320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pikalt mõtlesin, et mis kuradi saadet siin taga aetakse. Praegu lõi pähe, et te vingute ja vannute siin saate üle, mille hooaeg eelmine nädal ära lõppes. Mälu järgi isegi Kruus mainis seda kahes viimases saates, ühes neist kindlasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
      Ma pikalt mõtlesin, et mis kuradi saadet siin taga aetakse. Praegu lõi pähe, et te vingute ja vannute siin saate üle, mille hooaeg eelmine nädal ära lõppes. Mälu järgi isegi Kruus mainis seda kahes viimases saates, ühes neist kindlasti.
      Tore, et Telia seda teadis - sest kavas oli ilusti olemas ja ma ei mäleta seda hetke, kus oleks öeldud, et sau pakaa ja näeme Septembris?

      Kommentaar


        Ei öeldud ja kavas oli saade kirjas.

        Kommentaar


          olybet poolaeg.jpg

          isegi saate sponsor olybet teatas eile hommikul,et õhtul on eetris järjekordne "Poolaeg"

          asi on enam kui imelik

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Ei öeldud ja kavas oli saade kirjas.
            Kontrollisin üle. Ei öeldudki, järgmine nädal kavas puudub. Ma ei kujuta ette, kus kuradi kohast ma siis kuulsin, et läbi on. Ilmselt kujutan ette

            Kommentaar


              Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
              Kontrollisin üle. Ei öeldudki, järgmine nädal kavas puudub. Ma ei kujuta ette, kus kuradi kohast ma siis kuulsin, et läbi on. Ilmselt kujutan ette
              keegi pole fb lehel ka midagi öelnud

              Kommentaar


                Koss läks lihtsalt pikemaks ja seetõttu poolaeg ei mahtunudki sinna enam, aga imelik on see, et keegi ei võta vaevaks seda selgitada.

                Kommentaar


                  Olge rahul, et üldse näidatakse eestikeelset saadet. Mida te virisete?

                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Olge rahul, et üldse näidatakse eestikeelset saadet. Mida te virisete?

                    Millega siin eriti rahul olema peab? Paar korda algas saade enne õiget aega ja nüüd jäi üldsegi ära. Järelvaatamisvõimalust ei viitsinud otsida, kuna see on TV3 süsteemis nadi ja nii hea see saade ka ei olnud, et hakata seal pusima.

                    Kommentaar


                      Eetris olnud osade järelvaatamine:

                      Kommentaar


                        No, mis mänge siis TV6 näitamiseks valis? (mõtlen Meistrite Liiga kvalifikatsiooniraundi)
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          No, mis mänge siis TV6 näitamiseks valis? (mõtlen Meistrite Liiga kvalifikatsiooniraundi)
                          Nagu oodata oli, siis Steaua - City ning kolmapäeval Porto - Roma.

                          Tegu siis selle nädalaga.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            "Torres üritas klassikalise vana kooli libestamise teha" (T.Vara).
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Ma usun, et see on väga strictly paigas, et kõik asjad tuleb ära näidata. Kesse sul mingit audiot eraldi peale kuhugi hakkab laskma?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                See tundub ikka natuke rumala jutuna jah. Mingi hetk, kui kõvasti päevakorras oli alkoholi reklaamide täielik keelamine, siis vist tekkis ka arutelu, et kas CL-i saaks üldse näidata, kuna Heinekeni oli/on sponsor ja ära on vaja näidata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X