320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul tuleb neli nädalat puhkust järjest! Midagi sellist pole 20 aasta jooksul veel juhtunud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      käisin eile veinipoes. küsiti: "kas kliendikaarti on?"
      mina: "peaks vist olema. Luisa Värgi nimele."
      teenindaja: klõps-klõps-klõps "on jah."

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          eDrinksis. Ehk kui alet tahate, siis teate, kelle nime öelda.

          Kommentaar


            http://soccernet.ee/artikkel/fannipa...gi-vallutamine lugesin seda vana lugu, mis on üks nihkes olevaim soccerneti lugu. Aga kõige lahedamad on seal olevad kommentaarid, kus rahvas läks totaalmentaliks. SH panin tähele, et üks hulluja on vincenti nime kandev sell. Kas tõesti oli meie oma vince kunagi selline moraalijünger?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              http://soccernet.ee/artikkel/fannipa...gi-vallutamine lugesin seda vana lugu, mis on üks nihkes olevaim soccerneti lugu. Aga kõige lahedamad on seal olevad kommentaarid, kus rahvas läks totaalmentaliks. SH panin tähele, et üks hulluja on vincenti nime kandev sell. Kas tõesti oli meie oma vince kunagi selline moraalijünger?
              ma ei tea kes see teie vince täpselt on või olema peaks, aga eks joomaseiklusi saab üles täheldada mitut moodi. sealhulgas üsnagi vaimukalt, kui vaadata näiteks kodanik aiFo kunagisi fännipäevikuid. ilmselgelt ei pandud ka nondes peatükkides alkole mitte just kõigevähem rõhku, samas ei olnud lugedes tegemist "käisin poolas ja kusesin vastu autot" pajatustega.

              ja igal asjal oma koht, sa ei kirjuta ka ilmselt lehes näiteks sellest, keda nv pandud sai või ei saanud.

              aga lõppkokkuvõttes kõik maitse asi mõistagi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ma ei tea kes see teie vince täpselt on või olema peaks, aga eks joomaseiklusi saab üles täheldada mitut moodi. sealhulgas üsnagi vaimukalt, kui vaadata näiteks kodanik aiFo kunagisi fännipäevikuid. ilmselgelt ei pandud ka nondes peatükkides alkole mitte just kõigevähem rõhku, samas ei olnud lugedes tegemist "käisin poolas ja kusesin vastu autot" pajatustega.

                ja igal asjal oma koht, sa ei kirjuta ka ilmselt lehes näiteks sellest, keda nv pandud sai või ei saanud.

                aga lõppkokkuvõttes kõik maitse asi mõistagi.
                Toona oli soccernet ikka vähe leebem koht. Selline asjaarmastajate nurgake. Ja kui fännireis on selline, siis võib sellest ka nii kirjutada.

                Näiteks võib ka lehte kirjutada selliseid lugusid: http://ekspress.delfi.ee/kohver/vana...el?id=27691411

                Kommentaar


                  see oli jah sitt lugu. siuke tiinerid bussis pröökavad, kes oli nv-l rohkem puccis.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mul viskas juba esimese lõigu peale üle ja edasi ei viitsinud.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ma olen nagu AC Milan - tunnen huvi kallite asjade vastu, aga tegelikult raha pole. Ja kui ka midagi odavat endale lubada saan, siis ainult laenuks kohustusega osta

                      Kommentaar


                        Jõks vist ei mõista instagrami mõtet. Avutist vaadates päris kaval küll, aga mobiilis oleks vist suht wtf moment ta pilte järjest sirvides.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Jõks vist ei mõista instagrami mõtet. Avutist vaadates päris kaval küll, aga mobiilis oleks vist suht wtf moment ta pilte järjest sirvides.
                          https://www.instagram.com/allarjoks/
                          Vähemalt minu iFöönis näeb seda kavalat pilti täpselt samamoodi nagu arvutis.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Vähemalt minu iFöönis näeb seda kavalat pilti täpselt samamoodi nagu arvutis.
                            Minu androidis ka
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              viimasel ajal on tekkinud felixi ketšupitele mingi rõve pre cum

                              Kommentaar


                                Algselt postitas abso Vaata postitust
                                viimasel ajal on tekkinud felixi ketšupitele mingi rõve pre cum
                                tra see ajab epic närvi. Iga jumala korda mõtled, et "järgmine kord on kindlalt meeles"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X