320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Elud ei saa ju nii tühjad olla... Või on mingil moel masohismiga seotud?
    Räägib inimene, kes loeb regulaarselt Delfi kommentaariumi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      Ma olen natukene nuputanud. Et, kes kurat küll selliste saadete publikum küll on? Aga nagu näha tundub et, nii mõnigi foorumlane.
      Elud ei saa ju nii tühjad olla... Või on mingil moel masohismiga seotud?
      Täpselt. Mulle ka väga ei mahu pähe, et kui tegemist ei ole 3-13 aastase lapse või siis naissoost inimesega - kuidas viitsib üks mees vaadata paar tundi kuidas kari keskpäraseid (olgem ausad, enamus neist ei ole niiiii erilised või "superstaarid") inimesi laulab?!
      Seni ainukene staarisaate võitja kellel oli tõeliselt võimas hääl - Jana Kask.

      P.S. Kui sul on vaja saadet "Eesti otsib superstaari",
      et saada "super"staariks,
      siis sa obviously ei ole superstaar...

      Kommentaar


        Kes on rääkinud mingist kahest tunnist teleka ees passimisest. Kes üldse enam tänapäeval telekat vaatab? Enamasti on ikka taustaks ja kui näiteks laul hakkab, siis vaatad paar minutit.

        Kommentaar


          Ma ei kujuta ette jah. Telekas käib ise taustaks, samal ajal teed muid asju arvutis/telefonis.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas shefield
            Ma olen natukene nuputanud. Et, kes kurat küll selliste saadete publikum küll on? Aga nagu näha tundub et, nii mõnigi foorumlane.
            Elud ei saa ju nii tühjad olla... Või on mingil moel masohismiga seotud?
            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Täpselt. Mulle ka väga ei mahu pähe, et kui tegemist ei ole 3-13 aastase lapse või siis naissoost inimesega - kuidas viitsib üks mees vaadata paar tundi kuidas kari keskpäraseid (olgem ausad, enamus neist ei ole niiiii erilised või "superstaarid") inimesi laulab?
            Las igaüks vaatab seda, mis talle parasjagu huvi pakub. Teile ei meeldi, mõni naudib, lasku käia. Ei ole vaja siin öelda, milline on normaalne või milline mittenormaalne meelelahutus. Üks ütleb, et kalal käia on igav, teine ütleb et jalkat vaadata on veel igavam. Las igaühele jääda oma arvamus. Mul pole praegu näiteks telekatki, seega ilmselgelt ei jälgi staarisaadet, aga kui kellelegi meeldib siis go for it. Whatever floats your boat.

            P.S Amos - märkus naissoost olemise kohta on ikka puhas geniaalsus. Sest naised ongi ju hoopis teistsugused loomad, kes teevad köögis võileibu, vaatavad Ladina-Ameerika seepe ja Eesti otsib superstaari saadet, eks!

            Kommentaar


              Sa mine käi Vandenõuteooriate teemas postitusi vaatamas (kindlasti oled ka ise mõne mahlakama märkuse teinud) ja siis tule w/e floats your boatist rääkima ja, et igaühel on õigus vaadata mida tahab ja mis on normaalne/mittenormaalne

              Ja naiste kohapealt - good guyd ja feministi mängid, et naiste silmis respecti oleks? Või sa tõsiselt arvad, et naiste hulgas ei ole v ä h e m a l t 2x rohkem Superstaari vaatajaid kui meeste seas??? #factzzz

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Ja naiste kohapealt - good guyd ja feministi mängid, et naiste silmis respecti oleks? Või sa tõsiselt arvad, et naiste hulgas ei ole v ä h e m a l t 2x rohkem Superstaari vaatajaid kui meeste seas??? #factzzz
                Kallikene, kõik ei ole nii meeleheitel, et peavad kusagil foorumis mingeid rüütleid mängima ainult steitmendi mõttes. Kõikide jaoks ei ole elu pidev tõestamine.

                Nii, aga faktid - too mulle siis faktid. Näita, millel põhinevad Sinu andmed naiste ja meeste arvust vaatajate hulgas.
                JA ISEGI KUI seal on rohkem naisi, siis Sinu esitusviis oli ikkagi üsna lame. Tõid järjest välja lapsed ja naised, nagu loetleksid mingit mittetäieliku otsustusvõimega huvigruppe.

                Kommentaar


                  "Nagu loetleksid mingit mittetäieliku otsustusvõimega huvigruppe" - neid sõnu kasutad sina, mina pole midagi sellist öelnud.

                  Ühesõnaga kui ma väidan, et hommikusi multikaid vaatavad rohkem lapsed mitte 16-99 aastased mehed siis ma solvan lapsi?

