Lehekülg 61, kokku 63 EsimeneEsimene ... 115157585960616263 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 1242
    Eesti koondislane Kasutaja petteri avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Petersoo Bayerni mängu kommenteerimas. Oosom.
    Tüüp on ikka väga hoos seal

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kas Petersoo on see Nisu Uno häälega või?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mkm, Marko "reeglitest pohhui" Kristal.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Mees ei suuda absoluutselt oma erapoolikust varjata.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

See vend ju kommib ka Bayerni mänge käsi püksis.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Kuulge teie seal eile õhtul stuudios. Mille naaksu pärast te seletasite "me ei tea täpselt mis juhtus" täpselt samal ajal, kui ekraanil oli mees kes rääkis inglise keeles seda mis juhtus?

Reservmängija Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma mõtlesin, et ma ei pea kunagigi arvamust avaldama seoses selle teemaga, aga ei saa, lihtsalt ei saa. Sina, kuradi bayerni hero, kui sa tegeled vuti kommenteerimisega, siis arvesta fakti, et ükski, olgu ta siis real, manu või kasvõi moskva spartaki fänn ei taha et sa ajad nii ühepoolselt ila, nagu sa ajasid täna seoses bayerni lutti saamisega realile, ma saan aru, et sa ilmselt wankid bayerni ja ribery peale kuskil nurgas ja deutschalnd über alles on sinu jaoks esma järjekorras.. aga noh, lihtsalt äärmiselt halb on kuulata sinu sitta, mida sa tootsid täna( ja see pole esimene kord, kui über allese klubid mängivad) ma teeks ettepaneku, googelda mis on sõna neutraalsus ja paranda oma vead. halb, lihtsalt halb.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et ma ei pea kunagigi arvamust avaldama seoses selle teemaga, aga ei saa, lihtsalt ei saa. Sina, kuradi bayerni hero, kui sa tegeled vuti kommenteerimisega, siis arvesta fakti, et ükski, olgu ta siis real, manu või kasvõi moskva spartaki fänn ei taha et sa ajad nii ühepoolselt ila, nagu sa ajasid täna seoses bayerni lutti saamisega realile, ma saan aru, et sa ilmselt wankid bayerni ja ribery peale kuskil nurgas ja deutschalnd über alles on sinu jaoks esma järjekorras.. aga noh, lihtsalt äärmiselt halb on kuulata sinu sitta, mida sa tootsid täna( ja see pole esimene kord, kui über allese klubid mängivad) ma teeks ettepaneku, googelda mis on sõna neutraalsus ja paranda oma vead. halb, lihtsalt halb.
    Esimest korda kuulasid Peeter Sood?

U21 Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Ütleme nii, et tõesti.. päris jube oli kuulata. kõik mis oli, tundus et räägiti reali vastu ja visati ainult Reali kohta nalja. Bayerni vastu nagu ei kuulnud ühtegi halba sõna.
    !HALA MADRID!

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

No mul juba nii tavaliselt, et kui Hr Soo eetris on. Siis kas vahetan kanalit ja vaatan teist mängu või kui teist mängu pole, siis lihtsalt televiisor kinni ja tegelen millegi muu asjaga. Kohe kuidagi ei suuda seda härrat kuulata eetris

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Härrad, infoks, et Dirar sai soojendusel viga ja Mendy asendab teda mitte Sidibe'd. Koosseis tundub vähemalt viiese kaitseliiniga olevat, kus Raggi, Glik ja Jemerson on keskel ja Sidibe ning Mendy äärtel, et nad rohkem tõusta saaks.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Hr Vara tundub ikka korralikult vormist väljas, palju faktivigu ja üldse meelevaldseid ütlemisi. Higuain penskar? wtf?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hr Vara tundub ikka korralikult vormist väljas, palju faktivigu ja üldse meelevaldseid ütlemisi. Higuain penskar? wtf?
    1. Marchisio pidi olema veel hullem pensionär :'D
    2. Napoli pidi tabelis olema teine
    3. Conte olevat Juventuse peatreenerina millalgi CL finaali jõudnud
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Keda need teisejärgulised klubid üldse huvitavad? Palju olilisem on, et Newcastle on Premier Liigas tagasi.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ohh teid õrnukesi Juve fänne küll. Üks Bayern-Juve kuluks teile Petersoo esituses ära. Ja 31-aastane Marchisio ning aasta lõpus 30 saav Higuain tunduvadgi penskarid, kui sul vastas mängib 18-aastane Mbappe. Või pisut vanemad Lemar, Silva, Mendy, Bakayoko jne.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ohh teid õrnukesi Juve fänne küll.
    Muidu on õige troll, aga...

Härrad, infoks, et Dirar sai soojendusel viga ja Mendy asendab teda mitte Sidibe'd. Koosseis tundub vähemalt viiese kaitseliiniga olevat, kus Raggi, Glik ja Jemerson on keskel ja Sidibe ning Mendy äärtel, et nad rohkem tõusta saaks.
    Ehk siis me räägime riigi parimatest jalkakommentaatoritest, kes kommenteerivad CL-i poolfinaali mitte Põhja-Tallina JK Volta vs. FCI III.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Muidu on õige troll, aga...

Ehk siis me räägime riigi parimatest jalkakommentaatoritest, kes kommenteerivad CL-i poolfinaali mitte Põhja-Tallina JK Volta vs. FCI III.
    1. Kuna see uudis tuli ca 15 mintsa enne mängu algust, kui tüübid ilmselt juba eetris olid või selleks valmistusid, siis täiesti arusaadav, et nad ei jõudnud end kurssi viia.
    2. See 3-4-3 formatsioon ongi selline veider, mille puhul kunagi täpselt aru ei saa, mis faasis milline ta välja näeb. Jemerson ja eriti Raggi olid ka vahepeal nii üleval, et ma hakkasin isegi kahtlema, et mis ta siis täpselt on. Pealegi ekraanigraafikas näidati neljast kaitseliini, kus Raggi äärel pallis.

Mingeid väiksed faktivigu ikka tuleb sisse (ok, see Conte oma oli pisut suurem. ), mille püüavad kinni vaid pildis oleva klubi fännid, ja mida tavavaataja ilmselt ei panegi tähele, aga minu arvates midagi hullu küll ei olnud eile.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Selle eest ma sain suurepärase ülevaate Betsafe koefitsientidest.

Ma olen nõus nad on muhedad vanad, aga teatud mõttes tasuliselt kanalilt ootaks ka professionaalsust.
    Sood ja Mardisalu ei ole mõtet vist üldse kommenteerida.
    SBT12 võitja

Algupärane

Mingeid väiksed faktivigu ikka tuleb sisse (ok, see Conte oma oli pisut suurem. ), mille püüavad kinni vaid pildis oleva klubi fännid, ja mida tavavaataja ilmselt ei panegi tähele, aga minu arvates midagi hullu küll ei olnud eile.
    Aga mind häirib kui telekas midagi öeldakse ja siis ma arvan, et see on tõsi ja hiljem selgub, et oli vigane fakt. Liiga palju Fake news igalpool.

Professionaal Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Ei näinud algust,miks pärgli päralt pole Portugal-Eesti kossus kommentaare?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud