320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naistel kohustust ei ole
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Naised ei pea. Kui usklik oled siis ka ei pea:
      Eile alustas Võrus Kuperjanovi pataljonis ajateenistust 19-aastane Martin Kork, kes lõpetas kevadel Tallinna tehnikagümnaasiumi ja otsustas enne edasi õppimist käia vabatahtlikuna ajateenistuses. Et noormees on Eesti maausku ja usub seepärast, et juustes peitub inimese jõud, uuris ta enne väeteenistust lausa õiguskantslerilt, kas ta tohib keelduda juuste mahaajamisest sõjaväes.


      EDIT: siin kirjas, et otsus tehakse hiljem nja. Huvitav mis tast sai siis?

      Kommentaar


        Pärast nädalat metsas ajab ise vabatahtlikult maha.

        Kommentaar


          Põgusalt erinevaid uudiseid kuulates/lugedes jääb kohati mulje nagu oleks EP pannud lõplikult autovargustele piiri. Olevat mitme aasta töövõit ja kõik on tore. Reaalsus on aga see, et kahe nädala pärast on leedukatel uued mehed välja koolitatud ja asi läheb edasi. Suuroperatsioon oleks olnud edukas ikka siis, kui oleks organiseeritud kuriteo kõrgema otsa vennad kätte saadud, mitte suvalised Vasja ja Armida, kes 2k euri eest x5 pidid Eestist Leetu tooma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Põgusalt erinevaid uudiseid kuulates/lugedes jääb kohati mulje nagu oleks EP pannud lõplikult autovargustele piiri. Olevat mitme aasta töövõit ja kõik on tore. Reaalsus on aga see, et kahe nädala pärast on leedukatel uued mehed välja koolitatud ja asi läheb edasi. Suuroperatsioon oleks olnud edukas ikka siis, kui oleks organiseeritud kuriteo kõrgema otsa vennad kätte saadud, mitte suvalised Vasja ja Armida, kes 2k euri eest x5 pidid Eestist Leetu tooma.
            See on veidi keerukam probleem. Leedu sisemin on otsene järglane kohalikule KGB-le. Mistõttu ei ole keegi suutnud ka paika panna sealset mitmekordselt parandatud autode biznisit ja ka neid varguste asju. Kohalikud ametnikud tunnistavad ka, et Leedu on antud teemal kuradi mädapaise, kus saab kõiki autosid ümber regada ilma mingi probleemita. Ehk EP jääb Leedu ametnike vastu hätta, selleks pole mastaapi ega võimet.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on veidi keerukam probleem. Leedu sisemin on otsene järglane kohalikule KGB-le. Mistõttu ei ole keegi suutnud ka paika panna sealset mitmekordselt parandatud autode biznisit ja ka neid varguste asju. Kohalikud ametnikud tunnistavad ka, et Leedu on antud teemal kuradi mädapaise, kus saab kõiki autosid ümber regada ilma mingi probleemita. Ehk EP jääb Leedu ametnike vastu hätta, selleks pole mastaapi ega võimet.
              See on vist seotud ka sellega, et Leedus ongi organiseeritud kuritegevus natuke teistsugune kui meil. Sealsed grupeeringud ongi tugevamad, umbes nagu meil 90-tel.

              Minu töökohas aasta alguses üks neiu helistas hommikul kell pool 8 et, tal laps haige ja ei saa tulla. Ja oli ära pea 3 nädalat. Ja see ei ole tal teps mitte esimest korda. Tekitas hommikul kerge segaduse.
              Õnnelik inimene. Ma olen töötanud kohas, kus teoreetiliselt pidanuks kohal olema ca 10 inimest, kaadripuuduse tõttu oli teada, et reaalselt saabub kohale 5-6, tegelikkuses aga nädalavahetusel 2-3 töötajat. Pooltel oli igal laupäeval-pühapäeval tööluus, kuigi osad olid ise noored neiud.
              Üks toonastest kolleegidest, igati tubli ja asjalik mees, rääkis, et veel vene ajal läks tööle Keilasse, vist Harju KEK-i. Lubati korterit, kui aasta aega neil töötab. Esimene tööpäev nägi välja selline, et pidid mingi trassi jaoks maad kaevama aga labidaid polnud. Keegi selle üle muidugi ei kurtnud ka, lösutati niisama ja parandati pead. Keskpäeval sõitis kohale ülemus - miks te ei kaeva? Vastati, et labidaid pole. Ülemus läks lattu ja tõi sealt mitu tutikat labidat. Sõitis minema aga seejärel saabus kohale mingi võõras tüüp, kes kurtis, et neil oli veoauto kinni jäänud; et kas saate pooleks tunniks labidaid laenata? Öeldi, et saab küll, too aga siis tagasi. Juht küll lubas seda, läks labidatega minema teha aga tagasi muidugi ei tulnud. Õhtul ilmus ülemus jälle kohale ja päris, et miks te ikka ei kaeva? Vastus: ei saa sest labidad varastati ära. Ülemus oigas ja hoidis selle peale peast kinni, too mees, kes mulle seda pajatas, otsustas aga, et kirjutab hommepäev lahkumisavalduse - nende meestega tööd tehes vist küll korterit ei saa.

              Kommentaar


                Jah, aga miks jäävad just emad lastega koju? Sest toimub diskrimineerimine - peetakse loomulikuks, et koju jääb ema, mitte isa. Mis sa ettevõtja teeks, kui ühel päeval hakkaksid järsku hoopis isad lastega koju jääma? Jätaksid nemad palkamata? Aga kui jääksid 50/50 koju? Teeksid kogu töö ise?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Valentinipäevast, mis on niiehknaa kõige mõttetum "püha/tähtpäev" üldse, on moodustumas uus naistepäev, kus meessugu hommikul poodi lille ja tordi järgi jookseb. Vähemalt jäi hommikul aknast vaadates selline mulje.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Valentinipäevast, mis on niiehknaa kõige mõttetum "püha/tähtpäev" üldse, on moodustumas uus naistepäev, kus meessugu hommikul poodi lille ja tordi järgi jookseb. Vähemalt jäi hommikul aknast vaadates selline mulje.
                    minu meelest on sellist tähtpäevad mõttetud, miks teha neid kingitusi just sellel päeval. Parem teha ikka siis kui tuju ja viitsimist on ning üllatusmoment ka suurem imo.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Valentinipäevast, mis on niiehknaa kõige mõttetum "püha/tähtpäev" üldse, on moodustumas uus naistepäev, kus meessugu hommikul poodi lille ja tordi järgi jookseb. Vähemalt jäi hommikul aknast vaadates selline mulje.
                      Lasnamäel viiakse lilled Valentini naisele, tort ja viin läheb meeste vahel jagamisele.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        sotsiaalne surve. "sest teised teevad ju ka"

                        noo läheb teravaks, kui ei tee sõbrapäeval miskit, ja siis naine avastab et "minu sõbrannade mehed küll tegid, kas see, et sa mulle lilli ja kommi ei toonud, tähendab et sa ei armastagi mind enam?"
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kõige lihtsam on välja sööma minna. Endal kõht täis ja naisel hea meel.

                          E. eile oli päris keeruline kuskil lauda saada, ilma et oleks ette helistanud. Väike tähelepanek.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Höhö, amatöörid. Mina unustasin üleüldse enda lapse ema sünnipäeva ära.
                            Pmst ärkasin hommikul üles, eelmine õhtu oli kusagil väljas käinud. Vaatan, et on end viisakalt riidesse pannud ja topib last ka riide.
                            Mina: "Kuhu te lähete?"
                            Tema: "Aa, õe juurde, mul on täna sünnipäev, et seal on lihtsam pidada."
                            Mina: "Aa, selge. Palju õnne siis."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Höhö, amatöörid. Mina unustasin üleüldse enda lapse ema sünnipäeva ära.
                              Pmst ärkasin hommikul üles, eelmine õhtu oli kusagil väljas käinud. Vaatan, et on end viisakalt riidesse pannud ja topib last ka riide.
                              Mina: "Kuhu te lähete?"
                              Tema: "Aa, õe juurde, mul on täna sünnipäev, et seal on lihtsam pidada."
                              Mina: "Aa, selge. Palju õnne siis."
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                No ma arvasin, et mingi paar päeva hiljem on. Jäävad mul jee need kuupäevad meelde ja tal pole seda FB-s ka kirjas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X