320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Äkki sellepärast, et väljalülitatult ei ole nett taga?
    ma ei tea, wifi on koguaeg taga.
    ja ega see kell ei muutnud ka ennast, kui telekas käis. peab käsitsi muutma.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      ma ei tea, wifi on koguaeg taga.
      ja ega see kell ei muutnud ka ennast, kui telekas käis. peab käsitsi muutma.
      Minu sonyl läheb igal juhul aega, enne kui nett taha tuleb käivitamisel.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        ma ei tea, wifi on koguaeg taga.
        ja ega see kell ei muutnud ka ennast, kui telekas käis. peab käsitsi muutma.
        Suht nõme variant. Proovi hapukoorega?

        Kommentaar


          Terve Tallinna kesklinnas asuv Tatari tänav on nii autodele kui jalakäijatele pommiohu tõttu suletud aga ei Delfis ega Postimehes mitte sõnagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Terve Tallinna kesklinnas asuv Tatari tänav on nii autodele kui jalakäijatele pommiohu tõttu suletud aga ei Delfis ega Postimehes mitte sõnagi.
            Täna hommikul peale kella kaheksat sai politsei väljakutse Tallinnasse Tatari tänavale, kus kaks isikut oli meelelahutusasutuses tülli läinud ja teineteist ähvardanud.

            Kommentaar


              See Peekri Baar on ikka müstiline koht. Iga kord kui sealt mööda lähen ikka imestan Issanda loomaia kirevuse üle.

              Kommentaar


                Tund-paar hiljem pandi tõesti uudis üles aga sellest pole sõnagi, et terve tänav suleti tükiks ajaks, rääkimata väidetavast pommist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Tund-paar hiljem pandi tõesti uudis üles aga sellest pole sõnagi, et terve tänav suleti tükiks ajaks, rääkimata väidetavast pommist.
                  Aga kui seal reaalselt ei olnud mingit pommi, siis milleks külvata segadust ja paanikat?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Aga kui seal reaalselt ei olnud mingit pommi, siis milleks külvata segadust ja paanikat?
                    Sellepärast, et ega kesklinnas igapäev tervet tänavat mingi intsidendi tõttu ei suleta, ausalt öeldes ei mäletagi varasemast sellist juhust. Pealegi mõjutab see ju sealkandis elavate ja töötavate inimeste liikumistrajektoori, mis tõttu võiks võimalikult ruttu meedia teel teada anda, et sealt läbi ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Sellepärast, et ega kesklinnas igapäev tervet tänavat mingi intsidendi tõttu ei suleta, ausalt öeldes ei mäletagi varasemast sellist juhust. Pealegi mõjutab see ju sealkandis elavate ja töötavate inimeste liikumistrajektoori, mis tõttu võiks võimalikult ruttu meedia teel teada anda, et sealt läbi ei saa.
                      Info tänava sulgemisest oleks tõesti asjalik, aga sa mainisid mitu korda pomm ja pomm
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Info tänava sulgemisest oleks tõesti asjalik, aga sa mainisid mitu korda pomm ja pomm
                        Delfi sai selle info selle foorumi kaudu, btw.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Info tänava sulgemisest oleks tõesti asjalik, aga sa mainisid mitu korda pomm ja pomm
                          Seda ütles mulle Liivalaia ja Tatari nurgal valvanud politseinik, kui ma küsisin, et mis lahti. Väitis, et olevat pommioht ja terve tänav on suletud - välja saab aga sisse mitte. Võib-olla siis keegi neist kahest purjus tüübist jauras, et tal on pomm vms. Mõnuagent - uuri välja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Seda ütles mulle Liivalaia ja Tatari nurgal valvanud politseinik, kui ma küsisin, et mis lahti. Väitis, et olevat pommioht ja terve tänav on suletud - välja saab aga sisse mitte. Võib-olla siis keegi neist kahest purjus tüübist jauras, et tal on pomm vms. Mõnuagent - uuri välja.
                            See on pigem päevalehtnike teema, aga võin küsida.

                            Kommentaar


                              Nii. Esialgne info oli see, et keegi ähvardas tõesti pommiga neist kahest kaklejast. Lõpuks selgus, et lihtsalt kaks joodikut jaurasid.
                              Aga kuna hetkel on situatsioon tõsine, siis võeti asja ka tõsiselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Sellepärast, et ega kesklinnas igapäev tervet tänavat mingi intsidendi tõttu ei suleta, ausalt öeldes ei mäletagi varasemast sellist juhust. Pealegi mõjutab see ju sealkandis elavate ja töötavate inimeste liikumistrajektoori, mis tõttu võiks võimalikult ruttu meedia teel teada anda, et sealt läbi ei saa.
                                Tean sarnast juhtumit suvest. Asukoht Balta ümbrus. Kellaaeg pärastlõunane.
                                Mis tegelt oli ja kuidas lahenes, ei tea. Sest meediasse ei läind uudis, vist. Ilmselt päris iga (ebaoluline) sündmus ei pea kaa onlaini jõudma.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X