusaeg). Aga kui praegune episood peaks olema lõppkokkuvõttes mingi skeemitamine ja kasulõikamine, siis on ta ikka totaalne tõbras.

              Kommentaar


                LOL.
                Usume teema on ikka FB juba tehtud?

                Kommentaar


                  Aga kui praegune episood peaks olema lõppkokkuvõttes mingi skeemitamine ja kasulõikamine, siis on ta ikka totaalne tõbras.
                  Ma vaidlesin loetud päevade eest mõnele tuttavale vastu, kes teda samuti skeemitamises süüdistasid. Ei uskunud, et kui enda poeg jne. Ja siis läksin koju ja lugesin, et väidetavalt koomas olnud ja ajuvigastusega kutt juba haiglast väljas.
                  Loodetavasti ainult need kõige hullemad spekulatsioonid tõele ei vasta.

                  Kommentaar


                    Mis vahet seal on? Miks teid see huvitab? Need, kes talle raha kandsid, on muidugi inimesed kellest mina ei hakka kunagi aru saama. Argo Aderi poja ravikulud... jeebus küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Montag Vaata postitust
                      Mis vahet seal on? Miks teid see huvitab? Need, kes talle raha kandsid, on muidugi inimesed kellest mina ei hakka kunagi aru saama. Argo Aderi poja ravikulud... jeebus küll.
                      Istusin täna koosolekul Toivo Tänavsuuga, kes juhib seda vähiravi fondi. Kui sellised argoaderid kogu annetuskultuurile pähe kusevad, siis ei saa ka täiesti asjalikud fondid enam raha, kuna inimesed ei usu enam kedagi. Seega hästi tehtud, härra ader.

                      Kommentaar


                        lollidelt peabki raha välja lüpsma

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                          lollidelt peabki raha välja lüpsma
                          aaa norm, vähemalt kellegi on sama moto nagu mul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            lollidelt peabki raha välja lüpsma
                            Palju läks ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              minu arust on ikka vahe kas novosjolov, smigun või tsirkova.

                              sul on need asjad ikka lootusetult segamini,
                              60-70.aastatel vehkleja olnud Tširkova on samasugune sisserändaja nagu A.Šmigun
                              ja tema poeg, vehkeja Ed.Ber on samasugune siin sündinud Eesti kodanik nagu K.Šmigun, mitte mingisugust vahet ei ole

                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              vahe on suhtumises, keeles ja kultuuris
                              ühed on esimese põlvkonna migrandid (Tolik ei anna siiamaani eestikeelseid intervjuusid),
                              teine põlvkond on siin üles kasvanud, neid ei saagi võrrelda
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                vahe, kulla mees on suhtumises, keeles ja kultuuris. see on point.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X