320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pärnus saab kolm inimest avariis surma - uudis.
    Moldaavias saab neli surma - pole uudist.
    Lollakas.
    ??

    Ma ei oska su idiootse kommentaari kohta mitte midagi muud öelda kui vaid, et tõsta oma nina vahest delfist ja soccerneti foorumist kaugemale ka.. pane näiteks arvuti kinni ja mine loodusess jalutama.. ära võta isegi telefoni kaasa, usu mind sul tuleb kasuks. Mine jaluta ja ehk saad maailmale kuidagi kasulik olla.. ühesõnaga võta internetist puhkus

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      ??

      Ma ei oska su idiootse kommentaari kohta mitte midagi muud öelda kui vaid, et tõsta oma nina vahest delfist ja soccerneti foorumist kaugemale ka.. pane näiteks arvuti kinni ja mine loodusess jalutama.. ära võta isegi telefoni kaasa, usu mind sul tuleb kasuks. Mine jaluta ja ehk saad maailmale kuidagi kasulik olla.. ühesõnaga võta internetist puhkus
      Soovitaks sulle sama. Vahepeal oli juba täitsa hea ja rahulik ilma su lolli mölata igas teemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Soovitaks sulle sama. Vahepeal oli juba täitsa hea ja rahulik ilma su lolli mölata igas teemas.
        starter.jpg

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          [ATTACH=CONFIG]4460[/ATTACH]
          wowww
          See pole võistlus, ffs. Grow up.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar




            Didas on siis hipster.

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              [ATTACH=CONFIG]4460[/ATTACH]
              wowww
              äkki väike selgitus oleks ka abiks, miks see pilt oluline on?
              inimesed on ju erinevad, ja võivad näha väga erinevaid asju selles... ma arvan siingi on vähemalt 3-4 eri lähenemist võimalikud. mille pärast Sina - just selle pildi valisid ja mis Sa tahtsid sellega öelda?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Selle pildi tagamõtte seletab ära fraas NIMBY ehk not in my backyard, mida kasutatakse enamasti planeeringutes. (küll mitte selles vormis, mis raudidas postitas).

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  äkki väike selgitus oleks ka abiks, miks see pilt oluline on?
                  inimesed on ju erinevad, ja võivad näha väga erinevaid asju selles... ma arvan siingi on vähemalt 3-4 eri lähenemist võimalikud. mille pärast Sina - just selle pildi valisid ja mis Sa tahtsid sellega öelda?
                  whiteenough.jpg
                  sest ma ei mäleta, et keegi oleks värvinud oma FB pildi peale türgi terrorirünnakuid tõrgi lipu värvidesse... et miks me tunneme prantslastele rohkem kaasa kui ankaras toimunud pommide plahvatustele? või miks inimesed jätavad üldse endast mulje et neid kotib see prantsuse terrorirünnak rohkem kui mõni teine terrorirünnak..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    sest ma ei mäleta, et keegi oleks värvinud oma FB pildi peale türgi terrorirünnakuid tõrgi lipu värvidesse... et miks me tunneme prantslastele rohkem kaasa kui ankaras toimunud pommide plahvatustele? või miks inimesed jätavad üldse endast mulje et neid kotib see prantsuse terrorirünnak rohkem kui mõni teine terrorirünnak..
                    raudiase küsimusele (osaliselt) vastab Facebooki tegevjuht.

                    Algselt postitas Mark Zuckerberg
                    Many people have rightfully asked why we turned on Safety Check for Paris but not for bombings in Beirut and other places.

                    Until yesterday, our policy was only to activate Safety Check for natural disasters. We just changed this and now plan to activate Safety Check for more human disasters going forward as well.
                    Eeldan/loodan, et lippudega tehakse sama.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      sest ma ei mäleta, et keegi oleks värvinud oma FB pildi peale türgi terrorirünnakuid tõrgi lipu värvidesse... et miks me tunneme prantslastele rohkem kaasa kui ankaras toimunud pommide plahvatustele?
                      a miks meid kotib Vene agressioon Ukrainias või Gruusias sellal kui Somaalias ja Kesk-Aafrikas juba pikemat aega püssid pauguvad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        [ATTACH=CONFIG]4462[/ATTACH]
                        sest ma ei mäleta, et keegi oleks värvinud oma FB pildi peale türgi terrorirünnakuid tõrgi lipu värvidesse... et miks me tunneme prantslastele rohkem kaasa kui ankaras toimunud pommide plahvatustele? või miks inimesed jätavad üldse endast mulje et neid kotib see prantsuse terrorirünnak rohkem kui mõni teine terrorirünnak..
                        aaa ok. FB, see on vist üks neist USA firmadest, kes teadaolevalt kogub luureandmeid USA valitsuse heaks?
                        tekib muidugi küsimus, mis otstarbel ollakse seal kliendiks, ja mis eesmärgiga jälgitakse kaasklientide meelsust....

                        miks tuntakse prantslastele rohkem kaasa kui türklastele (need 8 riigi lippu tunnevad vist ilma välise abita ära vaid mälumängurid), see on vist ka üsna arusaadav. me oleme mitut pidi prantslastega rohkem seotud kui türklastega. EL, NATO, Schengen näiteks. või ka ajaloolis-kultuuriliselt, kristluse eestisse tulekust saadik.

                        peaks muidugi uurima, kas süürlastel või iraaklastel oli ikka eesti lipp väljas kui estonia uppus. muidu oleks selline piinlik olukord et enda rahvalt omas kodus nõuame enamat kui võõrastelt...
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Pärnus saab kolm inimest avariis surma - uudis.
                          Moldaavias saab neli surma - pole uudist.
                          Lollakas.
                          Tänapäeval siiski Moldova.

                          Kommentaar


                            Ohjah. Ülikoolis on vaja gruppides ette valmistada PowerPointi presentatsioon. Ülesande saime täna teada, tähtaeg järgmine kolmapäev. Minu grupis ka üks jaapanlane.

                            Neli tundi hiljem saadab jaapanlane sõnumi: "Don’t forget to also prepare your slides on the share PPT doc! I have already prepared the outline and done my part."

                            Ja siis tuleb taas meelde vahepeal juba unustada õnnestunud vanasõna...No matter how good you are at something, there's always an Asian kid better than you.

                            Kommentaar


                              Miks te saksa keeles ei suhtle?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Miks te saksa keeles ei suhtle?
                                Sest aine on inglise keeles ja saksa keel on tõesti asi, milles ma konkreetsest jaapanlasest parem olen .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X