320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Petersoo Bayerni mängu kommenteerimas. Oosom.
    Tüüp on ikka väga hoos seal

    Kommentaar


      Kas Petersoo on see Nisu Uno häälega või?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Mkm, Marko "reeglitest pohhui" Kristal.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mees ei suuda absoluutselt oma erapoolikust varjata.

          Kommentaar


            See vend ju kommib ka Bayerni mänge käsi püksis.

            Kommentaar


              Kuulge teie seal eile õhtul stuudios. Mille naaksu pärast te seletasite "me ei tea täpselt mis juhtus" täpselt samal ajal, kui ekraanil oli mees kes rääkis inglise keeles seda mis juhtus?

              Kommentaar


                Ma mõtlesin, et ma ei pea kunagigi arvamust avaldama seoses selle teemaga, aga ei saa, lihtsalt ei saa. Sina, kuradi bayerni hero, kui sa tegeled vuti kommenteerimisega, siis arvesta fakti, et ükski, olgu ta siis real, manu või kasvõi moskva spartaki fänn ei taha et sa ajad nii ühepoolselt ila, nagu sa ajasid täna seoses bayerni lutti saamisega realile, ma saan aru, et sa ilmselt wankid bayerni ja ribery peale kuskil nurgas ja deutschalnd über alles on sinu jaoks esma järjekorras.. aga noh, lihtsalt äärmiselt halb on kuulata sinu sitta, mida sa tootsid täna( ja see pole esimene kord, kui über allese klubid mängivad) ma teeks ettepaneku, googelda mis on sõna neutraalsus ja paranda oma vead. halb, lihtsalt halb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma mõtlesin, et ma ei pea kunagigi arvamust avaldama seoses selle teemaga, aga ei saa, lihtsalt ei saa. Sina, kuradi bayerni hero, kui sa tegeled vuti kommenteerimisega, siis arvesta fakti, et ükski, olgu ta siis real, manu või kasvõi moskva spartaki fänn ei taha et sa ajad nii ühepoolselt ila, nagu sa ajasid täna seoses bayerni lutti saamisega realile, ma saan aru, et sa ilmselt wankid bayerni ja ribery peale kuskil nurgas ja deutschalnd über alles on sinu jaoks esma järjekorras.. aga noh, lihtsalt äärmiselt halb on kuulata sinu sitta, mida sa tootsid täna( ja see pole esimene kord, kui über allese klubid mängivad) ma teeks ettepaneku, googelda mis on sõna neutraalsus ja paranda oma vead. halb, lihtsalt halb.
                  Esimest korda kuulasid Peeter Sood?

                  Kommentaar


                    Ütleme nii, et tõesti.. päris jube oli kuulata. kõik mis oli, tundus et räägiti reali vastu ja visati ainult Reali kohta nalja. Bayerni vastu nagu ei kuulnud ühtegi halba sõna.

                    Kommentaar


                      No mul juba nii tavaliselt, et kui Hr Soo eetris on. Siis kas vahetan kanalit ja vaatan teist mängu või kui teist mängu pole, siis lihtsalt televiisor kinni ja tegelen millegi muu asjaga. Kohe kuidagi ei suuda seda härrat kuulata eetris

                      Kommentaar


                        Härrad, infoks, et Dirar sai soojendusel viga ja Mendy asendab teda mitte Sidibe'd. Koosseis tundub vähemalt viiese kaitseliiniga olevat, kus Raggi, Glik ja Jemerson on keskel ja Sidibe ning Mendy äärtel, et nad rohkem tõusta saaks.

                        Kommentaar


                          Hr Vara tundub ikka korralikult vormist väljas, palju faktivigu ja üldse meelevaldseid ütlemisi. Higuain penskar? wtf?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Hr Vara tundub ikka korralikult vormist väljas, palju faktivigu ja üldse meelevaldseid ütlemisi. Higuain penskar? wtf?
                            1. Marchisio pidi olema veel hullem pensionär :'D
                            2. Napoli pidi tabelis olema teine
                            3. Conte olevat Juventuse peatreenerina millalgi CL finaali jõudnud
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Keda need teisejärgulised klubid üldse huvitavad? Palju olilisem on, et Newcastle on Premier Liigas tagasi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ohh teid õrnukesi Juve fänne küll. Üks Bayern-Juve kuluks teile Petersoo esituses ära. Ja 31-aastane Marchisio ning aasta lõpus 30 saav Higuain tunduvadgi penskarid, kui sul vastas mängib 18-aastane Mbappe. Või pisut vanemad Lemar, Silva, Mendy, Bakayoko jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X