320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Üks on silmade eest karistamine, teine on siiski otstarbekuse eest karistamine. Ehk muidugi on karistaja inimene, aga ma kahtlen, et Buffon pääses ilusate silmade eest.

    Ehk on vahe, kas minna keset linna ja suure liiklusega punasega üle. Või minna täiesti tühjal tänaval kell neli öösel, kus midagi ega kedagi näiteks pole. Isegi, kui seadus keelab mõlemat ja näeb ette karistuse.
    No ma ei tea... Mu arust on päris kenad.

    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Jääaja multika laiskloom Sid on Kalev Kruus
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Falkland on jätkuvalt kuum teema. Union Jackiga ei tohi enam Argentinos Juniorsi staadionile siseneda.

        Kommentaar


          Kas mitte UN, ebakompetentus-maximus, just ei tulnud lagedale sellise FIFA-taolise 'meie-nüüd-leidsime-et' uuringuga, et Brittidel pole ikkagi õigust Falklandile. Said jälle tuhhi juurde vist.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Kas mitte UN, ebakompetentus-maximus, just ei tulnud lagedale sellise FIFA-taolise 'meie-nüüd-leidsime-et' uuringuga, et Brittidel pole ikkagi õigust Falklandile. Said jälle tuhhi juurde vist.

            See ÜRO komitee tegeles siiski veidi muude asjadega.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Hmm, kõik kanalid guardianini välja panid palju sensatsionalistlikuma templi asjale peale.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Lugesin Ekspressist Jaanus Karilaiu intervjuud ja tajusin, et ma vist olen käinud talle ja ta elukaaslasele maja ehitamas kui umbes 10a tagasi kooli suvevaheajal ehitusel rapsisin. Vähemalt sel ajal laiendas Meriväljal sarnane paar ühte vana maja, mille alumisel korrusel nad elasid ning üleval elas üks muhe vanapaar. Sarikapeol midagi see vanapaar rääkis, et alumised on seotud keskerakonna ja nende lehega.
                Anyways, mäletamist mööda oli Karilaid täitsa muhe tüüp aga ta naine oli ehitajale ikka täielik õudusunenägu otse põrgust. Peale igat tööpäeva tuli naine luubiga päeva tegemisi üle kontrollima, ning igat väikest asja nokkis. Tihti valas valju mõlinaga üle ka oma mehe ja me tihti vaatasime kõrvalt, et vaene mees.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Lugesin Ekspressist Jaanus Karilaiu intervjuud ja tajusin, et ma vist olen käinud talle ja ta elukaaslasele maja ehitamas kui umbes 10a tagasi kooli suvevaheajal ehitusel rapsisin. Vähemalt sel ajal laiendas Meriväljal sarnane paar ühte vana maja, mille alumisel korrusel nad elasid ning üleval elas üks muhe vanapaar. Sarikapeol midagi see vanapaar rääkis, et alumised on seotud keskerakonna ja nende lehega.
                  Anyways, mäletamist mööda oli Karilaid täitsa muhe tüüp aga ta naine oli ehitajale ikka täielik õudusunenägu otse põrgust. Peale igat tööpäeva tuli naine luubiga päeva tegemisi üle kontrollima, ning igat väikest asja nokkis. Tihti valas valju mõlinaga üle ka oma mehe ja me tihti vaatasime kõrvalt, et vaene mees.
                  Oli naine vähemalt ilus?
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    soccerneti reklaam:



                    PS
                    ma saan aru et kutseri loorberid ei anna mõnele asu, aga ikkagi miks on vaja just foorumisse lajatada kilomeetriseid pilte? majaseinad said kõik täis?
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Eurospordi tõstmise MM-i reklaamnäoks on meie Mart Seim. :P

                      Kommentaar


                        Järvela läks oma punkris full retardi ära.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          see on nagu näeks aastal 2016 esimest korda elektriautot.

                          Kommentaar


                            Tähelepanekuid Riiast enesest

                            Riia balsam, mustsõstramaitseline, ei kõlba kuhugi. Ei paljalt, ega Ginger ale tooniku ja rohke laimiga maitset tappes. Sitast saia ei tee. Üks null Vana Tallinna kasuks.
                            Taxifyst taksot tellides tuleb olla tähelepanelik. Ei tasu lasta ennast häirida tõsiasjast, et enamuse taksode sisseistumistasu jääb alla euro ja kilomeetri hind alla 50 euro sendi. Sest laivi võib lennata faking täismõõdus limusiin. No ja siis me seal seisime viiekesi mokk töllakil. Ja maksime 10 minutlilise sõidu eest punktist A punkti B viis eurot. Ja andsime mõned eurod jootraha, sest see oli liiga sürr. Ja kõik olid meeldivalt joogised. Ja limujuht oli ülikonnas. KOrralik värk. Müts oli ainult puudu. Tallinnas, ma parem ei võta sõna, mida Tallinnas viie euro eest Taxifys saab. Üks null Riia kasuks.
                            Kütteperiood oli vähemalt selles majas lõppenud, kus me korterit üürisime ja kuradi külm oli. Osadel vähemalt. Jõudsin Tallinna, kontrollisin korteris radikaid - soojad. Punkt Tallinnale
                            Kohaliku käsitöö õlle leidmine tavapoodidest - Maxima, Rimi oli keeruline. Aga Muidu õu sitaks odav, võrreldes Tallinnaga. Faking Warsteiner mingis poes alla auro. Kohalikud õlled soodukaga 69 senti.
                            Kui lähete öösel kebabi sööma ja seda teevad Masha ja Nadja siis jätke söömata. Elu kõige sitem kebabikogemus. Oleks pidanud Lidosse seljankat sööma minema. Hullem ikka poleks olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Tähelepanekuid Riiast enesest
                              ...
                              Aga Muidu õu sitaks odav, võrreldes Tallinnaga. Faking Warsteiner mingis poes alla auro. Kohalikud õlled soodukaga 69 senti.
                              ...
                              Mis poes sa tavaliselt käid? Minu arust on meil samad õllehinnad, sest alati on midagi nö kampaanias (ka Warsteiner).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Riia balsam, mustsõstramaitseline, ei kõlba kuhugi. Ei paljalt, ega Ginger ale tooniku ja rohke laimiga maitset tappes. Sitast saia ei tee. Üks null Vana Tallinna kasuks.
                                Möh. Riia palsam, mustsõstraga (tavaline tõesti ei lenda) on iga kell ja pika puuga üle enamvähem kõigist eesti "palsamitest" ja ürdijookidest.
                                Ja noh, võrrelda seda Vana Tallinna kleepekaga... see ju umbes sama nagu võrrelda liha ja kala. Kuidas nii saab üldse võrrelda...
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X