320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Millega tegeleb Esiliiga arendusjuht keset tööpäeva?


    Äkki hakkab Vaido mängude vahel esinema? Ma küll läheks seepeale Esiliigat vaatama ja ülejäänud eurolaulufännid ka.

    Kommentaar


      Kui Vaido näiteks Flora mängudel esineks, siis nad saaks need eile põgenenud peded kindlasti tribüünidele tagasi.
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Äkki hakkab Vaido mängude vahel esinema? Ma küll läheks seepeale Esiliigat vaatama ja ülejäänud eurolaulufännid ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Kui Vaido näiteks Flora mängudel esineks, siis nad saaks need eile põgenenud peded kindlasti tribüünidele tagasi.
        No nii ongi. Kohe aru saada, et senine higine ja koledate meeste jalgpall ei vea välja. Ilus poiss etteotsa, Vaido esinema ja varsti on tribüünidel pidev paraad. Hea plaan! Arvestades meie geograafilist asukohta, siis on see ka väga tõhus - Rootsi homod ei saa näiteks kodumaal tegeleda, kuna tulevad muslimid. Lätis ja Leedus on ka mingid konservatiivid laamendamas, Venemaast ma ei räägigi. Äkki see olekski Eesti jalgpalli tulevik? Varsti mängib siin Ronaldo või mõni sama ilus mees!

        Kommentaar


          Nägin täna trennisaalis ühte neiut tasasel jooksulindil jalutamas. Selle ees tuli suurelt ekraanilt VSB, aga teda ei huvitanud, sest tal oli massina peal tahvelarvuti kaasas, kust mingi film või sari jooksis. Ainult, et teda ei huvitanud, sest ta brausis samal ajal telefonis ringi. Ma olen enam kui kindel, et neid asju saab ka nii teha, et kuus 50 euri maksmata jääb myfitnessi liikmelisuse eest.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Nägin täna trennisaalis ühte neiut tasasel jooksulindil jalutamas. Selle ees tuli suurelt ekraanilt VSB, aga teda ei huvitanud, sest tal oli massina peal tahvelarvuti kaasas, kust mingi film või sari jooksis. Ainult, et teda ei huvitanud, sest ta brausis samal ajal telefonis ringi. Ma olen enam kui kindel, et neid asju saab ka nii teha, et kuus 50 euri maksmata jääb myfitnessi liikmelisuse eest.
            Nägin täpselt sama asja ühel päeval ehk sellised asjad järelikult ei ole üksikud case'id. Arulagedad feik eided hehe.

            Kommentaar


              las inimesed jalutavad. tänaval võib auto alla jääda

              Kommentaar


                EKRE panus hügieenipoliitikasse: "Kui munn on must, näita ust."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  EKRE panus hügieenipoliitikasse: "Kui munn on must, näita ust."
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Tra see eesti keel on ikka veider.

                    Hakkan rattaga sõitmas käima.

                    Kommentaar


                      Ettevaatust! Laudteel kõndides võite kohtuda kurja metsisega. Enesekaitseks võib metsa alt kaasa võtta mõne toika, millega teda eemale tõrjuda.

                      RMK, lõkkekoht, matk, telkimisala, matkamine, metsamaja, metsaonn, loodusmaja, puhkeala, matkarada, õpperada, teabepunkt, looduskeskus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Ettevaatust! Laudteel kõndides võite kohtuda kurja metsisega. Enesekaitseks võib metsa alt kaasa võtta mõne toika, millega teda eemale tõrjuda.

