320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Mitte ükski valge mees pole teisele valgele mehele nii kallilt neegrit müünud, kui Pogba."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mõnu mainib vähemalt korra nädalas kuskil teemas, et ta visati veganite grupist välja.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Mõnu mainib vähemalt korra nädalas kuskil teemas, et ta visati veganite grupist välja.
        Ja Virginia Woolf ei võta mind ka vastu

        Kommentaar


          FBs on "soovitusliku" reklaami sama palju kui inimeste postitusi. Fck it!

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            FBs on "soovitusliku" reklaami sama palju kui inimeste postitusi. Fck it!
            Selle kõik saab seadetest ära keelata.

            Kommentaar


              Kaks Flora fänni lähevad kaklema kes on parem - kas ManU või Liverpool.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Selle kõik saab seadetest ära keelata.
                Omast arust olen ma kõik ära keelanud, aga ilmselt on kuskil siis mingi linnuke veel ees.

                Kommentaar


                  Naistega on ikka kuradi raske. Airbnb-st võetud korteri omanik ütles, et annab mulle rohelise voodipesu, kuna see sobivat minu silmadega. Ma olin mõnevõrra üllatunud, kuna ma olen 10 aastat teadnud, et mul on hallid silmad. Ühesõnaga mõtlesin siis asja selgeks teha ja paarilt lähemalt tundva naise käest küsida.
                  Üks ütles: "Rohelised, ma olen mitu korda vaadanud, et nad on sul ikka väga rohelised."
                  Teine ütles lihtsalt: "Rohelised."
                  Läheb mingi kaks minti mööda ja tuleb sisuliselt samal ajal: "Aga mis värvi minu silmad on?"
                  Ja tean ma jee. Mõlemad said tigedaks, mille peale sain mina tigedaks ja vastasin: "Ega silmad tissid pole, mis mulle meelde jäävad."
                  Sellest lausest polnud kasu, saadi veel pahasemaks ja sinna see jäi...

                  Kommentaar


                    Viimased paar aastat on konstantselt käinud hädaldamine, et Vabariigi kodanikud on tujutu, iganenud, kehva formaadiga ja täiesti mõttetu rääkivate peade saade. Nüüd selgub aga, et kõik vaatasid seda andunult ja üleüldse oli tegu maailma parima saatega.

                    Leinaavalduste hulk on läinud juba nii kaugele, et ilmselt varsti lendab majja Vahur Kersna kui Eesti suurim leina-bitch ja teeb saate "Meie Aarne", sellele järgneb P-Tallinna ja Jaan Tätte ühislaul "Üksik Rannamäe". Teate küll, see kuradi paks türa loeks p-tallinna videos: "Oh, Aarne, Eesti pole enam sama, kui sind pole" (sellise Leo Lehepuu häälega)
                    ja majja lendab siis Jaan Tätte, kidraga, vaatab kaugusesse ja laulab: "siin üksikul Rannamäel, sinuga oli hea, sa olid ilus, oh elu on elu."

                    Lõpuks teeb Elmo Nüganen haarava sõja-biopici "Aarne võitlused".

                    Ja siinkohal ei taha ma üldse midagi öelda Aarne Rannamäe kohta, kes oli suurepärane ajakirjanik, aga kogu see "kes leinab valjemalt"-kultuur ajab kohati kettasse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Häbene ometi. Ilmselt oli tegemist väga kõva tegijaga, sest üksõhtu marssisin koju ja Naine teatas esimese asjana, et Aarne Rannamäe on surnud. Mu "Kes?" küsimusele ta enam ei vastanud miskipärast.
                      Tubli naine sul sellisel juhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Viimased paar aastat on konstantselt käinud hädaldamine, et Vabariigi kodanikud on tujutu, iganenud, kehva formaadiga ja täiesti mõttetu rääkivate peade saade. Nüüd selgub aga, et kõik vaatasid seda andunult ja üleüldse oli tegu maailma parima saatega.