                  ''Kõikide jaoks ei ole elu pidev tõestamine", aga miks sa vaidled/arutled siis nii tulihingeliselt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kallikene, kõik ei ole nii meeleheitel, et peavad kusagil foorumis mingeid rüütleid mängima ainult steitmendi mõttes. Kõikide jaoks ei ole elu pidev tõestamine.

                    Nii, aga faktid - too mulle siis faktid. Näita, millel põhinevad Sinu andmed naiste ja meeste arvust vaatajate hulgas.
                    JA ISEGI KUI seal on rohkem naisi, siis Sinu esitusviis oli ikkagi üsna lame. Tõid järjest välja lapsed ja naised, nagu loetleksid mingit mittetäieliku otsustusvõimega huvigruppe.
                    suht full retardi läksid küll praegu. Mehed vaatavad rohkem top geari ja naised superstaari võid tantsud tähtedega vms. See on suhteliselt loogiline. Sellest järeldada, et keegi on mittetäieliku otsustusvõimega, võimas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Vaatasin see hooaeg esimest korda superstaari saadet ning peab ütlema, et see jääb ilmselt ka viimaseks korraks sellel hooajal. Ilmselgelt parim laulja kogu sellest pundist hääletati välja. Tulemas on Birgit vol2 või Rasmus Rändvee (who?!?)
                      Sosoh, aga see vahva nimega Kannukenekene on ju ikka väga kõva häälematerjaliga?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Sosoh, aga see vahva nimega Kannukenekene on ju ikka väga kõva häälematerjaliga?
                        Häält võib olla, aga ega see üksi ei loe. See veiderdamine, mis ta eile tegi, oli küll piinlik vähe. Lisaks tundub, et lavalt maas olles ei saa kaamera ees sõnagi suust eriti. Mis sa sellise artistiga siis suures plaanis pihta hakkad...Täpselt selline tunne, et on veidi saatega eksinud ning õige koht oleks kuskil Klassikatähtedes vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Häält võib olla, aga ega see üksi ei loe. See veiderdamine, mis ta eile tegi, oli küll piinlik vähe. Lisaks tundub, et lavalt maas olles ei saa kaamera ees sõnagi suust eriti. Mis sa sellise artistiga siis suures plaanis pihta hakkad...
                          Lollus, mees räägib, kui midagi öelda on.
                          Ja kui tantsib, siis ka mis tants on.

                          Kommentaar


                            Tegin mitteolulise info tabeli ehk vaatasin, millise meeskonna mänge olen sel hooajal kõige rohkem teles teinud. Tabel tuli selline:

                            Arsenal 13
                            Man City 12
                            Liverpool 12
                            Everton 12
                            ManU 9
                            Tottenham 9
                            Chelsea 7

                            Kuna ilmselt Chelseat on üldarvudes teistega sama palju näidatud, siis olen suutnud pideva hädaldamisega neist hoiduda. WIN!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Mustamäe Bambas on vesi kallim kui õlu.
                              kunagi spliini leevendamiseks septembriseijoo kampaaniat kaasa tehes sai ruttu selgeks, et karsklasel kulub kõrtsus raha palju rohkem. õllest odavamat joogipoolist oli raske leida.

                              Kommentaar


                                "eestlaste häda on see, et lolle on palju" (a. kivirähk)

                                teine variant muidugi, et mingi ekspressi ajakirjanik jälle trollib.

                                Tere


                                on artikkel "Nippe, kuidas kohandada küpsetiste retsepte gluteenivabaks".

                                Probleem on selles, et sellise sisuga artikkel on portaalis "Postimees naine" aadressiga naine24.postimees.ee, mis vähemalt portaali nime järgi otsustades on orienteeritud naistele. Teadmata on, kas sellise avaldamiskoha valikuga püütakse tekitada väärmuljet, nagu oleks gluteeniprobleemid ainult naistel ja seotud ainult naiste soospetsiifilise füsioloogiaga ja biokeemiaga või siis püütakse jätkuvalt propageerida ja kinnistada ülemöödunud sajandi soorolle, et "kui on toiduvalmistamise teema, siis on see automaatselt naiste teema". Mõlemal juhul on tegemist soolise diskrimineerimisega ja sugude ebavõrdsuse hoiakute süvendamisega.

                                Postimees online tegijatele võiks soovitada, et rubriik "Köök", mis on postimees onlines paigutatud portaali "Naine" alla, võiks olla pigem portaalis "Tarbija" või "Tervis". Praegu jääb mulje, nagu oleks köök ainult naiste koht.

                                Lugeja
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X