Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 2345678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 143

Teema: Kokkamine

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    On terav. Joosep-Rasmus võttis seal mingi terava supi. Nuttis ja sõi. Ja ta on üsna kõrge talumisega.
    Kohalikud aasiakad (ma ei pea silmas mingeid kiirsööklaid) teevad pigem eurooplasele sobivat kahjuks. Ilmselt on kuskil ka erandeid, aga enamuses pettumus.
    Mehhiko omadest saab hea kicki, kui just La Tablasse ei lähe. Mis oli üks mu kõige halvemaid söögikogemusi. Parim asi oli coca-cola, mis ma sealt sain.
    Mis sul seal juhtus?

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

La Tablas? Sitta sööki pakuti. See oli küll paar aastat tagasi umbes. Siiski piisavalt halb kogemus, et teist võimalust mitte anda.
    Ja pole ainuke oma tutvusringkonnas, kes pole antud kohast vaimustuses olnud. Ülevalpool toodud näites esinenud kodanik iseloomustas seda kohta sõnadega:"ebameeldiv teenindus ja külm kala". Aga need iseloomustavad sõnad võisid ka vahetuses olla.
    Siiski, viimase aasta kohta puudub igasugune info antud koha kohta, et võibolla on nad ennast parandanud.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mingi aeg tagasi organiseerisid nad endale uue pealiku kööki - kas sellest ka asja sai, on saanud ei tea.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

tegelt peaks kohalikes korralikemas india köökides ka saama päris teravaid asju kui ettekandjale seda soovi mainida. eriti kui kokk ka pärit vastavast piirkonnast.
    Catalunya is not Spain!

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    tegelt peaks kohalikes korralikemas india köökides ka saama päris teravaid asju kui ettekandjale seda soovi mainida. eriti kui kokk ka pärit vastavast piirkonnast.
    Sellise asjaga soovitaks ettevaatlik olla. Mul endal juhtus nii, et mõtlesin ühes India kohas kolme variandi vahel ja küsisin turbaniga vanamehelt, et milline neist kõige tulisem on. Tema siis vastas, et voh, näe see siin.
    Mees muidugi pani oma maitseainetega täiega üle võlli ja ma nutsin, purskasin suust tuld ja sõin. Pärast siis tuli indialane küsima ka, et onju oli ju päris vingelt tuline. Ma siis tüüpilise eestlasena muidugi vastu, et jajah päris maitsev tuline eine oli
    Joga Bonito!!!

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hoi.
    Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?
    Kathmandu Hillis, väga head ja vürtsikad söögid. Tom KhaGai on supper supp, stange märg ja suust lööb leeki. Asub Argentiina restorani vastas.

E: Unustasin lisada, et supp iseenesest ei olegi võibolla kõige hotim. Aga seal võimalus lasta kausiga tuua endale seda tsilli pastat vms. millega nad seda asja teravdavad. Ning siis ise seda oma kannatuseastme vääriliselt lisada. Aga seda suppi soovitan sellegipoolest.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Käisin Keskturu juures olevas New Thai restos ja proovisin rohelise papaia salatit. Ma pean ütlema, et olen igasugu tulekahju enda suus tundnud, aga see oli midagi täiesti meeletut. Nagu TÄIESTI meeletut.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Käisin Keskturu juures olevas New Thai restos ja proovisin rohelise papaia salatit. Ma pean ütlema, et olen igasugu tulekahju enda suus tundnud, aga see oli midagi täiesti meeletut. Nagu TÄIESTI meeletut.

Tänud

U21 Kasutaja Fouree avatar
    Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

Teema aktiivne, lisan omaltpoolt ka paar kohta, mis viimasel ajal Tallinnas hinna-kvaliteedi suhtelt veel korras on (paljud on ikka absurdselt kalliks ajanud oma tavaari).

Grillbaas (Arctic spordiklubi ja Kadaka Selveri vahel), nende pita on ikka Tallinna parim. Suure pita saab 4.5 euriga.

Shaurma Kebab (Mitmeid kohti Tallinnas, Telliskivi Depoo ja Punase tn oma proovinud). Kogu menüü on kanalihaga (mis on 10/10), Shaurma sellises tortillalaadses lehes maksab 3.5-4 euri, olenevalt kohast. Friikad juurde +1.80.

Baojaam (Balti Jaama turu foodstreet), sealt saab ulme maitseelamuse, ise proovinud crispy kanaga, hind natuke teravam ka, 7 euri.

Vesivärava Grill (Kadriorus, staadioni juures), ei anna just algset Vesivärava Grilli kvaliteeti välja (kust omanikud lahkusid vastavalt Dinerisse ja Estonian Burger Factorysse), samas burgeri kvaliteet on läinud heaks. Kindlasti parem kui Derek vms. Hinnad algavad 4.50st, odavam kui konkurentidel.

Akbana (Rahumäe teel). Asub eriti veidras majas ja sisseastudes on veits imelik tunne, kuhu ma sattund olen ja kas siin julgeb ka süüa. Samas toit on super, ehtne India. 2 peale ~11 eurot+joogid saab kõhu korralikult täis. Erinevad päevapakkumised 4.50 kanti.

U21 Kasutaja Fouree avatar
    Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ise pole käinud, aga Mehhiko toit http://www.carramba.ee pidi olema hea ja väga terav
    Carramba on korralik, samas tegelikult hästi lihtsad maitsed ja toidud (mitte midagi sellist, mida kodus ise ei saaks teha). Mehhikost soovitaks Anchot vanalinnas, see on eriti kunn koht.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tegemist on tegelikult kokkamisteemaga. Söögikohtadel oli ka vist mingi teema.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Tegemist on tegelikult kokkamisteemaga. Söögikohtadel oli ka vist mingi teema.
    otsisin, aga ei leidnud peale Urkabaaride rohkem söögiteemasid. küsin aga kähku ära, et kus saab Tallinna parimat/maitsekamat burgerit? estonian burger factory/must puudel/burger kitchen on kõik samasugused - maitsetu pihv, tavalised kastmed, mõjub ühtlase massina.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    otsisin, aga ei leidnud peale Urkabaaride rohkem söögiteemasid. küsin aga kähku ära, et kus saab Tallinna parimat/maitsekamat burgerit? estonian burger factory/must puudel/burger kitchen on kõik samasugused - maitsetu pihv, tavalised kastmed, mõjub ühtlase massina.
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...gikohta/page21

Algupärane

Carramba asub iseenesest päris kummalises kohas, elades sellest ca 150m kaugusel, mõtlen kogu aeg, et kas keegi peale turistide päriselt Kadriorus söömas ka käib? Minu loogika ütleb, et söögikohad peaksid kõik olema täitsa kesklinnas, muidu tundub klientuur üsna kitsas.

Algupärane

Ma ka ükskord tellisin sealt midagi, ei mäleta täpselt mida, aga vee arve tuli too kuu korralik.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma ka ükskord tellisin sealt midagi, ei mäleta täpselt mida, aga vee arve tuli too kuu korralik.
    Ja vetsuskäigu võib nimetada operatsioon "Tulihännaks". Robustne oli.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Hoi.
    Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?
    Defineeri terav

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Defineeri terav
    Mis tekitab suus tulekahju, ajab kõhu lahti, näo tulipunaseks ja silmad veele.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

India restorani satud, siis need vindalood on päris tulised.

Ma üldiselt panen kodus päris palju kuke kastet toidule, seega olen natukene treenitud juba vürtsikate toitude osas.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    India restorani satud, siis need vindalood on päris tulised.
    Järgmisel nädalal on plaanis. Ausalt öeldes on juba veidi siiber, aga kui sai tööl plaaniks võetud, siis peab ikka pealinna kõige vürtsikama roa üles leidma.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud