320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui mingi filmi pealkiri on Mockingjay Part 2
    mis nad eesti keeles selle nimeks panid, pilapasknäär?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      mis nad eesti keeles selle nimeks panid, pilapasknäär?
      Näljamängud: Pilapasknäär - Osa 2

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Sain eile uskumatult odavalt bensiini kätte. Silmad imestasid ka kui selliseid numbreid nägin. Kliendikaardiga 0,875. Tavataks oli 0,905.
        Misasja, ostsid mingi chelsea'ka käest vene salakütust w

        Kommentaar


          Ma käin Tallinnas väljas mingi iga paari kuu tagant heal juhul. Swedbanki kliendina on jube põnev iga kord ATM taga ajada, selline tunne, et need kaovad üle öö ära või liigutatakse mujal.

          Kommentaar


            LHV kliendina õnneks seda probleemi ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
              Misasja, ostsid mingi chelsea'ka käest vene salakütust w
              Keila Alexela ja Statoil müüsid/müüvad sellise hinnaga. Tänast seisu ei tea, aga eile oli veel sama hinnaga saadaval. Muidu oli ikka kõige kallimalt selle Statoili ümbruses võimalik bena osta, kuid see Alexela tulek on hinna korralikult alla kruttinud.

              Edit: tundub, et täna sama hind ikka
              http://arileht.delfi.ee/news/uudised...as?id=73189283

              Kommentaar


                Pobis on vist mingi sõna/slängiväljend


                Vene uusrikaste toasusside mood on jõudnud Inglismaa ööklubidesse. Pildil vist keegi Tottenhami mängijatest?
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Kusjuures vaatasin ka ise, et tegu Clynega aga uudises oli, et Arsenali ja Tottenhami mängijad pidutsesid samas ööklubis. Ju ta eksis ka Londonisse ära siis.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Trammi tagaosas möirgab hiiglasekasvu punanägu, kes lubab kõigile peksa anda.
                    Trammi esiosas hüplevad kaks narkolaksu all olevat noorukit.
                    Narva maanteel kihutab päevinäinud Audi mootori möirates punase tule alt ja inimeste vahelt läbi.
                    Vapper politseiekipaaž peedistab samal ajal Viru keskuse ees mammit, kes ületas Laikmaa tänavat (kus niiehknaa suurt liiklust pole) punase tule alt.
                    Prioriteedid tunduvad paigas olevat.

                    Kommentaar


                      Eile kui ETV teatas Linda Rummo surmast näidati ETV2 peal saadet Leida Rammost.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Eile kui ETV teatas Linda Rummo surmast näidati ETV2 peal saadet Leida Rammost.
                        OMGWTF. Ma arvasin, et need (ei teagi kumba nimekuju õigeks pidasin) üks ja seesama!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Ma käin Tallinnas väljas mingi iga paari kuu tagant heal juhul. Swedbanki kliendina on jube põnev iga kord ATM taga ajada, selline tunne, et need kaovad üle öö ära või liigutatakse mujal.
                          Ela sa kuskil väiksemas linnas ning siis saad aru, kui palju on tegelikult linnas Swedpanki automaate. Minu teekonnal kodust tööle jääb ainuüksi 4 ATM-i. Raplas pole poole linna peale ühtegi...
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Ela sa kuskil väiksemas linnas ning siis saad aru, kui palju on tegelikult linnas Swedpanki automaate. Minu teekonnal kodust tööle jääb ainuüksi 4 ATM-i. Raplas pole poole linna peale ühtegi...
                            Hakkasin Bermudalt liikuma, Taco seinas polnud enam seda, siis Pärnu mnt seal 24h toidupoe juures polnud seda enam. Lõpuks Tõnismäe kandist leidsin esimese. Swedbanki appist oli abi lõpuks.

                            Kommentaar


                              Igasugu liiklusteemad tõmbavad mind huviga ligi. Viimasel ajal on aga silma jäänud, et iga halva olukorra põhjustaja tembeldatakse kohe kategooriasse. Ehk siis näide: Ku*at üks kollane auto keeras mulle ette. Ma ütlen, need kollased autojuhid on kõik parajad mu**id.
                              Ehk siis halvad/ebaadekvaatsed juhid Eesti rahva arvates on: taksojuhid, kaubikujuhid, bussijuhid, rekkajuhid, bmw juhid, naised, perevaguniga(mahuniversaaliga) sõitjad, linnamaasturite juhid, audi juhid on lihtsalt ülbed, vanainimesed, võõramaalased (lätlased, leedukad, põdrad), lowliferid, 90ndate autode juhid, kaubikujuhid. Mis ma unustasin?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Igasugu liiklusteemad tõmbavad mind huviga ligi. Viimasel ajal on aga silma jäänud, et iga halva olukorra põhjustaja tembeldatakse kohe kategooriasse. Ehk siis näide: Ku*at üks kollane auto keeras mulle ette. Ma ütlen, need kollased autojuhid on kõik parajad mu**id.
                                Ehk siis halvad/ebaadekvaatsed juhid Eesti rahva arvates on: taksojuhid, kaubikujuhid, bussijuhid, rekkajuhid, bmw juhid, naised, perevaguniga(mahuniversaaliga) sõitjad, linnamaasturite juhid, audi juhid on lihtsalt ülbed, vanainimesed, võõramaalased (lätlased, leedukad, põdrad), lowliferid, 90ndate autode juhid, kaubikujuhid. Mis ma unustasin?
                                Kas selle järgi võib teha järelduse, et kõige suuremad vingujad on antud katgooriatesse mittekuuluvad inimesed? Ise olen ka kusjuures ühes neist kategooriatest.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X