320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nii. Esialgne info oli see, et keegi ähvardas tõesti pommiga neist kahest kaklejast. Lõpuks selgus, et lihtsalt kaks joodikut jaurasid.
    Aga kuna hetkel on situatsioon tõsine, siis võeti asja ka tõsiselt.
    Selge.
    Just ükspäev poes mõtlesin, et kui keegi 20 aastat tagasi kihlveo peale või lihtsalt purjus peaga naljapärast karjunuks kusagil kaubanduskeskuses korduvalt Allahu akbar, siis kehitanuks kõik õlgu; veel paar aastat tagasi tekitanuks see mõõdukat ärevust, praegu puhkeks ilmselt paras paanika ja üksteist tallataks vist jalge alla, et poest võimalikult ruttu minema tõmmata.

    Kommentaar


      Pühapäeval kella 15:00 paiku oli trammitee suletud Stockmanni ristmikul BIGBANK hoone ja selle uue hoone (novira plaza?) vahel, oli samuti politsei, kiirabi ja pommirühmad panid kombinesooni selga. Uudist ei näinud sellest aga tundub, et hetkel reageeritakse igale ohule täiejõududega ikka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Selge.
        Just ükspäev poes mõtlesin, et kui keegi 20 aastat tagasi kihlveo peale või lihtsalt purjus peaga naljapärast karjunuks kusagil kaubanduskeskuses korduvalt Allahu akbar, siis kehitanuks kõik õlgu; veel paar aastat tagasi tekitanuks see mõõdukat ärevust, praegu puhkeks ilmselt paras paanika ja üksteist tallataks vist jalge alla, et poest võimalikult ruttu minema tõmmata.
        No meil on riigis kümmekond inimest, kellelt kardetakse terrorirünnakut. Ses mõttes loogiline hirm.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Just ükspäev poes mõtlesin, et kui keegi 20 aastat tagasi kihlveo peale või lihtsalt purjus peaga naljapärast karjunuks kusagil kaubanduskeskuses korduvalt Allahu akbar, siis kehitanuks kõik õlgu;
          Nagu see habemega nali, et venelane hüüab lennujaamas naisele: Алла Я в бар!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Nagu see habemega nali, et venelane hüüab lennujaamas naisele: Алла Я в бар!
            Kusjuures, erinevalt sellest Alla naljast juhtus peale 9/11 päriselt samalaadne sündmus, et keegi sakslane lõugas kusagil poes kaaslasele Ich bin Laden. Vist samuti lennujaamas. Muidugi jooksid turvad kohale ja sell veetis ülejäänud päeva ülekuulamisel. See on tõsilugu, sellest oli ka meie meedias juttu.

            Kommentaar


              Kiire otsing ei andnud midagi.
              Pigem samamoodi linnamüüt, sama lausejupp hakkas koheselt pärast 9/11 saksa keele tunnist levima. Ja no lause ise, ma olen pood.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Jõuluvana töötab õhtulehes.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mongol Vaata postitust
                  Kiire otsing ei andnud midagi.
                  Pigem samamoodi linnamüüt, sama lausejupp hakkas koheselt pärast 9/11 saksa keele tunnist levima. Ja no lause ise, ma olen pood.
                  Kaks sakslasest veoautojuhti sattusid uudisteagentuuri dpa teatel Itaalia piiril sekeldustesse, kui üks teisele hüüdis: «Ich bin im Laden!» (ma olen poes).
                  http://maailm.postimees.ee/1902045/o...ra-volub-naisi

                  Kommentaar


                    http://genitalsize.com/breasts/ Ärge küsige, kuidas ma siia sattusin.

                    Kommentaar


                      Mõte hea, teostus kehv.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Tänavad on tolmused. Raisk....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Saksamaa-Itaalia: Buffon tõmbas viimase mehena saksa ründaja maha, penalti anti, punast mitte. Siin võib tõesti lugeda pehmendavaks asjaoluks selle, et Itaalia oli juba niikuinii 0-3 taga.
                          Ma ei tea, kas sellel tasemel peaks "andestama". Minule tundus see 100% punane.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ma ei tea, kas sellel tasemel peaks "andestama". Minule tundus see 100% punane.
                            Mina pooldan siiski USA õigussüsteemiga seonduvat kohtunikutööd, mitte euroopalikku süsteemi. Ehk ühes kohas võetakse kaasuse põhiselt - kas on mõtet selle eest karistada. Teine võtab, et seadus ütleb, et ta seda rikkus ja siis tuleb ka kindel ette nähtud karistus. Ehk seal polnud põhjust punast anda, kuigi puhtalt reeglite järgi oleks pidanud. Seega igati ok otsus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Vaatasin telekast kolme mängu.

                              Saksamaa-Inglismaa: abikohtunik kõhkles, kõhkles ja tõstis olematu suluseisu tähistamiseks lipu, legitiimne värav tühistati.

                              Eesti-Serbia: pall lendas serbile lähedalt vastu keha küljes olnud kätt, mille põrkest löödi värav. Kohtunik näitas väravat, abikohtunik ei näidanud viga ega jooksnud keskjoone poole. Jutuajamise käigus otsustati fikseerida käega mäng, värav tühistati.

                              Saksamaa-Itaalia: Buffon tõmbas viimase mehena saksa ründaja maha, penalti anti, punast mitte. Siin võib tõesti lugeda pehmendavaks asjaoluks selle, et Itaalia oli juba niikuinii 0-3 taga.
                              Vaatasin ka neid mänge, lisaks ühe silmaga Inglismaa-Holland. 1-2 värav tundus müstika, kuidas seda eelnevalt veaks ei vilistatud. Samas esimene poolaeg olla Hollandile penalt andmata jäetud (momenti ise ei näinud, jälgisin siis Saksamaa-Itaaliat).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mina pooldan siiski USA õigussüsteemiga seonduvat kohtunikutööd, mitte euroopalikku süsteemi. Ehk ühes kohas võetakse kaasuse põhiselt - kas on mõtet selle eest karistada. Teine võtab, et seadus ütleb, et ta seda rikkus ja siis tuleb ka kindel ette nähtud karistus. Ehk seal polnud põhjust punast anda, kuigi puhtalt reeglite järgi oleks pidanud. Seega igati ok otsus.
                                Mängu olulisus või 3-0 seis pole argument. Kui on reeglite järgi punane, siis peab kohtunik punase andma. Muidu on kohtunik sama juust kui Järvela. Kui reegel on ebamõistlik, siis muutku see ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X