320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Minupoolne jätk antud teemas hakkas pihta daz boobi retoorikast ja viidetest stiilis "mina-olen-suurem-kui-maailm", mis antud hetkel ei ole relevantne ning on imelik. Ma saan aru, et päris elus on sõnaosavusest sõltuvalt küllaltki lihtne pärast lõugade laksutamist pareerida musi-püksi stiilis "alandlikult üritasin selgitada", kuid online jääb jälg maha.

    Ja tema jätk stiilis "rahulik inimene peaks suutma" näitab juba fundamentaalseid vigu loogikas. Eriti antud situatsiooni kontekstis. Rääkimata sellest, milline on häirekeskuse funktsioon, sellest lähtuvalt loodud tööprotsessid ning reaalne situatsioon.

    Samuti unustatakse jätkuvalt ära, et tegemist on üksikjuhtumiga ning on arutet üksikjuhtumi kontekstis. Kui ma oleksin helistanud öösel kell kolm 2-promillises joobes ja jorisenud, et "dafakk kesklinnas on noaga vend noh, kurat, kuidas sa aru ei saa", siis ma ei oleks järgneval päeval sellist "tähelepanekut elust enesest" siia ka postitanud.
    Ma arvan, et kuivadest fragmentidest tähenduse otsimine pole arukas. Kui inimesed hakkavad tooma äärmuslike näiteid ning labaselt end kirjalpildis välja elama, siis ajagu sekspesu selga ja palun võtku tuba.

    Ma võin kirjutada pikemalt ja rohkem enda düsgraafiat demonstreerida, kuid see ei muuda mõningaid inimesi siin vähem sitatähtsateks. Isegi siis, kui nad pole elus kordagi Kadrioru pargis peast kõõma raputanud, et välja selgitada relevantseid ja irrelevantseid tähemärkide kombinatsioonidest moodustatud lauseid.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kuulge, chill, poisid.

      Kommentaar


        3+ efforti eest.

        Kommentaar


          Lihtsalt harimise mõttes soovitan dazboobil vaadata üle "düsgraafia" tähendus. Vältimaks piinlikku olukorda, kus keeruliste sõnadega paugutamine ebaõnnestub.

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            Häirekeskuseid on 4 - Tallinn, Tartu, Jõhvi ja Pärnu
            Igavesti moodne avati viimati just Tallinnas. Radaris vm kiideti veel seda kesklinna jälgimist kaamerate abil. (http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ad?id=73829327)

            Nagu ma aru saan, siis positsioneeritakse sinu kõne üpriski kiiresti, seega ei tohiks mingit propsi olla (iseasi kas just kõiki kõnesid)
            „Mobiiltelefonide positsioneerimisel näeme nüüd helistaja asukohta kaardil mastipiirkonna täpsusega, lauatelefonilt tehtavate kõnede puhul leitakse helistaja hoone täpsusega. Lisaks aitab digikaart telefoni positsioneerimisega saadud asukohta lähedalasuvate objektide otsingu kaudu täpsustada,“


            http://www.112.ee/et/hadaabinumber-1...oha-maaramine/
            Positsioneerimise juures läheb raskeks kui kasutate IP-telefoni, siis saab kõigi asukohtadeks serveri asukoht. Kui pole muidugi kuidagi telefoninumbrite juures mingeid määranuid tehtud. Aga kes viitsiks?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Lihtsalt harimise mõttes soovitan dazboobil vaadata üle "düsgraafia" tähendus. Vältimaks piinlikku olukorda, kus keeruliste sõnadega paugutamine ebaõnnestub.
              Võiks juba kohale jõuda.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Nüüd ei jõua lõustakas seda Islandile kaasaelamist ära lugedagi. Ei pea paar päeva sinna minema. Inglismaa põrumine on muidugi alati meeltlahutav vähemalt.

                Kommentaar


                  TARTU ÜLIKOOL
                  FILOSOOFIATEADUSKOND
                  KULTUURITEADUSTE JA KUNSTIDE INSTITUUT
                  KIRJANDUSE JA TEATRITEADUSE OSAKOND
                  Triin Lees

                  AINO PERVIKU „KUNKSMOOR“: ÖKOFEMINISTLIK ANALÜÜS
                  Magistritöö

                  Juhendaja
                  MA
                  Kadri Tüür



                  Nuputan siin endamisi, mis kasulikku tööd EV's võiks sellise magistritöö kirjutanud isik tegema hakata. Eriti erasektoris, mitte maksumaksja kulul. Me ei taha ju endale potentsiaalseid eluaegseid ülalpeetavaid koolitada. On kellegil ideid?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Nuputan siin endamisi, mis kasulikku tööd EV's võiks sellise magistritöö kirjutanud isik tegema hakata. Eriti erasektoris, mitte maksumaksja kulul. Me ei taha ju endale potentsiaalseid eluaegseid ülalpeetavaid koolitada. On kellegil ideid?
                    kirjutasin päris pika nimekirja valmis eesotsas öko(feministliku)taluga, kuid siis tuli meelde, et ükski neist otseselt nagu ei eelda Kunksmooru analüüsimist ökofeministlikust perspektiivist.

                    Õnneks need ökofeministid hoiavad omaette ning kui ise nende seltskonda ei roni, siis väga ei näe.

                    Kommentaar


                      Mul kolleeg tõmbas kui varasalvest kohe trumpässa välja: http://fideelia.future.ee/kunst/Mees...0tapeediga.pdf

                      MEESTE HARIDUSTASEME SEOS TAPEEDIGA
                      TEADUSLIK UURIMUS
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        sessuhtes, et...kuidas selliste teemade peale üldse tullakse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mul kolleeg tõmbas kui varasalvest kohe trumpässa välja: http://fideelia.future.ee/kunst/Mees...0tapeediga.pdf

                          MEESTE HARIDUSTASEME SEOS TAPEEDIGA
                          TEADUSLIK UURIMUS
                          see fake.

                          Kommentaar


                            tegelikult sirvisin veidi tööd. Pealkirjast edasi jõudes tundus see ökofeminism nunnum kui päris feminism. Keda Pervik ei huvita, siis lk 28 alates annab kiire ülevaate.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              TARTU ÜLIKOOL
                              FILOSOOFIATEADUSKOND
                              KULTUURITEADUSTE JA KUNSTIDE INSTITUUT
                              KIRJANDUSE JA TEATRITEADUSE OSAKOND
                              Triin Lees

                              AINO PERVIKU „KUNKSMOOR“: ÖKOFEMINISTLIK ANALÜÜS
                              Magistritöö

                              Juhendaja
                              MA
                              Kadri Tüür



                              Nuputan siin endamisi, mis kasulikku tööd EV's võiks sellise magistritöö kirjutanud isik tegema hakata. Eriti erasektoris, mitte maksumaksja kulul. Me ei taha ju endale potentsiaalseid eluaegseid ülalpeetavaid koolitada. On kellegil ideid?
                              „Kuna Kunksmoor on alati päästja rollis, siis nähtub sel lest ka naisele asetatud koorem. Peale televisioonis esinemist saabub Trummi juurde kuhi kirju, kõik adresseeritud abipalvete, soovide ja nõudmistega Kunksmoorile. Inimesed aga ei suuda mõista naisele tekitatud koormust ega nõidumiseks või ravimiseks kuluvat intensiivset energiakadu.“

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                „Kuna Kunksmoor on alati päästja rollis, siis nähtub sel lest ka naisele asetatud koorem. Peale televisioonis esinemist saabub Trummi juurde kuhi kirju, kõik adresseeritud abipalvete, soovide ja nõudmistega Kunksmoorile. Inimesed aga ei suuda mõista naisele tekitatud koormust ega nõidumiseks või ravimiseks kuluvat intensiivset energiakadu.“
                                Kle ära tra naera. Nendel inimestel on terve maailmavalu õlgadel. Ei ole mingi lihtne asi kui pead sellise asjaga tegelema:

                                "Ökofeminismi põhieelduseks on ükskõik milliste rõhumissuhete märkamine ja püüdlus rõhumisest vabastamiseks midagi reaalselt ära teha. Mitte ainult naiste ekspluateerimine ja looduse allutamine pole probleemid, vaid ka rassil, klassil, seksuaalsusel, sool, loomaõigustel, militarismil jms põhinevate suhete üle domineerib samasugune ideoloogia, mida nähakse lääne maailma patriarhaalsusel."

                                Tahaks kohe pai teha Triinule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X