320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen märganud uut moodi ehitusel. Kui vanasti oli vaja kitsas kohas mingi uus uberik püsti ajada siis võeti ruumi jalakäijate arvelt. Suht fine by me, sest neid saab kergesti tesielepoole tänavat ümber suunata. Nüüd, aga on raiped hakkanud ruumi võtma sõidutee arvelt ja see pole eriti fine. 20-30m lõik lükatakse suvalt kinni. Ebameeldiv.

    Kommentaar


      Isegi Peeter Võsa suudab ennast pagulasteemaga veel vähem tõsiseltvõetavaks teha. Poleks tõesti uskunud.

      Kommentaar


        30. Juuli. Lükkasin autos soojenduse sisse. Faking tuumatalv.

        Kommentaar


          Kurat on jah täiesti masendav siiamaani, inimesed kõnnivad rannas talvejopedes. Mingi lollilootus loodab augustist veel midagi, aga kõik puhkused on niikuinii juba tuulde lastud.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Kurat on jah täiesti masendav siiamaani, inimesed kõnnivad rannas talvejopedes. Mingi lollilootus loodab augustist veel midagi, aga kõik puhkused on niikuinii juba tuulde lastud.
            Ma olen jube rahul, et kolm nädalat augustisse jätsin. Muidugi võib ka hullemaks minna. Või ei tea ka. Täna hommikul pärast pikka jalutuskäiku bussile ja bussilt tööle jalad ujuvad lausa.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ma olen jube rahul, et kolm nädalat augustisse jätsin. Muidugi võib ka hullemaks minna. Või ei tea ka. Täna hommikul pärast pikka jalutuskäiku bussile ja bussilt tööle jalad ujuvad lausa.
              Ja mina olen enda otsusega üldse mitte puhata (hetkel) väga rahul.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ja mina olen enda otsusega üldse mitte puhata (hetkel) väga rahul.
                Sama siin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Sama siin.
                  Sa puhkasid ette ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    30. Juuli. Lükkasin autos soojenduse sisse. Faking tuumatalv.
                    Täna hommikul tõmbasin selga jope, mida kannan tavaliselt aprillis.
                    Ei kahetse.

                    Kommentaar


                      Mul mingi universaalne jope, kõlbas sellega talvel käia, kõlbab ka suvel.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma testisin vinguandurit eile. Kütsin kaminat ja lükkasin siibri vist tsipa vara kinni, vinguandur hakkas lõugama. :P Tavaline asi juulikuus ju.
                        Mul on tunne, et peaks sama testi läbi viima.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Mul on terve suvi magamistoa aken 24/7 lahti olnud. Külm pole küll veel hakanud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Suur igakuine küttearve on?

                            Kommentaar


                              Siiani pole akent veel kinni pannud suve jooksul. Külm pole ka nagu. Küttearve 0.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Siiani pole akent veel kinni pannud suve jooksul. Külm pole ka nagu. Küttearve 0.
                                Noh, on inimesi, kelle jaoks on alla 22-kraadine tuba mingi õudus. Mõni jookseb 17-ga rahulikult ringi. Ehk inimesed on lihtsalt erinevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X