320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    ma olen suht kindel, et sporditoimetused räägiksid hea meelega spordist, aga spordihuvilised ise kipuvad tisse ja tusse vaatama ning maksja (loe: klikkija) tellib muusika.
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Just nii see ongi.
    Ja tänu sellele klikin ma Delfit ja Postimeest võibolla korra päevas. Meedia on oma risuga vähemalt minu eemale peletanud. Olen loll ja maksan Päevalehe digilehe eest.

    Kommentaar


      Martin Helme vana patrioodi loosung tänases Vabariigi Kodanikes oli see, et asjad on perses, kolime ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Aga vaatasid ikkagi.
        Ei vaadanud, vanaks hakkan jääma vist.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ja tänu sellele klikin ma Delfit ja Postimeest võibolla korra päevas. Meedia on oma risuga vähemalt minu eemale peletanud. Olen loll ja maksan Päevalehe digilehe eest.
          see!!

          Kommentaar


            Pealtnägija kolistab tänase saatega küll parajalt ämbrit. Nagu Radarit vaataks juba.

            Kommentaar



              @10.00


              FOORUM on ka äge. Wannabe poliitikud ei osale saates aga peavad twitteri kaudu enda "hiilgavaid" mõttelende jagama. @jaakmadison @kallepalling #absurd

              Kommentaar


                Poiss on aastane. Pidevalt on pult seetõttu kadunud. Leidsin telefonilt default-appi, mis on sisuliselt telekapuldi asendus. Ideaalne.

                Kommentaar




                  Kuulutus ise asub siin. Et siis teate, mis võis teie kandideerimisel dealbreaker olla...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    @10.00

                    FOORUM on ka äge. Wannabe poliitikud ei osale saates aga peavad twitteri kaudu enda "hiilgavaid" mõttelende jagama. @jaakmadison @kallepalling #absurd


                    Väga intelligentne seltskond
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Inimesed oskavad ikka päris totraid küsimusi välja mõelda.
                      Vaatasin just eilse Ringvaate klippi Litmaneni intervjuust, kus Karmel Eikner oskas valmis meisterdada sellise ägeda küsimuse - "Ma vaatasin, et su särginumber mängijana oli nr 10 ja ka Pele kasutas numbrit kümme. Kas siin on mingi seos?"
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                        Inimesed oskavad ikka päris totraid küsimusi välja mõelda.
                        Vaatasin just eilse Ringvaate klippi Litmaneni intervjuust, kus Karmel Eikner oskas valmis meisterdada sellise ägeda küsimuse - "Ma vaatasin, et su särginumber mängijana oli nr 10 ja ka Pele kasutas numbrit kümme. Kas siin on mingi seos?"
                        noh ikka parem kui meie tuntud "mis-tunne-on"-reporteril.
                        vähemalt annab vastata seosest noorpõlveiidolitega vms...
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          What the actual fuck ?

                          1) mis see on?
                          2) milleks see vajalik on ?
                          3) kuidas Facebook nii loll on -> tal on ju info olemas, et ma like'in Spursi lehte + mitme Spursi mängija lehte. Ma ei like'i ei ManU ega Arsenali lehte... ?
                          This time... they got it right


                          ITS NLD TIMEEEE! COYS !

                          Kommentaar


                            Noh, Google jaoks piisas, et tegin darmstadti kohta otsinguid ja nüüd pakub Google now mulle pidevalt nende mänge ja tulemusi
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ma kasutan ka koodikaarti. Väga harva teen 200+ ülekandeid, siis võin id-kaardiga ka sisse logida. Ei meeldi mulle üldse Mobiil-ID, ega mobiilimakse ideed. Kuidas see saab turvaline olla, kui igapäev tuleb facebooki teade, et leiti või kaotati telefon. Okei, targal inimesel on mingi kood peal ja nii kergelt võõras sisse ei saa, aga endal on ka bizdets. Seepärast ei meeldigi, et kõik asjad ühes oleks. Mugav küll aga kui ära kaob on sitasti. Koodikaardiga on lihtsam, leiab keegi selle..ei saa midagi teha, sest ei tea mu kasutajanime/parooli. Röövib mind nurga taga -sorry, pole koodikaarti kaasas. Mobiil ID-ga läheb minut ja oled rahast tühi. Säh sulle turvalisust

                              Ja koodikaardi saab asendada PIN kalkulaatoriga, mis teeb üle 200euriseid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Ma kasutan ka koodikaarti. Väga harva teen 200+ ülekandeid, siis võin id-kaardiga ka sisse logida. Ei meeldi mulle üldse Mobiil-ID, ega mobiilimakse ideed. Kuidas see saab turvaline olla, kui igapäev tuleb facebooki teade, et leiti või kaotati telefon. Okei, targal inimesel on mingi kood peal ja nii kergelt võõras sisse ei saa, aga endal on ka bizdets. Seepärast ei meeldigi, et kõik asjad ühes oleks. Mugav küll aga kui ära kaob on sitasti. Koodikaardiga on lihtsam, leiab keegi selle..ei saa midagi teha, sest ei tea mu kasutajanime/parooli. Röövib mind nurga taga -sorry, pole koodikaarti kaasas. Mobiil ID-ga läheb minut ja oled rahast tühi. Säh sulle turvalisust

                                Ja koodikaardi saab asendada PIN kalkulaatoriga, mis teeb üle 200euriseid.
                                Kasutan umbes 2 aastat juba mobiil-ID-d (koodikaart ja ID-kaart on ka olemas). Mobiil-ID mugavusele ei saa küll miski vastu. Hea näide oli eelmine kuu kui sõitsin Riiga ja sõidu ajal tuli palk üle. Mobiilipanga ja mobiil-ID abil tegin 5-6 ülekannet paari minutiga ja selle kuu arved ning vajalikud ülekanded olid tehtud. Aga poes maksan muide alati sularahas - parem väljaminekuid tunnetada.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X