                        Leinaavalduste hulk on läinud juba nii kaugele, et ilmselt varsti lendab majja Vahur Kersna kui Eesti suurim leina-bitch ja teeb saate "Meie Aarne", sellele järgneb P-Tallinna ja Jaan Tätte ühislaul "Üksik Rannamäe". Teate küll, see kuradi paks türa loeks p-tallinna videos: "Oh, Aarne, Eesti pole enam sama, kui sind pole" (sellise Leo Lehepuu häälega)
                        ja majja lendab siis Jaan Tätte, kidraga, vaatab kaugusesse ja laulab: "siin üksikul Rannamäel, sinuga oli hea, sa olid ilus, oh elu on elu."

                        Lõpuks teeb Elmo Nüganen haarava sõja-biopici "Aarne võitlused".

                        Ja siinkohal ei taha ma üldse midagi öelda Aarne Rannamäe kohta, kes oli suurepärane ajakirjanik, aga kogu see "kes leinab valjemalt"-kultuur ajab kohati kettasse.
                        Ma ütleks selle peale, et kogu see "I-am-too-cool-and-cynical-and-try-to-throw-shit-at-and-make-punny-comments-about-everything" suhtumine ajab ka teinekord kettasse. Nagu näiteks sellel samal juhul siin.

                        Kes oled Sina, ütlemaks kellel on õigus leinata või sõna võtta sellel teemal. Või kui palju leinamist on liiga palju? Või seda kui valjult leinamine on okei?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ma ütleks selle peale, et kogu see "I-am-too-cool-and-cynical-and-try-to-throw-shit-at-and-make-punny-comments-about-everything" suhtumine ajab ka teinekord kettasse. Nagu näiteks sellel samal juhul siin.

                          Kes oled Sina, ütlemaks kellel on õigus leinata või sõna võtta sellel teemal. Või kui palju leinamist on liiga palju? Või seda kui valjult leinamine on okei?
                          Vaat, mulle meenutas hetkeseis Ojasoo keissi, kui ka kõik poliitikud üritasid muudkui üksteise võidu midagi arvata, et pilti saada. Nüüd üritvad ka nad täpselt sama teha. Lisaks see esimese lõigu silmakirjalikkus, kus esialgu antakse piki päid ja jalgu, aga pärast surma on kõik justkui suurimad fännid 24/7 olnud. Seejuures samade inimeste repertuaarist. Ilmselt juhtuks sama ka Maire Aunastega, et kõik irvitavad ja mõnitavad, aga siis sureb inimene ära ja on paugupealt kohe maailma parim saatejuht, kelle iga saade oli nii lahe.

                          Võib-olla on asi minus, aga minu jaoks on kummastav näha FB-s teatud saririppijaid. Kes iga mõne päeva tagant ripivad kedagi ja alustavad sõnadega "ma küll ei tundnud teda isiklikult, aga /insert suvaline mälupilt/. Mis see õudne aasta veel toob!?". Ja siis ilmselt naudivad kõiki neid laike ja pisaraga smaile.

                          Meenutab kergelt Münchauseni sündroomi, kus otsitakse muudkui kaastunnet. Et, näe, ma ripin ka, küll siis laigitakse.

                          Ja Kersna on lihtsalt tore "müüme leina totaalselt"-guru.

                          Kommentaar


                            Mõnuaagent, võiksid elu natuke kergemini võtta. Töötad raadios, ekspressis, podkastides, Balticus, foorumis (kusjuures täiskohaga). Lähed närvi mingi imelike asjade peale. See rabamine ei pruugi hästi lõppeda. natuke kahju oleks ka.

                            Kommentaar


                              Aga kui me kedagi ette leiname? Ma ei tahaks, et see juhtuks, aga mul on jube kahju, kui Sir David Attenborough sureb. Ma pole kaugeltki kõiki ta saateid näinud, aga viimaste aastate omasid kindlasti kõik nähtud. Ma loodan, et kui see kunagi kaugel tulevikus juhtub, siis on ok.

                              PS! Ei arva, et Vabariigi kodanikud oli hea saade viimastel aastatel, aga Rannamäe juhitud Välisilm oli alati tasemel!
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mu "Kes?" küsimusele ta enam ei vastanud miskipärast.
                                Nojah, ju läks kööki süüa tegema.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X