320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Hästi, küsime siis nii. Kas kreeklaste elamine laenude kulul, nagu nüüdseks selgunud, ka tagastamatute laenude, st. sisuliselt kellegi teise kulul - kas seda küsimust ei saa ka püstitada? Kreeklased laiendavad ka oma silmaringi ja võibolla tulevikus hakkavad hoopis teistmoodi tööle? Ja kreeklastele laenatu pole tegelikult mahavisatud raha vaid me võime sellest isegi teenida, nagu üks tore EV rahandusminister hiljuti veendunult selgitas?
    sa võtad ikka laialt ette. kust need kreeklased nüüd mängu tulid? hea, et meie oma vargaid ja vange näiteks ei toonud. ja siinkohal ma ei taha väita, et kõik kreeklased oleksid vargad, vaid lihtsalt märkida, et sealne süsteem oli sisuliselt pettusele üles ehitatud. kas sinu nägemuses on kõik keskkoolist tulnud tudengid, kes veel ei tea, mida nad tulevikus teha tahavad, sama kaliibriga? küsimus, miks kreeklased (või kes iganes) makse maksta ei taha ja hõlpsat elu ihkavad, on vaat et igavikuline.

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Hästi, küsime siis nii. Kas kreeklaste elamine laenude kulul, nagu nüüdseks selgunud, ka tagastamatute laenude, st. sisuliselt kellegi teise kulul - kas seda küsimust ei saa ka püstitada? Kreeklased laiendavad ka oma silmaringi ja võibolla tulevikus hakkavad hoopis teistmoodi tööle? Ja kreeklastele laenatu pole tegelikult mahavisatud raha vaid me võime sellest isegi teenida, nagu üks tore EV rahandusminister hiljuti veendunult selgitas?

      Ootan nüüd "huvitavaid" põhjendusi miks neid kahte ikka ei sobi võrrelda
      Seda selgitas siiski peaminister.

      Kommentaar


        Kui siin teema juba hariduse peale läks, siis ise imestasin, et ühe tuttava esimeses klassis käiv laps peab muusika tunnis pähe tuupima jo-le-mi heliredeli käemärgid. Väga võimalik, et ma ei jaga matsu aga miks on vaja nii noore inimese ajusid nii varakult juba piinata sellise pasaga?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
          Kui siin teema juba hariduse peale läks, siis ise imestasin, et ühe tuttava esimeses klassis käiv laps peab muusika tunnis pähe tuupima jo-le-mi heliredeli käemärgid. Väga võimalik, et ma ei jaga matsu aga miks on vaja nii noore inimese ajusid nii varakult juba piinata sellise pasaga?
          et laps areneks. pealegi sina lapsevanemana ei saa lapsele ette kirjutada, mis on pask. ta peab saama ise otsustada. kuna ma pole muusikaõpetuse alal ekspert, siis ei hakka jo-le-mi mõttekuse üle pead vaevama.

          Kommentaar


            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            Kui siin teema juba hariduse peale läks, siis ise imestasin, et ühe tuttava esimeses klassis käiv laps peab muusika tunnis pähe tuupima jo-le-mi heliredeli käemärgid. Väga võimalik, et ma ei jaga matsu aga miks on vaja nii noore inimese ajusid nii varakult juba piinata sellise pasaga?
            Arendab. Tugevalt. Ja need on seitse käemärki, see pole eriline kepp. Palju kummalisem on 2. klassis hümni pähe ajada, kui sa ei tea isegi, mis "jään sul truiks surmani" tähendab

            Kommentaar


              Nüüd ma tean miks ma loll nagu lauajalg olen. Minul kästi seda heliredelit õppida alles seitsmendas klassis vms.
              Esimeses klassis võtsime läbi "Põdral maja metsa sees" käemärkidega. Krt sellega ju kaugele ei sõua!
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                krt inimestel läheb päris lihtsal teemal ikka nii kergelt lappama, et see on lausa hämmastav. chac kuidas sa selle reaalteaduse üldse kunagi läbisid kui iga tõmbetuul oksad nii kõikuma ajab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Nüüd ma tean miks ma loll nagu lauajalg olen. Minul kästi seda heliredelit õppida alles seitsmendas klassis vms.
                  Esimeses klassis võtsime läbi "Põdral maja metsa sees" käemärkidega. Krt sellega ju kaugele ei sõua!
                  Ei, noh, see pole väga keeruline (kui sul muusikalist kuulmist on, kui ei ole, siis on jama), aga lapsele on see väga arendav, et ta näiteks mingite kindlate asjade peal kindlaid liigutusi teeb. (pedagoogi poeg, noh).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Kui siin teema juba hariduse peale läks, siis ise imestasin, et ühe tuttava esimeses klassis käiv laps peab muusika tunnis pähe tuupima jo-le-mi heliredeli käemärgid. Väga võimalik, et ma ei jaga matsu aga miks on vaja nii noore inimese ajusid nii varakult juba piinata sellise pasaga?
                    Noote lauldakse ikka koos käemärkidega ja millal veel leida musikaalseid lapsi kui mitte varajases nooruses, hiljem on juba hilja. Pealegi on ju vaja igasugu mudilasandsambleid jm moodustada. Ise õppisin ka seda asja 6-aataselt ja ei saa just öeld,a et see midagi eriliselt rasket oleks olnud.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Muusikast niipalju, et eriti väikeste laste juures on tõestatud see, et niimoodi arenevad nad märksa kiiremini ning saavad aru ka keerulisematest asjadest. Isegi kui laps ei ole musikaalne arendab heliredel muid omadusi nagu loogilist mõtlemist, tähelepanuvõimet jne.
                      Hoopis teine asi on see kui teismelisena sunnitakse kuskil kooris käia õpilasii, kes ilmselgelt viisi ei pea ja ei ole sellest huvitatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        No seda jah, et tasulised kohad olid tasulised. Või kelle raha eest peaks neid koolitama, keda riik tellinud pole?
                        kuule mida sa ajad?

                        Kommentaar


                          Paar päeva tagasi nägin Saue erinevates kohtades kohtades kolme üksikut jalanõud: crocs, tennis ja pruun king.

                          Kommentaar


                            Kui ma kunagi enda sünnipäeva teen, siis on dresskoodiks crocs või sandaal+sokk. Naistel retuusid.

                            Kommentaar


                              Retuusid on üle prahi.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Retuusid on üle prahi.
                                Jah, kutsun ainult naisi, kes kaaluvad vähemalt 70 kilo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X