320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    8. minul on veel lisaks ka pangakaardiga makstes küsitud, et mismõttes üritad Visa Electroniga maksta.

    Kommentaar


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        7. Mõnedes poodides on taaraautomaat poe tagumises nurgas. Mismõttes?!? Ekstreemseim näide on see, kus saialetti ja taaraautomaati eraldas ca meeter.
        Belgias oli ühes poes taaraautomaat õlleleti kõrval.

        Käis korra mõte läbi, et jube lihtne oleks õlleostu raha teha (kaameraid kuskil ei paistnud ja kogu poe peale töllerdas üks fellaka soenguga tädike kassas, mis asus õlleletist nähtamatus kauguses)

        lamp

        Kommentaar


          Viisin ükspäev taarat ja avastasin enda ees tegutseva parmu tegutsemist jälgides, et isegi lootusetult lössis plastpudeleid on võimalik ära anda ehk siis eelnevalt nö algse kuju taastada. Tuleb lihtsalt pudelisse kergelt puhuda ja plaks! ongi jälle ümmargune ja läheb masinast läbi.
          Piinlik aga mina seda varem ei teadnud ja kui suvel keldrit toristasin, viskasin väga derformeerunud pudelid lihtsalt ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Viisin ükspäev taarat ja avastasin enda ees tegutseva parmu tegutsemist jälgides, et isegi lootusetult lössis plastpudeleid on võimalik ära anda ehk siis eelnevalt nö algse kuju taastada. Tuleb lihtsalt pudelisse kergelt puhuda ja plaks! ongi jälle ümmargune ja läheb masinast läbi.
            Piinlik aga mina seda varem ei teadnud ja kui suvel keldrit toristasin, viskasin väga derformeerunud pudelid lihtsalt ära.
            Ma kujutan ette kuidas Sa talvel taarat viies terve laari ära viskad. Tuled soojast toast õue ja suletud tühjad pudelid hakkavad järjest kokku tõmbuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Credits to Myrgel.

              Kommentaar


                Soome naised on kõvad mutid

                video on essa rea all:

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Soome naised on kõvad mutid

                  video on essa rea all:
                  http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/ar...misetb_300x250
                  Miks sa ei maini olulist selles loos? Tegu oli silmnähtavalt pagulasega!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Miks sa ei maini olulist selles loos? Tegu oli silmnähtavalt pagulasega!
                    Mille järgi sa ära tuvastasid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Mille järgi sa ära tuvastasid?
                      Vargal tundus olevat suur peenis. Seega on ilmselt pagulane.

                      Kommentaar


                        Eile nägin esmakordselt, kuidas Tanel tantsib ning Interi võitu tähistab. See on hea. Mis on halb - kui Tanel kunagi abiellub, siis poissmeesteõhtut korraldab Guarin, sest ta teeb oivalisi otsuseid.

                        Pildimaterjal on AS Roma teemas. Kes ei ole veendunud Taneli puusade plastilisuses, on kohustatud tegema Taneliga (ja ta soenguga) Studio 2. korrusel (või on ta pidevalt esimesel?) pikema tantsu.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mul jäi pool mängu nägemata, sest mingi Narko Geikopi soenguga vend tantsis TV ees.

                          Kommentaar


                            «Isa eeskuju ei ole mul kunagi olnud, sest isa jättis meid maha juba siis, kui ma polnud veel sündinudki. Teda ei huvitanud, kus ma olen või millega ma tegelen.» Just selliste sõnadega algab, staarmetroseksuaalina Eesti kuulsuste konnatiigist tuule tiibadesse saanud, Vaido Neigausist pajatav eluloofilm, mis jõuab laiema abavalikkuse ette juba 8. novembril.

                            Kommentaar


                              Treileri nimi on parim.

                              "Minu Nimi On Vaido Reklaam"
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Keegi tõesti jõudis selle uudise puhul pealkirjast kaugemale?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X