320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Noorem kolleeg mainis jutu sees, et jah, jutukad on üldises plaanis surnud, aga eks seal ikka KÄIAKSE siiani. Ma olin nagu, kamoon, tahad ma räägin sulle, kuidas oli siis, kui mina viimati mõnes jutukas KÄISIN, nii umbes aastal 2000. Noored KÄISID jutukas ikka mõnes netikohvikus, sest paljudel, ma arvan enamikul, ei olnud kodus arvutit ja/või netti. Mul seisis küll söögitoa laual mingi vanem 486 nagu altar, aga dial-up puudus ja seega sai kodus aint wolfi ja civi mängida.

    Nii et siis said sõbraga tänaval kokku ja mõtsite, et mis teeme - lähme kinno, piljardisse v KÄIME korra jutukas? Sõbraga kahekesi oli seadsam jutukas KÄIA, sest siis tuli alati ilgelt haiget teksti, üksi olles punnitasid nalja nagu julka välja. Peamiselt KÄISIME jutukas kadunud ERKI all olnud kohvikus, mille nimi oli võibolla enter, aga võibolla ei olnud ka. Lisaks olid mingid kohad Maneeži peatuses ja Narva maanteel. Tavalise jutukas KÄIMISE ajal joodi ikka neli kuni kuus originaali ja tehti pool pakki suitsu. Toona võis üldse igal pool suitsetada, isegi trammis.

    Jutukas KÄIMISE ainus mõte oli muidugi peilida üldisest jutuvadast välja mõni lohakas, kellele privas peale lennata ja kutsuda kiirelt õue mängima, enne kui ta ümber jõuab mõelda. Kõige parem koht selleks oli tõeliselt piinliku nimega armastusesaal.org (hämmastav, aga see sait tundub ka anno 2015 toimivat), teine suurem, OK jutukas oli üldiselt meie jaoks liiga intellektuaalne, olime alles nii umbes esimesel-teisel kursusel ja teate ise, millised jahupead inimesed selles vanuses on. Need, kes konksu alla neelasid, võtsid alati sõbranna ka kaasa, nii et ei maksa arvata, et jutukas KÄIMINE päädis iga kord MMF eetikakoodi kordamisega.

    Õnneks v kahjuks jutukas KÄIMISE periood lõppes kaunis kiirelt, sest umbes samal ajal Korobeiniku launchitud rate.ee kogus tuure ja sealt oli uute tutvuste leidmine oluliselt lihtsam, aint vaata pilte ja vali välja. (Järgnes natukeseks muidugi reidis KÄIMINE, aga ka see kaotas juba paari aastaga oma tähenduse, sest arvutite ja broadband-ühenduse levik kodudesse oli kiire ja otsustav. Siiski mäletan pilti, kus netikohvikusse oli tulnud oma reidi-postkasti vaatama umbes 15-aastane tüdruk. Kaasas oli ema, kes luges üle kõik saabunud kirjad ja ütles ette, mida vastata. Reidis KÄIMINE võis olla ka perekondlik ettevõtmine.)

    Aga jah, ärge tulge mulle rääkima, et tänapäeval ka veel jutukas KÄIAKSE.

    Lisalugemist: õhtuleht kirjutab, misasi õieti on see popp jutukas. 26.02.2000
    1998. aasta suvel avati Võru maavalitsuse hoones internetipunkt, kus kella kolmest seitsmeni sai arvutis olla. Sisuliselt tähendas see seda, et juba 14.50 oli ukse taga elav järjekord, kus valdav kogus tüüpe oli 15-17-aastased siilikatega djüüdid, kes enamjaolt kandsid mõne koleda metallibändi, Prodigy või Metallica turuoriginaalsärki ja nokamütsi. Arvutitest olid viis müstilise kvaliteedimärgiga Pentium, teised olid veidi aeglased. Aga vahet polnud, OK jutukas istusid kõik. Kui mõni täiskasvanu tõsiselt arvutit vajas, siis meie nohisesime rahus edasi ja viskasime rõvedaid nalju.

    Jutukas käis üldiselt totaalne lämisemine. Ala, et küsida naistelt, et kas nad eelistavad tampoone või hügieenisidemeid ja siis sellele järgnes kogu jutukapoolne aktiivne vaidlus, mis meenutas heal juhul perekooli best ofi.

