320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes kurat on Martin Kattai. Selle jutu järgi ei viitsi tema googeldamise peale aega raisata.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Kes kurat on Martin Kattai. Selle jutu järgi ei viitsi tema googeldamise peale aega raisata.
      Mingisugune aktivist- http://www.pealinn.ee/koik-uudised/r...ungiga-n161733
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kes kurat on Martin Kattai. Selle jutu järgi ei viitsi tema googeldamise peale aega raisata.
        http://www.postimees.ee/3618855/gale...tus-kohtu-ette

        Kommentaar


          Sama nimega mees kandideeris KOV valimistel 2013 EKRE nimekirjas ja sai 21 häält.
          Riigikogi valimistel 2015 enam ei kandideerinud.
          Kas see võib olla äkki üks ja sama isik?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            Sama nimega mees kandideeris KOV valimistel 2013 EKRE nimekirjas ja sai 21 häält.
            Riigikogi valimistel 2015 enam ei kandideerinud.
            Kas see võib olla äkki üks ja sama isik?
            Kui jah, siis ikka eriti nuub saavutus. Võib arvata, et tal oli täpselt kast viina (20 pudelit) joodikutele anda ja ühe hääle pani ise endale.

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              Sama nimega mees kandideeris KOV valimistel 2013 EKRE nimekirjas ja sai 21 häält.
              Riigikogi valimistel 2015 enam ei kandideerinud.
              Kas see võib olla äkki üks ja sama isik?
              Sellisel juhul hakkab siin ikka konkreetne muster kujunema
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Sandersil ja Trumpil on väga erinev lähenemine.



                VS

                Kommentaar


                  Kindel et see alumine Team Tramp pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Kindel et see alumine Team Tramp pole?
                    Team Trump!



                    tegelt on tramp ka.
                     
                    https://camshowdownloads.com/0TUhEY/model/myfreecams/KimGordon

                    Kommentaar


                      Rootsis ei saagi maailma päästa.

                      Earth hour cancelled due to migrant rape: Swedish town refuses to turn lights off to protect women from attacks


                      Police in Östersund have taken the measure to ban Earth Hour, a festival organised to raise awareness to climate change, after 14 separate reports of sex attacks in the area.

                      Kommentaar


                        Eesti mäesuusaspordil on lootust. Ringvaates oli just intervjuu ühe viie aastase kutiga, kes on seitse aastat suusatamisega tegelenud. Kõva!

                        Kommentaar


                          Hommikune trammisõit. Tähelepanekud.
                          1. Lugesin parasjagu, kuidas Jevgeni Kristafovits jauras Facebookis, kuidas mingite korrast ära dokumentidega Portugali tüübiga tekkis probleem ja ütles, et:
                          "Mõte David Vseviovilt: kui on must, näita ust - jääme me väga paljust ilma. Aga kui ukse taga on Louis Armstrong?"
                          No see on mõistagi bullshit, kuna Armstrong peaks olema surnud ja kui siis surnud vana mustanahalise peale ei tulda selle peale, et äkki on tegu Louis Armstrong, siis tema tunneb ära trompeti järgi. Seega ei saanud see djüüd kindlasti Armstrong olla. Samal ajal tundus, et äkki peaks laskma ka öösel ukse taga kella laskva inimese tuppa, kuna äkki on tuttav. Ühesõnaga. Parasjagu, kui ma neid väga tähtsaid ja süvaintelligentseid mõtteid veeretasin, siis taarus trammi mingi purjus kodutu, kelle lehk oli juba kaugele tunda. Ja tahtis minu kõrvale istuda, kuigi pool trammi oli tühi. Ma ootamatu intsidendi tõttu karjatasin: "Türa, putsi, ei istu minu kõrvale."
                          Siis sain aru, et see oli väga halb tegu, kuna äkki on tegu Charles Bukowskiga!

                          2. eile oli õudne kisa, et trahve hakatakse suuremaid tegema. Ohnoz. Ma olen ise saanud elus umbes 10 euro eest piletite sõidu trahvi ja siis tõenäoliselt paari euro jagu raamatukoguviiviseid. Kust kuradist need inimesed nii palju trahve saavad, et nüüd kõik kohe pankrotti lähevad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hommikune trammisõit. Tähelepanekud.

                            2. eile oli õudne kisa, et trahve hakatakse suuremaid tegema. Ohnoz. Ma olen ise saanud elus umbes 10 euro eest piletite sõidu trahvi ja siis tõenäoliselt paari euro jagu raamatukoguviiviseid. Kust kuradist need inimesed nii palju trahve saavad, et nüüd kõik kohe pankrotti lähevad?
                            Ma olen liigelnud joobes seisundis helkurita küll. Trahvi pole selle eest saanud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              2. eile oli õudne kisa, et trahve hakatakse suuremaid tegema. Ohnoz. Ma olen ise saanud elus umbes 10 euro eest piletite sõidu trahvi ja siis tõenäoliselt paari euro jagu raamatukoguviiviseid. Kust kuradist need inimesed nii palju trahve saavad, et nüüd kõik kohe pankrotti lähevad?
                              Kui on vaja viisaastaku plaani täita siis pole tähtis kus kohast vaid kas plaan saab ikka täidetud. Olen saanud trahvi purjus peaga avalikus kohas viibimise eest. Peale Eesti vs Shotimaa mängu. Nimeta eest tiriti ära. Kliente oli seal paari rekka jagu. Miks mina? krt seda teab eks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kui on vaja viisaastaku plaani täita siis pole tähtis kus kohast vaid kas plaan saab ikka täidetud. Olen saanud trahvi purjus peaga avalikus kohas viibimise eest. Peale Eesti vs Shotimaa mängu. Nimeta eest tiriti ära. Kliente oli seal paari rekka jagu. Miks mina? krt seda teab eks.
                                Ju siis nägid rikka turisti moodi välja, neil ju ikka plönni on.
                                Aga õnneks on trahvieelnõu Toompeal pidama jäänud.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X