320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Jalka vaatamine ala "mõnuagent", et pole ühtegi lemmikut, toetame underdoge jne on rahvuskoondiste tasemel väga mõnus
    No väga mõnus pole. Mingid tüübid, kes siis suurriigi koondise kehva võidu peale onama hakkavad, käivad üsna närvidele

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No väga mõnus pole. Mingid tüübid, kes siis suurriigi koondise kehva võidu peale onama hakkavad, käivad üsna närvidele
      Seda kindlasti, aga no last nad olla, ma igatahes ei leia kuskilt mingit võimalust, et peale Eesti veel mingit teist rahvuskoondist fännaks või hooliks nende edust. Aga no kui isa inglane ja ema eestlane, siis võib muidugi tekkida jah mingid konfliktid.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Seda kindlasti, aga no last nad olla, ma igatahes ei leia kuskilt mingit võimalust, et peale Eesti veel mingit teist rahvuskoondist fännaks või hooliks nende edust. Aga no kui isa inglane ja ema eestlane, siis võib muidugi tekkida jah mingid konfliktid.
        Hmm, Barcelona poolt saab olla, mõne teise koondise poolt ei?

        Kommentaar


          Kas võib vaikselt popkorni välja võtma hakata?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Hmm, Barcelona poolt saab olla, mõne teise koondise poolt ei?
            Kindlasti saab, ma lihtsalt ütlen, et mina ei saa.

            Kommentaar


              Esimest korda elus kustutasin posti ja lisasin põhjenduse ka.

              Kommentaar


                Urmas Vaino ööbib täna vist ERRi telemajas.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  r/showerthoughts

                  kui mul oleks burksiputka, siis selle kroonjuveeliks oleks "Ronaldo Lima".
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Classic Football Shirts pakub kodanik Zelinski särki 150-ne naelaga. Väidetavalt olla seljas olnud mängus Hollandiga ,2001 siis!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Nad seal pakkusid mingit suvalist Sportlandist ostetud särki valikmängus kantud särgi nimega!! Pöörasin seal tähelepanu sellele, vastus oli umbes, et sa oled loll ja tegelikult on mängija oma. End of conversation.

                      edit: see muidugi ei tähenda, et Zelinski särk ei peaks päris olema
                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Classic Football Shirts pakub kodanik Zelinski särki 150-ne naelaga. Väidetavalt olla seljas olnud mängus Hollandiga ,2001 siis!

                      Kommentaar


                        Sõjaväe paraadi ülekandes näidatakse rivis seisvat mustanahalist. Kommentaator: "Esimesest korda on meil loomad rivis."

                        Tegelikult mõtles küll koeri, aga, noh, eks pilt läks sinna tükk aega hiljem.

                        Kommentaar


                          kell 21:30. Ahtri tänaval (rotermanni poolt) kõnnib omaette rääkiv ja kaootiliselt kõndiv psühhoositunnustega mees.

                          Kuna käsi oli taskus ja kapuuts peas, siis arvasin, et äkki mingi hands free värk. Tuli lähemale, kõndis mööda. Pööras ümber, kõndis tagasi ja minust uuesti mööda ning pööras rotermanni maa-alusesse parklasse. Sealt tuli omakorda 2 min pärast välja ning pobises jätkuvalt üsna vihaselt. Käsi ei olnud enam küll taskus. Täitsa nähtaval, ühes käes hoitava relvaga.

                          Helistasin menti. Umbes 2,5 minutit läks seletamaks kus see inimene on, sest no tra ma ei tea mis tänav see on. Ja siis natukene veel selgitamaks, et ma kaotasin inimese silmist, sest tõesti ei pidanud okeiks mingit ustimenkot telefon käes jälitada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            kell 21:30. Ahtri tänaval (rotermanni poolt) kõnnib omaette rääkiv ja kaootiliselt kõndiv psühhoositunnustega mees.

                            Kuna käsi oli taskus ja kapuuts peas, siis arvasin, et äkki mingi hands free värk. Tuli lähemale, kõndis mööda. Pööras ümber, kõndis tagasi ja minust uuesti mööda ning pööras rotermanni maa-alusesse parklasse. Sealt tuli omakorda 2 min pärast välja ning pobises jätkuvalt üsna vihaselt. Käsi ei olnud enam küll taskus. Täitsa nähtaval, ühes käes hoitava relvaga.

                            Helistasin menti. Umbes 2,5 minutit läks seletamaks kus see inimene on, sest no tra ma ei tea mis tänav see on. Ja siis natukene veel selgitamaks, et ma kaotasin inimese silmist, sest tõesti ei pidanud okeiks mingit ustimenkot telefon käes jälitada.
                            Mul oli sarnases kohas sarnane juhtum, mitte küll nii ohtlik, kuid püüd selgitada, et kus ma asun. Seal Rottermani kõrval pargivad bussid. Mingi kodutu lamas nii, et buss oleks tagurdades rahulikult üle sõitnud. Proovisin siis häirekeskusele seletada, et kus olen, saatku keegi kontrollima, et tõenäoliselt magav tüüp ära toimetada.

                            Täiesti võimatu ülesanne oli. Endal patrullid passivad kahe-kolmekesi kogu aeg üle tee seal Olerexi tanklas. Kuid hui ei saa ühte autot saata, sest täpselt aadressi on vaja.

                            Kõne lõppes sellega, et üks buss hakkaski tagurdama ja läksin seda peatama. Juht oli tänulik ja tundis vist ka lamajat, et hakkas ise lahendama.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Häirekeskus tegutseb eraldi ja suunab saadud täpse info (s.t täpne aadress) edasi reageerijatele. Häirekeskusel on teatud punktid, mis on vaja täita - täpne aadress on nendest peamine. Näiteks see, kas on olukord on üldse ohtlik, pole teema. Parem jõuda õigesse kohta parte päästma, kui valesse kohta lamavaid Põtru otsima minna.

                              Helistades säilitage kainet pead ja pole vaja mina-olen-suurem-kui-maailm olla.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kle mine sa ka perse. 100% patrullide jaoks ei vaja ahtri olerex täpsustust aadressi näol. Kainet mõistust ka häirekeskusesele ja ei ole vaja oma checklisti täitmist peioeiteediks seada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X