320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TV6 kommentaatorid

    Mis arvate nendest võrreldes Koort/Järvelaga või Mardisalu/Kannikuga?
    Ise arvan, et Kivisild on hea lisaja ja taktik. Toob professionaalsust oma tekstiga meie kodudesse.
    slimm.ee

    #2
    Kes see taun oli , kes selle teema Euroopa Karikasarjade alla tegi.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      #3
      Mina.
      Teised kommentaatorite teemad on ka siin.
      slimm.ee

      Kommentaar


        #4
        minu arust oli eile ika päris hea duo komenteerimas, supper luks

        Kommentaar


          #5
          Eino asjalik pirn ikka see pallivaldamisprotsent 97 vs 3 barca kasuks. Vaatasid vist uefa.com lehte, kus oli tõesti nii kirjas.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #6
            No nüüd on lootust veel ka oma kõrvaga nende kommentaar ära kuulda. Hetk tagasi helistati Viasatist ning öeldi, et alates eile õhtust on number nelja peal TV6.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #7
              mulle ausaltöeldes need TV6-e kommentaarite duo meeldib...need ju noo samad vanad kes omal ajal TV3-s kommenteerised Meistrite Liiga mänge kui veel näidati, eks? aga Kalev Spordi omadega ei anna päris ausalt kohe võrrelda - öö ja päev, proffessionaalsuse mõttes.

              Kommentaar


                #8
                Janno Kivisild annab hästi palju kommentaarile juurde, eelkõige mängu analüüsi ja ka professionaalsuse mõttes. Seda teist vennikest ma nii kõrgelt ei hindaks...

                Kommentaar


                  #9
                  Janno räägib liiga palju ümber organiseerumisest.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kiidaks TV6 ettevalmistust , head intervjud , lõigud eelmistest mängudest jne . Väga mõnus jälgida. Ja üldse kvaliteedilt Kalev Spordiga ei anna võrreldagi.
                    >>

                    Kommentaar


                      #11
                      Kivisild tuli kapist välja pärast Chelsea väravat.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kivisilla kommenteerimist on väga meeldiv kuulata, selge rahuliku häälega ja asjaliku jutuga. Kruus on ka norm, eriti hea, ma ei teadnudki et Harry Redknapp Lampardi ema on:S
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #13
                          Ainuke puudus mis mind natuke häirib on see et üleval nurgas ei näita aega ega seisu. Kõik mu on priima
                          >>

                          Kommentaar


                            #14
                            Üsna normaalne jah. Eestis nii normaalset kommentaari naljalt ei kuule.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kruus pani üsna tihti sündmusest ette, eriti mängu alguses. Näiteks mingi "Rooney viskab auti", kaks sekundit hiljem andis Rooney palli audisisseviskeks tiimikaaslasele

                              Suure mängu erutus, mis seal muud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X