320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A mis siis saab kui kõrvapõletiku ajal kõrva külma vett tilgutada?

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Suurim soov süüa jäätist ja juua külma karastusjooki tekib kurguvalu raviperioodil.
      Kusjuures coca-cola on parim kurgurohi. See on selline mürk et tapab kõik bakterid.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kusjuures coca-cola on parim kurgurohi. See on selline mürk et tapab kõik bakterid.
        RC cola hullem vast
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Härrad! Mäletate, et eelmine aasta rääkisin siin, et tatrapudru pelmeenidega (v vastupidi) polnud eriti hea?
          Igatahes, täna sõin neid riisiga. Ja riisiga sobivad need väga hästi! Ja + veel mulle tutvustati eelmine nv, et pelmeene söödakse ka hapukoorega ja see polnud pelgalt jutt, sain koha peal ka lausa proovida neid hapukoorega ja minge p**** kui head need olid hapukoorega! Ma olen ikka lapsepõlves ikka väga paljust puudu jäänud. Ma lausa jälestasin neid omal ajal ja ei saanud aru miks vennale need nii hästi meeldisid ja ta sõi veel neid hapukoorega ka veel...täielik müstika oli. Aga igatahes jah, täna sõin pelmeene riisiga ja hapukoor ka ja tõsiselt maitsev oli, nii maitsev, et nüüd peale kolme trenni, teen täna õhtul neid pelmeene veel ja söön neid hapukoorega!
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Härrad! Mäletate, et eelmine aasta rääkisin siin, et tatrapudru pelmeenidega (v vastupidi) polnud eriti hea?
            Igatahes, täna sõin neid riisiga. Ja riisiga sobivad need väga hästi! Ja + veel mulle tutvustati eelmine nv, et pelmeene söödakse ka hapukoorega ja see polnud pelgalt jutt, sain koha peal ka lausa proovida neid hapukoorega ja minge p**** kui head need olid hapukoorega! Ma olen ikka lapsepõlves ikka väga paljust puudu jäänud. Ma lausa jälestasin neid omal ajal ja ei saanud aru miks vennale need nii hästi meeldisid ja ta sõi veel neid hapukoorega ka veel...täielik müstika oli. Aga igatahes jah, täna sõin pelmeene riisiga ja hapukoor ka ja tõsiselt maitsev oli, nii maitsev, et nüüd peale kolme trenni, teen täna õhtul neid pelmeene veel ja söön neid hapukoorega!

            ebareaalselt noksis kutt oled ikka.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ma ei saa aru kas troll või ei aga lähen söödaga kaasa ja soovitan pealinna minipelmeene (maitsestamata jogurti või hapukoore) kodujuustuga. Teisiti enam pelmeene ei söö.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Härrad! Mäletate, et eelmine aasta rääkisin siin, et tatrapudru pelmeenidega (v vastupidi) polnud eriti hea?
                Igatahes, täna sõin neid riisiga. Ja riisiga sobivad need väga hästi! Ja + veel mulle tutvustati eelmine nv, et pelmeene söödakse ka hapukoorega ja see polnud pelgalt jutt, sain koha peal ka lausa proovida neid hapukoorega ja minge p**** kui head need olid hapukoorega! Ma olen ikka lapsepõlves ikka väga paljust puudu jäänud. Ma lausa jälestasin neid omal ajal ja ei saanud aru miks vennale need nii hästi meeldisid ja ta sõi veel neid hapukoorega ka veel...täielik müstika oli. Aga igatahes jah, täna sõin pelmeene riisiga ja hapukoor ka ja tõsiselt maitsev oli, nii maitsev, et nüüd peale kolme trenni, teen täna õhtul neid pelmeene veel ja söön neid hapukoorega!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Iceman võiks järgmisena pelmeene majoneesiga proovida
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    Iceman võiks järgmisena pelmeene majoneesiga proovida
                    miks nii?
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Inimestel pole enam muud tarka teha, elu on nii mugavakas tehtud, reaalseid probleeme enam ei ole ja siis tegeletaksegi idiootsete asjadega.
                      Nii on, näiteks selliste idiootsustega nagu inimesi võrdsemaks tegevate seaduste vastu võitlemisega.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Ma ei saa aru kas troll või ei aga lähen söödaga kaasa ja soovitan pealinna minipelmeene (maitsestamata jogurti või hapukoore) kodujuustuga. Teisiti enam pelmeene ei söö.
                        Usu mind, see ei ole troll
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Iceman võiks järgmisena pelmeene majoneesiga proovida
                          Täna sõin, olid head
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Usu mind, see ei ole troll
                            Nägin intsidenti. Pole troll. Ma ei imesta, et ta pärast ühte päeva Hesburgerist töölt lahti lasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Ma ei saa aru kas troll või ei aga lähen söödaga kaasa ja soovitan pealinna minipelmeene (maitsestamata jogurti või hapukoore) kodujuustuga. Teisiti enam pelmeene ei söö.
                              Ja just neid postitusi lugedes ma sõin pelmeene kartulipüreega... Kokkusattumus? Ma arvan ei. Igastahes soovitan seda combot.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nägin intsidenti. Pole troll. Ma ei imesta, et ta pärast ühte päeva Hesburgerist töölt lahti lasti.
                                Pani seal hapukoort burxidele vahele?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X