320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Mis ma unustasin?
    Kaherattaliste juhid. Paljusid häirib see, et kaherattalisega on võimalik liikuda ummikus seisvate autode vahel. Jalgratturid saavad ka korralikult sõimu oma kaskadöörlike tegudega.

    Kommentaar


      Mis Jasperiga juhtunud on? Postitab ainult öösiti ja siis tuleb ka mingit seosetud jama. Vägisi meenutab Palmerit. Korralik vähikäik. Kurb.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Karen Larkinal on Raatuse Comarketi kassas 'kaksik' Kristin. Allegedly.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Kasutajal wordprez on Kalju fännide seas kaksikvend. Kahjuks kartis ta temaga pilti teha.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kasutajal wordprez on kaksikwend ka Newcastle fännide hulgas. Ja lisaks on tal 7 kaksikwenda, kes on ka kõik Ch€l$£a fännid siin foorumis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Ma küll pole neid sinu nimetatuid näinud, kuid Kalju vend oli 95% tema nägu.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mis Jasperiga juhtunud on? Postitab ainult öösiti ja siis tuleb ka mingit seosetud jama. Vägisi meenutab Palmerit. Korralik vähikäik. Kurb.
                kasutaja Rein oleks varem sellise tähelepaneku 100% seostanud kuufaasidega. teie progressi on märgatud. tunnen rõõmu.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Alati on tark mõte käsipagasisse üks lisapaar pükse kaasa võtta. Täna ajas mingi tropp mulle sisuliselt terve topsi piimakohvi sülle.

                  Kommentaar


                    Biiiiatch
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Jõulutunnelis olid mingid djüüdid, kes said eelmisel aastal kogutud rahast mingi osa, et huvitegevusega tegeleda. Ühesõnaga anti lastele võimalus pille õppida. Noh, kujutage ette:
                      - laps on nälginud, aukus silmadega, pesemata, seljas augulised riided.
                      - ema ja ema kuues mees joovad päevad läbi. Täielik perse majas.
                      Ja siis tulevad kaameratega onud-tädid. "Palju õnne, siin jõulutunnelis kogutud rahaga ostetud viiul! Täida enda unistused!" ütlevad nad.
                      Laps vaatab pika pilguga viiulit. Mõttes käib läbi, et kas seda süüakse ketšupiga. Ja ütleb vaikselt: "Aitäh."
                      Kaameratega onud-tädid lähevad ära, kalkunikonti järavad televaatajad poetavad pisara ja tunnevad, et nende suuremeelselt annetatud viiekas on maailma paremaks muutnud.
                      Laps üritab poognaga viiulit puutuda, mille peale tuleb ema kuuenda mehe röögatus: "Türa, sa väike värdjas, nahhui sa kääksutad, mul, türa, pea valutab, raisk!"
                      Aasta hiljem tulevad jõulutunneli djüüdid. Laps on natuke suurem, seljas samad riided, pesemata-söömata.
                      "Nooh, kas harjutasid pilli ka?" küsivad kaameratega onud-tädid.
                      "Noooh..." alustab laps.
                      "Jaa-jaa, mängis ikka vahepeal, aga meil oli siin rasked ajad. Ma jäin töötuks ja sündis uus laps, mistõttu vahel pidi vaikselt olema," lendab sisse kahepromillises joobes ema.
                      "Türa, jah, mängis küll siin vahepeal," poetab vahele ema kolmepromillises joobes üheksas mees.
                      "Nooh, näitad siis ka, mis sa aastaga õppinud oled?" küsivad kaameratega onud-tädid.
                      Poiss mängibki:


                      Teleka ees olevad djüüdid tõstavad hapukapsast juurde, viskavad närimata kanakondi kassile ja mõtlevad kalkunit närivat koera vaadates omaette: "Need vaesed on ikka faking tänamatud. Andsime neile viiuli, aga nad jõid ikka kõik maha. Nahhui, see aasta ma toidupanka küll ei toeta."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Jõulutunnelis olid mingid djüüdid, kes said eelmisel aastal kogutud rahast mingi osa, et huvitegevusega tegeleda. Ühesõnaga anti lastele võimalus pille õppida. Noh, kujutage ette:
                        - laps on nälginud, aukus silmadega, pesemata, seljas augulised riided.
                        - ema ja ema kuues mees joovad päevad läbi. Täielik perse majas.
                        Ja siis tulevad kaameratega onud-tädid. "Palju õnne, siin jõulutunnelis kogutud rahaga ostetud viiul! Täida enda unistused!" ütlevad nad.
                        Laps vaatab pika pilguga viiulit. Mõttes käib läbi, et kas seda süüakse ketšupiga. Ja ütleb vaikselt: "Aitäh."
                        Kaameratega onud-tädid lähevad ära, kalkunikonti järavad televaatajad poetavad pisara ja tunnevad, et nende suuremeelselt annetatud viiekas on maailma paremaks muutnud.
                        Laps üritab poognaga viiulit puutuda, mille peale tuleb ema kuuenda mehe röögatus: "Türa, sa väike värdjas, nahhui sa kääksutad, mul, türa, pea valutab, raisk!"
                        Aasta hiljem tulevad jõulutunneli djüüdid. Laps on natuke suurem, seljas samad riided, pesemata-söömata.
                        "Nooh, kas harjutasid pilli ka?" küsivad kaameratega onud-tädid.
                        "Noooh..." alustab laps.
                        "Jaa-jaa, mängis ikka vahepeal, aga meil oli siin rasked ajad. Ma jäin töötuks ja sündis uus laps, mistõttu vahel pidi vaikselt olema," lendab sisse kahepromillises joobes ema.
                        "Türa, jah, mängis küll siin vahepeal," poetab vahele ema kolmepromillises joobes üheksas mees.
                        "Nooh, näitad siis ka, mis sa aastaga õppinud oled?" küsivad kaameratega onud-tädid.
                        Poiss mängibki:


