320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pani seal hapukoort burxidele vahele?
    Ilmselt karjatas: "Wattafaak, te sööte kotletti saia vahelt??"

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ilmselt karjatas: "Wattafaak, te sööte kotletti saia vahelt??"
      see oli hea
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Kas ma eksin või oli pelmeenide teema siin eraldi ka kunagi eks?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Kas ma eksin või oli pelmeenide teema siin eraldi ka kunagi eks?
          Ei eksi

          Kommentaar


            Kas teie jaoks päriselt on pelmeenide söömine siis nii tavaline, et naerate siin minu üle? Ses suhtes mul on praegu väga põnev hetk elus ja mul on hea meel, et ma varem pelmeene ei söönud. Nüüd on ikka nii palju avastamist kuidas ja millega kõige parem neid pelmeene süüa jne...mõtlesin, et kahetsen, et ma neid varem ei söönud...aga tegelt ei kahetse üldse kuna siis poleks mul nii palju avastamisrõõmu, kui mul hetkel on. Pelmeenid tulid minu ellu täpselt õigel hetkel...olin juba tüdinenud koguaeg ühte ja samu asju söömast...aga nüüd, kui minu menüüsse lisandusid pelmeenid...need on nagu ideaalsed. Neid saab teha korraliku söögi kõrvale, kui ka ns näksida nt filmi kõrvale, nagu ma praegu teen, hetkel ahjus ja just sain maitsestamata jogurti ja kodujuustu segu ka tehtud, hiljem ütlen kuidas maitses.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ilmselt karjatas: "Wattafaak, te sööte kotletti saia vahelt??"
              Sinu tähelepanek on täiesti õige, minu arust peaks kõik burxid olema rukkileivaga. Palju tervislikum.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Kas teie jaoks päriselt on pelmeenide söömine siis nii tavaline, et naerate siin minu üle? Ses suhtes mul on praegu väga põnev hetk elus ja mul on hea meel, et ma varem pelmeene ei söönud. Nüüd on ikka nii palju avastamist kuidas ja millega kõige parem neid pelmeene süüa jne...mõtlesin, et kahetsen, et ma neid varem ei söönud...aga tegelt ei kahetse üldse kuna siis poleks mul nii palju avastamisrõõmu, kui mul hetkel on. Pelmeenid tulid minu ellu täpselt õigel hetkel...olin juba tüdinenud koguaeg ühte ja samu asju söömast...aga nüüd, kui minu menüüsse lisandusid pelmeenid...need on nagu ideaalsed. Neid saab teha korraliku söögi kõrvale, kui ka ns näksida nt filmi kõrvale, nagu ma praegu teen, hetkel ahjus ja just sain maitsestamata jogurti ja kodujuustu segu ka tehtud, hiljem ütlen kuidas maitses.
                tra, ma ei suuda isegi mingit meeminägu siia lisada. iceman tõsiselt, me teeme sulle foorumiga korjanduse, et sa hea paugu nikku lõpuks saaksid.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Ses suhtes mul on praegu väga põnev hetk elus ja mul on hea meel, et ma varem pelmeene ei söönud. Nüüd on ikka nii palju avastamist kuidas ja millega kõige parem neid pelmeene süüa jne..
                  Dude, ma saan aru, et aeg on suhteline mõiste, aga sul on see hetk juba aastaid.
                  Et kui sa ütled, et varsti, siis pead silmas, et järgmisel kümnendil?

                  Kommentaar


                    Üldiselt võiks aasta postitaja 2016 tiitli Iceman'le ära anda juba.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      tra, ma ei suuda isegi mingit meeminägu siia lisada. iceman tõsiselt, me teeme sulle foorumiga korjanduse, et sa hea paugu nikku lõpuks saaksid.
                      Ära aja hullu juttu. Pärast avastab ka, et kui palju avastamisrõõmu naistes on ja et ta oli juba tüdinenud ühte ja samu asju tegemast. Ehk siis proovib hapukoorega ja siis kodujuustu-jogurti seguga. Vahepeal saia vahele, vahepeal rukkileiva vahele. Oeh, nevermind. Ice on oossom!

                      P.S. Mis oli Icemani söök enne pelmeenide avastamist?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ära aja hullu juttu. Pärast avastab ka, et kui palju avastamisrõõmu naistes on ja et ta oli juba tüdinenud ühte ja samu asju tegemast. Ehk siis proovib hapukoorega ja siis kodujuustu-jogurti seguga. Vahepeal saia vahele, vahepeal rukkileiva vahele. Oeh, nevermind. Ice on oossom!

                        P.S. Mis oli Icemani söök enne pelmeenide avastamist?

                        Kala.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Kiivika kohupiima pidi sööma

                          Kommentaar


                            Kas keegi seda Icemani päriselt ka teab ja ta ongi selline natuke lihtsake? Mul on tunne, et ta teeb siin vaid peenikest nalja ja saab ise naerda, kuidas kõik siin liimile lähevad.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kas keegi seda Icemani päriselt ka teab ja ta ongi selline natuke lihtsake? Mul on tunne, et ta teeb siin vaid peenikest nalja ja saab ise naerda, kuidas kõik siin liimile lähevad.
                              nope. Ta nagu Lumeinimene. Kõik räägivad, aga keegi pole näinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Kas keegi seda Icemani päriselt ka teab ja ta ongi selline natuke lihtsake? Mul on tunne, et ta teeb siin vaid peenikest nalja ja saab ise naerda, kuidas kõik siin liimile lähevad.
                                Muidugi teame. Ta ei tee nalja, need ei ole troll postid, ta ongi selline meil
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X