                        http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/pu...-puhkeala/1384
                        Seda hoiatust tasub tõsiselt võtta, eriti kui lastega seal liikumas. Tegemist juba pikemat aega tegutseva terroristiga

                        Võite siit mai 2014 postitusi ka illustreerimiseks sirvida
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Nägin täna trennisaalis ühte neiut tasasel jooksulindil jalutamas. Selle ees tuli suurelt ekraanilt VSB, aga teda ei huvitanud, sest tal oli massina peal tahvelarvuti kaasas, kust mingi film või sari jooksis. Ainult, et teda ei huvitanud, sest ta brausis samal ajal telefonis ringi. Ma olen enam kui kindel, et neid asju saab ka nii teha, et kuus 50 euri maksmata jääb myfitnessi liikmelisuse eest.
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Nägin täpselt sama asja ühel päeval ehk sellised asjad järelikult ei ole üksikud case'id. Arulagedad feik eided hehe.
                          Ma saan aru, et pump iron ja fuck bitches ning ainsa sammuna "get money" veel jäänud, kuid tegelt on ka teisi võimalusi olemas.

                          Ma ka see arulage fake tüüp, kes maksis ka 55 eur kuus, et lindil kõndida. Tead, täitsa mõnus oli, kõnnid 2 h 7km h, pad ees, loed raamatut. Ei märkagi, kuidas aeg lendab samal ajal kui solid work out käes ja ka uusi teadmisi ka. Telekas on ka lahti, sellepärast, et vahel hea "silmi puhata". Ja telefon on ka kõrval, sest spotify kasutamine mugavam.

                          Aa ja selle asemel, et mingi higiste yolotajatega keset peeruhaisu enda biitsa peeglist imetleda, oled ümbritsetud kenadest kannidest ja chanelist. Elada tuleb osata, mehed.

                          Kommentaar


                            Kas lindil kõndimise ainuke eelis päriseluga ongi see, et ei pea vaatama kuhu kõnnid?

                            Pelmeeni - Priidik pani Viasat Spordi Fantasy Premier League ennustusmängu kinni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Kas lindil kõndimise ainuke eelis päriseluga ongi see, et ei pea vaatama kuhu kõnnid?
                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              kõnnid 2 h 7km h, pad ees, loed raamatut. Ei märkagi, kuidas aeg lendab samal ajal kui solid work out käes ja ka uusi teadmisi ka.
                              1) lugeda saab, 2) vihma ei ole, 3) ilus kann koguaeg ees, 4) saad tempot hoida ühtlaselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Ma saan aru, et pump iron ja fuck bitches ning ainsa sammuna "get money" veel jäänud, kuid tegelt on ka teisi võimalusi olemas.

                                Ma ka see arulage fake tüüp, kes maksis ka 55 eur kuus, et lindil kõndida. Tead, täitsa mõnus oli, kõnnid 2 h 7km h, pad ees, loed raamatut. Ei märkagi, kuidas aeg lendab samal ajal kui solid work out käes ja ka uusi teadmisi ka. Telekas on ka lahti, sellepärast, et vahel hea "silmi puhata". Ja telefon on ka kõrval, sest spotify kasutamine mugavam.

                                Aa ja selle asemel, et mingi higiste yolotajatega keset peeruhaisu enda biitsa peeglist imetleda, oled ümbritsetud kenadest kannidest ja chanelist. Elada tuleb osata, mehed.
                                Ma saan aru, et get money ja seega ka fuck bitches on tehtud ja pump ironiks pole vajadustki. All good.

                                Mina aga leian, et looduses on vahvam jalutada, sest peer piire ei tunne ja imbub ajapikku cardiobunnyde ninakeste haardeulatusse ka ja mina küll ei julge vanduda, et kõik Chanelid kokku ka korraliku dopingupeeru neutraliseerida suudavad. Pluss mulle meeldib lugeda või sarju vaadata nii, et miski muu mu tähelepanu samal ajal mujale ei tõmba. Sellest tulenevalt tundub mulle esimeses postis kirjeldatud multitaskimine raha raiskamisena. Kui sul on raha rohkem kui aega ja jalutades lugemine tasub ära, anna minna.

                                Ja nagu isegi ütlesid, on ka teisi võimalusi. Tegelikult on dopingumägede ja cardiobunnyde vahel suur hulk minusugust halli massi ka, kes jõuksis peeru ei lase ja peeglist vaatab ainult seda, et nt kükke või jõutõmbeid hirmunud kass ei teeks.


                                Ps. Väga asjalikke XX kanne eksib kangisaali ka.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X