                        Teleka ees olevad djüüdid tõstavad hapukapsast juurde, viskavad närimata kanakondi kassile ja mõtlevad kalkunit närivat koera vaadates omaette: "Need vaesed on ikka faking tänamatud. Andsime neile viiuli, aga nad jõid ikka kõik maha. Nahhui, see aasta ma toidupanka küll ei toeta."
                        Kui sul ikka tuleb, siis tuleb korralikult!

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Tallinna TV uus logo on
                           
                          omandanud ratastooli kuju.

                          Kommentaar


                            Frank Bernhardt on maandunud Malaisia U23 koondise peatreeneri kohale.

                            Kommentaar


                              Vene keel tuli taas meelde seda videot vaadates!

                              Kommentaar


                                Noorem kolleeg mainis jutu sees, et jah, jutukad on üldises plaanis surnud, aga eks seal ikka KÄIAKSE siiani. Ma olin nagu, kamoon, tahad ma räägin sulle, kuidas oli siis, kui mina viimati mõnes jutukas KÄISIN, nii umbes aastal 2000. Noored KÄISID jutukas ikka mõnes netikohvikus, sest paljudel, ma arvan enamikul, ei olnud kodus arvutit ja/või netti. Mul seisis küll söögitoa laual mingi vanem 486 nagu altar, aga dial-up puudus ja seega sai kodus aint wolfi ja civi mängida.

                                Nii et siis said sõbraga tänaval kokku ja mõtsite, et mis teeme - lähme kinno, piljardisse v KÄIME korra jutukas? Sõbraga kahekesi oli seadsam jutukas KÄIA, sest siis tuli alati ilgelt haiget teksti, üksi olles punnitasid nalja nagu julka välja. Peamiselt KÄISIME jutukas kadunud ERKI all olnud kohvikus, mille nimi oli võibolla enter, aga võibolla ei olnud ka. Lisaks olid mingid kohad Maneeži peatuses ja Narva maanteel. Tavalise jutukas KÄIMISE ajal joodi ikka neli kuni kuus originaali ja tehti pool pakki suitsu. Toona võis üldse igal pool suitsetada, isegi trammis.

                                Jutukas KÄIMISE ainus mõte oli muidugi peilida üldisest jutuvadast välja mõni lohakas, kellele privas peale lennata ja kutsuda kiirelt õue mängima, enne kui ta ümber jõuab mõelda. Kõige parem koht selleks oli tõeliselt piinliku nimega armastusesaal.org (hämmastav, aga see sait tundub ka anno 2015 toimivat), teine suurem, OK jutukas oli üldiselt meie jaoks liiga intellektuaalne, olime alles nii umbes esimesel-teisel kursusel ja teate ise, millised jahupead inimesed selles vanuses on. Need, kes konksu alla neelasid, võtsid alati sõbranna ka kaasa, nii et ei maksa arvata, et jutukas KÄIMINE päädis iga kord MMF eetikakoodi kordamisega.

                                Õnneks v kahjuks jutukas KÄIMISE periood lõppes kaunis kiirelt, sest umbes samal ajal Korobeiniku launchitud rate.ee kogus tuure ja sealt oli uute tutvuste leidmine oluliselt lihtsam, aint vaata pilte ja vali välja. (Järgnes natukeseks muidugi reidis KÄIMINE, aga ka see kaotas juba paari aastaga oma tähenduse, sest arvutite ja broadband-ühenduse levik kodudesse oli kiire ja otsustav. Siiski mäletan pilti, kus netikohvikusse oli tulnud oma reidi-postkasti vaatama umbes 15-aastane tüdruk. Kaasas oli ema, kes luges üle kõik saabunud kirjad ja ütles ette, mida vastata. Reidis KÄIMINE võis olla ka perekondlik ettevõtmine.)

                                Aga jah, ärge tulge mulle rääkima, et tänapäeval ka veel jutukas KÄIAKSE.

                                Lisalugemist: õhtuleht kirjutab, misasi õieti on see popp jutukas. 26.02.2000
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X