    Põhiline oli ka ikkagi naistele ligi ajamine, mida pidi tegema muidugi rõvedalt vanust valetades, sest kohalikke tsikka seal polnud ja enamjaolt olid naised ikka 20+. Nii näiteks suutsin ma ajada välisministeeriumi sekretärile pikalt juttu, kuidas ma olen äsja isaks saanud 23-aastane Leo kusagilt Võrust, kes tegeleb teadmata äritegevusega. Üldiselt läks maruhästi ja isegi minu ilgelt nilbe kasutajanimi Max Reality (jah, me olime kõik Prodigy fännid) ei pannud teda arvama, et teisel pool istub uduvuntsidega kõhetu hilisteismeline. Tsikk rääkis väga intiimset värki ja see oli toona väga raju, kuna päris elus polnud ühegi tüdrukuga selliseid asju rääkinud. Üldiselt oli konstantne boner kallal. Lõpuks lõppes asi vist sellega, et suvi sai läbi, mina kolisin Tartusse ära ja seal polnud enam aega arvutis istuda. Kahjuks ei mäleta ma selle naise nime ega ka pilti toona netis polnud. Oli üldiselt kurb aeg.

    Kommentaar


      Puhhi jutukas oli põhipleiss. Ja siis tuli muidugi Muda ka mängida.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tsikk rääkis väga intiimset värki ja see oli toona väga raju, kuna päris elus polnud ühegi tüdrukuga selliseid asju rääkinud. Üldiselt oli konstantne boner kallal. Lõpuks lõppes asi vist sellega, et suvi sai läbi, mina kolisin Tartusse ära ja seal polnud enam aega arvutis istuda. Kahjuks ei mäleta ma selle naise nime ega ka pilti toona netis polnud. Oli üldiselt kurb aeg.
        Teisel pool istus tõenäoliselt fitti.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Teisel pool istus tõenäoliselt fitti.
          Täiesti reaalne variant.

          Kommentaar


            Kunagi sai Kreisiraadio jutukas ühele mimmile külge aetud ja oli nõus deidile tulema, kui ta isa selleks nõu annab. Isa tahtis enne loa andmist teada, et mis muusikat ma kuulan. Niipea kui mainisn, et kuulan Cypress Hilli, tuli vastuseks konkreetne EI
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
              Kunagi sai Kreisiraadio jutukas ühele mimmile külge aetud ja oli nõus deidile tulema, kui ta isa selleks nõu annab. Isa tahtis enne loa andmist teada, et mis muusikat ma kuulan. Niipea kui mainisn, et kuulan Cypress Hilli, tuli vastuseks konkreetne EI
              Klassikaline muusika on seal õige vastus.

              Kommentaar


                Haha ma selliseid Java baasil kohti ei avastanudki oma teismeeas - ikka Irc chatid jäid esimesena ette seal kuskil 2002/2003. Siiamaani aktiivne Irc kasutaja, tuleb nentida et veel mingi 5 aastat tagasi aktiivne olnud peamiselt Eesti chattide server on nüüdseks ilmselt märkimisväärselt kasutajaid kaotanud. Ise sattusin sinna hoopis teistel pohjustel, kui lihtsalt tutvuste loomine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Sain eile uskumatult odavalt bensiini kätte. Silmad imestasid ka kui selliseid numbreid nägin. Kliendikaardiga 0,875. Tavataks oli 0,905.
                  Uus rekord. Tavahind oli täna hommikul 0,899.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Uus rekord. Tavahind oli täna hommikul 0,899.
                    Veebruaris võime näha hindasid väiksemad kui 0.850

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Veebruaris võime näha hindasid väiksemad kui 0.850
                      Aga aktsiis?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Aga aktsiis?
                        Jõustubki 1.veebruarist aga sel ajal müüakse veel vana aktsiisiga kütust. Janoo see 5 senti liitrilt....
                        Kütusehinnad võivad ehk olla madalamadki kui sel aastal, ent suuremat tarbimispidu hoiab tagasi veebruarist tulev aktsiisitõus.

                        Kommentaar


                          Barcelona teemat on tänapäeval juba väga lihtne lugeda

                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            1. jaanuaril on täitsa mõnus tööpäev teha. Sai täna vaikselt mõned kuhjunud asjad pluss ettegi tehtud. Väga produktiivne päev oli.
                            Peaaegu mitte keegi ei seganud.
                            Ja sellest ka teine tähelepanek. Kui vähe on õnneks vaja
                            Nu tegelen mina oma asjadega ja taustaks käib raadiost maania. Tuleb üks dusja ja hakkab resiiverit näppima, soovides jaama vahetada poweri või mõne veel kahtlasema jaama vastu. Kuna resiiveril on juba üksjagu vanust ja kõik nupud enam ei tööta korralikult, siis võtab selline tegevus mõnikord aega. Siis ta minutit 5 mässabki ja ainukene jaam mis uuesti ja uuesti tuleb on maania. Paar roppu väljendit ja tibi lepib olukorraga. Ja minu harmooniline keskkond on taastatud.
                            Tegelt on ju ilus. Ja kohati kole korraga.
                            Win win situation?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Barcelona teemat on tänapäeval juba väga lihtne lugeda
                              Ka Real Madridi teema on meeldiv lugemine

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kirjutasin selle mõttetu posti, aga Tofoa ilmselt seda lugeda ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X