320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kokkamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokkamine

    Jagaks kokkamise nippe?

    Alustuseks küsin, kuidas teha näiteks sealihale head marinaadi?

    #2
    2 sl värskelt pressitud sidrunimahla ja vett
    2 sl vett
    2 sl sojakastet
    1 tl mesiputke
    1 tl oreganot

    Sega marinaad ja lase lihal 2 tundi marineerida.


    Või siis:


    1 tk punast tšillit
    1/2 dl õli
    2 sl vedelat mett
    1 sl veiniäädikat

    Pese tšilli, puhasta seemnetest ja haki peeneks. Sega õli mee ja veiniäädikaga.


    Muidugi on võimalusi teisigi.

    P.S Retseptid on mõeldud 4 portsjoni jaoks. Kui on rohkem vaja, siis tuleb koostiosi vastavalt juurde lisada.

    Kommentaar


      #3
      www.kokaraamat.ee - igasuguseid roogasid koos valmistamise juhendite ja kommentaaridega

      Kommentaar


        #4
        http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=7578. Päris söödav söök

        Kommentaar


          #5
          kartul, keedetult, värske noh ning seda süüa võiga, LaMotte meresoolaga. äge ja nämma. proovige.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #6
            Ei hakanud uut teemat tegema sorry

            Mida te kodus ise kokkate? Midagi lihtsat.

            Näiteks mida ma saaksin teha kanarinnafileega (nati alla poole kilo on külmkapis), mis ei oleks jube maitsetu, aga samas ei vajaks mingit mustmiljonit erinevat maitseainet ja asja, mida ma pärast enam kunagi ei uuesti ei kasuta

            Ehk siis kokkamine 20 aastastele voi midagi sellist. Ei viitsi mingisuguseid imeasju teha aga samas kartulipudrust hakklihakastmega voi makaronidest on suht siiber.

            Keegi teab kuidas teha näiteks mingit lihtsat risotot?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Ei hakanud uut teemat tegema sorry

              Mida te kodus ise kokkate? Midagi lihtsat.

              Näiteks mida ma saaksin teha kanarinnafileega (nati alla poole kilo on külmkapis), mis ei oleks jube maitsetu, aga samas ei vajaks mingit mustmiljonit erinevat maitseainet ja asja, mida ma pärast enam kunagi ei uuesti ei kasuta
              Lõika väikesed tükid ja viska pannile, sama ka saiakuubikutega. Siis kaussi igast salatit, kurki, tomatit. Kana ja saiad sinna peale ja segada. Majoneesi ja riivjuustu ka veel otsa. A mai tea, kuidas seda sööki nimetatakse (Kreeka salat vist päris mitte), naine kodus tegi...

              Ma ise teeks võileiba.
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #8
                tükelda filee, pruunista pannil, keeda pakk makarone. kui kana hakkab valmis saama, lisa klaas vett ja karp/kaks merevaiku(tavalist), sega kuni merevaik on sulanud, lisa aroomisoola. tükelda paprika, viska pannile... lisa keedetud makaronid ja veel klaas vett(või noh, et oleks piisavalt vedel aga mitte liiga) sega läbi, raputa peale riivjuustu ja basiilikut. päris normaalne.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  tükelda filee, pruunista pannil, keeda pakk makarone. kui kana hakkab valmis saama, lisa klaas vett ja karp/kaks merevaiku(tavalist), sega kuni merevaik on sulanud, lisa aroomisoola. tükelda paprika, viska pannile... lisa keedetud makaronid ja veel klaas vett(või noh, et oleks piisavalt vedel aga mitte liiga) sega läbi, raputa peale riivjuustu ja basiilikut. päris normaalne.
                  Tule mulle naiseks!
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #10
                    Üks asi mis minu puhul alati toimib on makaronid hakklihaga.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Üks asi mis minu puhul alati toimib on makaronid hakklihaga.
                      makaronid hakklihaga on pederastide värk. gayde jaoks on see pasta bolognese
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #12
                        selle kõige juures kasutage pruune spagette - maitse hoopis parem, kui valgetel.. väidetavalt pidid nad ka tervislikumad olema, kuid nagu teada - selle sildi all püütakse praegu kõike müüa.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Lõika väikesed tükid ja viska pannile, sama ka saiakuubikutega. Siis kaussi igast salatit, kurki, tomatit. Kana ja saiad sinna peale ja segada. Majoneesi ja riivjuustu ka veel otsa. A mai tea, kuidas seda sööki nimetatakse (Kreeka salat vist päris mitte),
                          Caesari salat on see.

                          Kommentaar


                            #14
                            veel üks toit... selline lihne vaese mehe/tudengi "seljanka"
                            2kg kartoskasid, 1 paprika, 1 punane sibul, 2 purki uncle bensi sweet and sour hunjaad, ketšup/tomatipasta, mar. kurgid, hakkliha, vinkusid ja pitsakate(ise kasutan nõo oma) ... ää. siis koori ja tükelda kartulid, pane raisad keema.... pruunista pannil sibul, hakkliha, vinkud ja pitsakate, paprikas ja kurgid ka.... kui kartul enamvähem pehme, lisada kõik muu sodi sinna sisse, maitsestan punljongi kuupade, aroomisoola ja 5pipra seguga.

                            suht odav, kiire ja päris hea.....

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust

                              Keegi teab kuidas teha näiteks mingit lihtsat risotot?
                              nn. paella valencianat ei taha teha?

                              vaja oleks:

                              Bosto riis Mediterraneo, kanafilee, paprika, sibul, vahemere või paella maitseaine (Eestis on suurtes supermarketites ikka olnud, mingi kollakas pakis) või siis lihtsalt kanamaitseaine, ananassikuubikud, sidrun ja puljongikuubik.

                              Viskad riisi pannile alguses veidi õlis praadima kergelt. Samal ajal valmistad sooja vee ja teed tassitäie puljongit. Selle kallad riisile peale. Jätad kergele tulele hauduma. Koheselt lisad ka väikesteks kuubikuteks lõigatud kanafilee, sibula ja paprikatükid (ribad või kuubikud). Kui riis valmis, siis maitsestad kogu pannitäie maitseainega ja lisad ananassitükid.
                              Lõpus kui toit taldrikul, surud sidrunimahla peale kergelt.
                              Bon appetit!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X