320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    (Elektrooniline) kalender vms on ülehinnatud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      (Elektrooniline) kalender vms on ülehinnatud.
      No seal on olulisemad asjad kirjas. Nagu tööasjad ja shit.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Höhö, amatöörid. Mina unustasin üleüldse enda lapse ema sünnipäeva ära.
        fucking casual. ma unustasin* 2015 ema, venna ja õe sünnipäevad ära. ülejäänud inimeste omasid pole ma kunagi teadnud, kui pole seotud mingi kurioossumiga.

        * - hea küll, mingil hetkel päeval oli meeles, aga no end product. not even sms.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No seal on olulisemad asjad kirjas. Nagu tööasjad ja shit.
          ma ei tea kuidas sinu roosas telefonis on, aga minu lillas on nii, et kui inimese telefoni numbri salvestan, siis saan igasugu paska veel lisada, s.h sünnipäeva. ja siis jookseb see info mul arvutisse ja e-posti peale ja... noh, ma ei suudaks isegi Manu toetajaks asumise ähvarduse saatel ema-isa-vanaisa/ema-onu-tädi-vanaonu/tädi jne sünnikuud öelda. okei, päris nii hull ei ole, sest kaheteistkümnendal korral peaks ikka pihta saama.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Postimees võttis vastu julge otsuse anonüümsed kommentaarid keelata ja jätkab nüüd visalt Delfi survestamist, et see ka sarnaselt teeks. PM küll teatab vapralt, et nende loetavus kukkunud polegi, aga vaadates kasvõi aega, mis varem kulus kommentaaride kirjutamisele ja nende lugemisele, siis tundub, et keegi ikkagi luges neid ja lisas hindeid, seega peaks PMi lugemisele kuluv aeg uues olukorras palju väiksem olema.

            Aga Kuku saade Olukorrast ajakirjanduses toonitab jätkuvalt, kui tore praegune olukord on, kui vaid seda Delfit poleks.

            Kommentaar


              Mind ikka ka üllatab kuidas vaninimestel on kõikide lellede ja äiapapade ja põhikooli klassiõdede laste sünnipäevad meeles. Ma olen pannud "kohustuslikud" kalendrisse kirja (ala parima sõbra lapse sünkar). Peas on enda ja perekonna. Piisab.

              Kommentaar


                Algselt postitas peters Vaata postitust
                Postimees võttis vastu julge otsuse anonüümsed kommentaarid keelata ja jätkab nüüd visalt Delfi survestamist, et see ka sarnaselt teeks. PM küll teatab vapralt, et nende loetavus kukkunud polegi, aga vaadates kasvõi aega, mis varem kulus kommentaaride kirjutamisele ja nende lugemisele, siis tundub, et keegi ikkagi luges neid ja lisas hindeid, seega peaks PMi lugemisele kuluv aeg uues olukorras palju väiksem olema.

                Aga Kuku saade Olukorrast ajakirjanduses toonitab jätkuvalt, kui tore praegune olukord on, kui vaid seda Delfit poleks.
                Minu arust võiks asjale läheneda hoopis teistpidi. Registreeri endale Delfis konto ja võid vajadusel lihtsalt kõik anonüümsed kommentaarid ära peita. Selles suhtes et kui see saast mis seal kirjutatakse häirib, ära siis loe

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  sotsiaalne surve. "sest teised teevad ju ka"

                  noo läheb teravaks, kui ei tee sõbrapäeval miskit, ja siis naine avastab et "minu sõbrannade mehed küll tegid, kas see, et sa mulle lilli ja kommi ei toonud, tähendab et sa ei armastagi mind enam?"
                  Aga naised ikka meestele ka teevad kingitusi? See päev peaks vist kahesuunaline olema? Ei?
                  Ma õnneks olen piisavalt vana, et öelda - ma pole seda kunagi tähistanud ja ei hakka ka tähistama. Inglise keele õpetaja küll üritas meile seda päeva tutvustada aga siis ei võetud veel vedu. Ja hea oli, tegemist on ju tõesti kõige pesuehtsama kaupmeste välja mõeldud pühaga, et pühaevaba auku täita.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mul numbreid võtta pole, aga ma kahtlustan, et PMi loetavus kahanes siis, kui elu24, PM+ ja kommentaarium tasuta uudised välja tõrjusid.. Ise loen err.ee'd ja ei kurda.
                    Postimees kaotas umbes 5 miljonit klikki nädala kohta ehk ligi 7% klikkide üldarvust. Kasutajanumbris tagasilööki polnudki. Samas mõlemat keerukas hinnata, sest nädal enne liideti endaga KV.ee ja Osta.ee.

                    Aga tundub, et klikkide hulk on umbes sinna.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ükskõik kui tühi on parkla ja ükskõik kui kaugele sa pargid, ikka on mõni, kes otsustab oma autoga sulle seltsi pakkuda ja kõrvale pargib. Ja ikka nii ,et ikka võimalikult juhipoolse ukse lähedale.

                      Kommentaar


                        See kuradi Alev Strömmi asi oli küll täispask ikka täna seal Eesti Laulul.

                        I Wear* Experiment võiks juba albumi välja anda.

                        Kommentaar


                          Arsene Wengeri jope vooder on täpipealt sama tooni, mis Barcelona välisvorm. Sobiks ideaalselt Barcat juhendama (kogu oma pingiga).

                          Kommentaar


                            Selveri sidrunivalik. Oleneb päevast, kas on saada ploomisuurused sidrunid või teine päev greibisuurused sidrunid. Vahepealseid "õige suurusega" sidruneid pole ammu näinud.

                            Kommentaar


                              Terras räägib ning taga seisab laps YOLO mütsiga. Hea töö, lapsevanem.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Terras räägib ning taga seisab laps YOLO mütsiga. Hea töö, lapsevanem.
                                nunnu

                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X