320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Keegi tõesti jõudis selle uudise puhul pealkirjast kaugemale?
    Ma jõudsin pildini.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Mehed, käige tantrakoolitusel, siis jõuate kaugemale.

      Kommentaar


        Midsomeri ainuke neeger tapeti 58. minutil ära.

        Kommentaar


          Rumeenias on treeneril mängijatega head suhted.

          Kommentaar


            Eesti raamatupoodide e-raamatute valik on ikka pehmelt öelda kesine.
            Ma saan aru küll, et maksupoliitika ei soosi, aga huvitaval kombel ikkagi mingid veidrad raamatud pannakse e-formaati.
            Tahaks seda uut Nõmme kelneri raamatut ja siis Ruitlase kalamehe lapsepõlve raamatut lugeda, aga näe...

            Igasugust homoöpaatilist ja esoteerilist pläma saavad samuti e-kujule panna.

            Kommentaar


              Ei saa olla juhuslik. Candy crush @ you're so Priti

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas shefield
                Tänase päeva mõttetera.
                "Nalja hakkab saama, aga iseasi on see kellele ja kui palju see naljakas on"

                Kommentaar päris suurelt isalt: kui ta oli saanud teada et, peale suurt verevahetust on meile saadetud personaliosakonna poolt 2 mitte just kõige teravama kohaliku keele oskusega indiviidi (inglise keelt valdavad perfektselt). Ja lisaks 3 kohta hetkel jäävadki täitmata..
                Kohaliku keele oskusest rääkides, et "et" ette pannakse koma. Õpi see ükskord ära juba.

                Kommentaar


                  Sattusin TTV peal Monitor nimelist saadet vaatama. On päris meeldiv üllatus, seal ei saagi tüüpilist TTV huumorit.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Haistan hiilivat parkimistasu tõusu.
                    Liiga lihtne. http://tallinncity.postimees.ee/3394...stal-kallimaks

                    Kommentaar


                      Kuna esimesed numbrid puudutasid kesklinna, siis +25% eeee, wow! Kindlasti läheb raha jalgrattateede ehitusse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Barlovast pole kümne mintsa jooksul väljunud ühtegi habemeta meest. I feel safe.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Tolle Barlovaga seoses meenub, et Karlovas jalutades olen näinud erinevatel seintel kritseldust "Karlova Crips". Tundub karm kant.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Barlovast pole kümne mintsa jooksul väljunud ühtegi habemeta meest. I feel safe.
                            Piilusid 10min puu tagant enne kui julgesid sisse minna?

                            Kommentaar


                              12243205_932299633504659_6782784620426814583_n.jpg
                              wowww

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                [ATTACH=CONFIG]4460[/ATTACH]
                                wowww
                                Pärnus saab kolm inimest avariis surma - uudis.
                                Moldaavias saab neli surma - pole uudist.
                                Lollakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X