320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Jarek Leto
    Lennart Kravitz
    Kert Cobain
    Eduard Sheeran
    Kati Perry
    Kris Pruun

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Eduard Sheeran
      Kati Perry
      Kris Pruun
      kati pirn

      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Mida Perset

        Kommentaar


          Kuidas rumori Marek_T postitustest aru saab?

          Toon näiteks (täna kell 09:42) Paide Linnameeskonna teemasse tehtud Marek_T postituse teise lõigu:

          "Samahästi võin ma praegu võtta sae ja minna aeda õunapuid tagasi lõikama ja sealjuures ise vahutada teemal, kuidas naaberküla palgalised saemehed on mõttetud impotendid - sest vaata parem, kui vahvalt mina siin oma õunaaias märatsen ja milline vabadus mul käes on - mis siis, et ma õunapuude tagasilõikamisest muhvigi ei tea ja see ajapikku sellega lõppeb, et käin õunamahla naabrimehelt ostmas. Ei?"

          Nüüd guugel träänsleidime selle inglise keelde, ehk loeme seda läbi rumori silmade:

          "Might as well, I can now take the saw and go to the garden with apple trees back to cut and while being foam on how to neighboring villages paid loggers are meaningless sexually impotent - because look better, how brilliantly me here for your lunch in the garden on a rampage, and the freedom to me this is - what to do apple trees pruning a muff does not know it, and it eventually ends, to go to a neighbor's apple husband shopped. No?"

          Kommentaar


            Hea tähelepanek
            Kusjuures ma olen ka mõelnud, et kuidas ta metafooridest aru saab.

            Kommentaar


              Varahommikused trammid on täpsemad kui hilisõhtused.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Varahommikused trammid on täpsemad kui hilisõhtused.
                Joogise peaga on paljud asjad täpsemad.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Joogise peaga on paljud asjad täpsemad.
                  Joogisest peast loogiliselt edasi minnes pohmahommikule, siis on bloody impossible leida sobivat sündmuste järgnevust igapäevastele tegevustele. Kas kõigepealt peaks sööma, siis käima wcs varasemalt sisse söödud jääke väljutamas ja siis duši. Või peaks alustama väljutamisest, käia duši all ja siis süüa? Või hoopiski mingi muu variant. TÕSNIE first world pseudoprobleem ikka...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Joogisest peast loogiliselt edasi minnes pohmahommikule, siis on bloody impossible leida sobivat sündmuste järgnevust igapäevastele tegevustele. Kas kõigepealt peaks sööma, siis käima wcs varasemalt sisse söödud jääke väljutamas ja siis duši. Või peaks alustama väljutamisest, käia duši all ja siis süüa? Või hoopiski mingi muu variant. TÕSNIE first world pseudoprobleem ikka...
                    Kui dušš asub vetsuga samas ruumis siis kindlasti mitte sellises järjekorras!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Kui dušš asub vetsuga samas ruumis siis kindlasti mitte sellises järjekorras!
                      Ei, jumal tänatud, nii barbaarsed planeerijad pole olnud ! Aga hea tähelepanek.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Kui dušš asub vetsuga samas ruumis siis kindlasti mitte sellises järjekorras!
                        A miks mitte? Ma küll vahel väljutan ja siis lähen dushi alla.
                        Saab sitaka ilusti puhtaks ja paberit ka ei raiska. Win win
                        Ning minu sitt ei haise. Isegi pohmakaga lõhnab kui roosipõõsas. muidugi
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar




                          Damn, peapallide mõju on ikka arvatust kõvasti hullem...

                          Kommentaar


                            Selline asi toob Eestis õigele inimesele mõne tuhande euro kuus üsna garanteeritult kätte, õigemini oma väidet kinnitan ühe homoöpaadi näitel(minu jaoks kõik sarnane huinamuina). Neid inimesi leidub ikka uskumatult palju, kes käivad selliseid asju kuulamas.
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Kui enamasti kohtab Õhtulehe või Postimehe kommentaarides üsna tavalist Savisaare ja Keskerakonna kirumist, siis vahel harva olen täheldanud, et toimub täiesti vastupidine protsess. Mingi hulk inimesi tuleb kokku ja hakkab Savisaart kiitma ning vastaseid kiruma. See kõik toimub suure hurraaga. Kuidas täpsemalt selline jaotumine toimub. Kas kusagil on üleskutse, et Keskerakonna velled kogunegem selle ja tolle uudise alla suurele liidrile toetust avaldama ning samal ajal kehtib Savisaare vastastele ajutine internetikeeld?

                              Kommentaar


                                Selleks on lausa graafik!
                                Tallinna keskerakondlikud ametnikud teevad kolmetunniseid valveid uudiseid jälgides ja parteile meelepäraseid kommentaare kirjutades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X