320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    kus ma saaks nüüd seda Anis "Kaunis vampiir" kuulata, et otsustada kas see sobiks sinna videosse või järgmisse Tommy Cashi üllitisse?

    -e- viitsid/saad vaadata, kas teil see raadios on ja mängida + teada anda? Waterboy - Laul on veel üks teos, mida pole enam kuskil näha ja võiks upitada.

    -e2- bänger na!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      16-korruseline kunstiakadeemia ei sobinud, aga 30-korruseline kõrghoone sobib nagu rusikas silmaauku. http://www.err.ee/592446/kunstiakade...line-korghoone

      Kommentaar


        Planeeringuga tehakse ettepanek Gonsiori tänava jalakäijate tunneli sulgemiseks ja ülekäigu rajamiseks uue kõrghoone ja Tallinna Kaubamaja vahele.

        "Tegemist on Tallinna kesklinnaga ja jalakäijate tõrjumine autoliikluse ees ei ole põhjendatud. Selline lähenemine linnaruumile ei too kaasa selle kvaliteedi tõusu ning soodustab edasist autostumist. Piirkond peab olema elav kaubandus ja äripiirkond, kus on ulatuslik elamisfunktsioon koos elava tänavaruumiga," seisab põhjendusena detailplaneeringu seletuskirjas.
        Nagu tunneli asemel olev valgusfoor kiirendaks jalakäiate liikumist. Humoristid.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Perse. See Kaubamaja ristmiku tunnel on sajandi kõige jalakäija sõbralikum projekt siin linnas! Need kes mäletavad veel seda huinjaad mida kujutas endast vana ristmik need teavad millest ma räägin.

          Kommentaar


            paradoks on selles, et üsna varsti peale jalakäijate maa alla ajamist tekkis värskelt rajatud Viru keskuse ja Tallink hotelli vahele klientide huvides kohe uus foor nagu ka teisele poole nurga taha Viru keskuse ja kaubamaja vahele

            ärihuvid nihutasid ka bussipeatusi Linnu tee Rimi ette vanast trollipeatusest mitukümmend meetrit linna poole ja Kristiine keskuse asemel keerasid 17 ja 23 buss varem järgmisest ristmikust- nüüd on kõigile parem, nii klientidele kui omanikele
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Tunneli juures on siiski üks halb asi - liigesehaigetele trepid ei meeldi. Hiljuti oli endalgi vigase põlve pärast seal üpris ebameeldiv.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Perse. See Kaubamaja ristmiku tunnel on sajandi kõige jalakäija sõbralikum projekt siin linnas! Need kes mäletavad veel seda huinjaad mida kujutas endast vana ristmik need teavad millest ma räägin.

                Jah, seal sai diagonaalis üle tee lipata

                Aga kas alles polnud mingi linna detailplaneering, mis hõlmas Kaubamaja, Rävala pst ja selle ümbruse ala, mis ideejärgi oli üldse suur autovaba linnaväljak. Et suht risti vastupidine lähenemine arendajate omaga. Aga eks nendel arendajatel tundub raha olevat ja võimu, et suutsid EKA teise linnaossa suunata, asi see tunnel kinni panna pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Tunneli juures on siiski üks halb asi - liigesehaigetele trepid ei meeldi. Hiljuti oli endalgi vigase põlve pärast seal üpris ebameeldiv.
                  Seal on liftid ka. Ma ise sõelun seda ristmiku ikka väga palju, kuid ausalt öeldes olen vist ainult 1-2x näinud kedagi lifti kasutamas. Ja seda ka pigem alguse päevil.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      koosolekult tuli hea lugu
                      Erik Moora rääkis, kuidas ta sai teada 9/11st, et seisis keset tartu tänavat ja sõbra telefon helises.
                      teisel pool oli sõbra isa, kes ütles: "Islam ründab kõikide jõududega ameerikat, sõda on lahti"
                      telefonikõne on läbi. sõber ütleb: "Island ründab kõigi jõududega Ameerikat."
                      ja tüübid on täiesti segaduses
                      me sõbraga ootasime TV3 pealt Godzillat, aga ei tulnudki ja helistasime, siis öeldi et inappropriate hetkel sellist filmi näidata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kartulimardikate aeg on käes.
                        Kas need on tagasi? Mul maal mullu polnud neid enam pmst üldse. Eelnevad aastad täis horror.
                        Aga naljaga pooleks ütlen, et siis lõpeta nende toitmine ja osta kartulit poest
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma ei rääkinud kartulimardikatest, vaid Kartulimardikatest. Den Pobedy.
                          On jah. Iseenesest loogiline aeg, teisest küljest kippus see lintide värk juba kartulivakku vajuma.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma ei rääkinud kartulimardikatest, vaid Kartulimardikatest. Den Pobedy.
                            "Aga naljaga pooleks ütlen, et siis lõpeta nende toitmine .."
                            See mõte ei muutu ehk miks ajakirjandus sellele üldse tähelepanu pöörab? Ise nägin eile kahte noort ema lehvidega.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ma olen viimasel ajal tähele pannud, et peavoolumeedias jääb silma nagu 100% elu väljaspool linnu on ainult üks meeleheide ja masendus.

                              Sellisele mõttele jõudsin selle nädala Ekspressi maaelu ja amastuse (st kolme lapsega üksikema) lugu lugedes. Ja Postimehes oli pikk lugu sellest mitme-mitme lapse isast kes oma trööstitusse majja sisse põles. Ja neid on veel ja veel ja veel.

                              Noh, ma siis selle müüdiga võitlemiseks mainin vähemalt siingi ära - maal on ka rahulolevaid inimesi, kes on heal järjel. Elavad väga väikeste kuludega, saavad ise palju enda heaks ära teha (puud muretseda, toidupoolist kasvatada), kellel on korras maja, lisaks ehitatud saunad-grillmajad jaksavad osta ja ülevalpidada pere peale mitut autot, tsikleid, ATV'sid. Ja seejuures pole mingid O.Grossi pärijad vaid üsna tavalised inimesed....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Ma olen viimasel ajal tähele pannud, et peavoolumeedias jääb silma nagu 100% elu väljaspool linnu on ainult üks meeleheide ja masendus.

                                Sellisele mõttele jõudsin selle nädala Ekspressi maaelu ja amastuse (st kolme lapsega üksikema) lugu lugedes. Ja Postimehes oli pikk lugu sellest mitme-mitme lapse isast kes oma trööstitusse majja sisse põles. Ja neid on veel ja veel ja veel.

                                Noh, ma siis selle müüdiga võitlemiseks mainin vähemalt siingi ära - maal on ka rahulolevaid inimesi, kes on heal järjel. Elavad väga väikeste kuludega, saavad ise palju enda heaks ära teha (puud muretseda, toidupoolist kasvatada), kellel on korras maja, lisaks ehitatud saunad-grillmajad jaksavad osta ja ülevalpidada pere peale mitut autot, tsikleid, ATV'sid. Ja seejuures pole mingid O.Grossi pärijad vaid üsna tavalised inimesed....
                                Kas need maainimesed kes Tallinnas/Tartus tööl käivad?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X