320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    VSB kanalilt kordus on hetkel normaalse pildiga, seega võid oma lingi sinna samusesse pista.
    Link on väga õige, kui sa ikka oma telekat seadistada ei oska, siis ei maksa siia räuskama tulla!

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Link on väga õige, kui sa ikka oma telekat seadistada ei oska, siis ei maksa siia räuskama tulla!
      Kolm telekat ja kõik on valesti seadistatud? I don't think so.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kolm telekat ja kõik on valesti seadistatud? I don't think so.
        Olid nad kõik ikka 16:9 formaadi peale lülitatud? Või ükski neist?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Olid nad kõik ikka 16:9 formaadi peale lülitatud? Või ükski neist?
          4:3 formaadi peal. Aga tegelikult on juba eelmisest aastast peale nii olnud, et kui mängu näitama hakkab, siis tõmbab pildi kokku. VSB peal on normaalne pilt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            4:3 formaadi peal. Aga tegelikult on juba eelmisest aastast peale nii olnud, et kui mängu näitama hakkab, siis tõmbab pildi kokku. VSB peal on normaalne pilt.
            No selles point ongi, et TV6 pilt on 16:9 formaadis ja kui sul on telekas 4:3 peal, siis tõmbab telekas sul selle pildi kokku.

            Kommentaar


              Ahh ok, sorry siis, minu viga.

              Kommentaar


                Euroopa liit

                Kommentaar


                  Mh kurat küll, Viasat ikka üldse ei mõtle oma klientide peale.
                  TV6 võeti kah nüüd tasuta levialast välja ja nüüd tuleb vist ka selle kanali eest maksma hakata.

                  AS TV3 esitas kultuuriministeeriumile avalduse sooviga eemaldada TV6 teleprogramm alates 9. jaanuarist vabalevist.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas David Vaata postitust
                    Mh kurat küll, Viasat ikka üldse ei mõtle oma klientide peale.
                    TV6 võeti kah nüüd tasuta levialast välja ja nüüd tuleb vist ka selle kanali eest maksma hakata.

                    http://www.elu24.ee/?id=206357
                    Kui ma poleks selle asja töötaja, siis ma ütleks, tra kui loll sa oled. aga kuna olen, siis ütlen viisakalt, loe uuesti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kui ma poleks selle asja töötaja, siis ma ütleks, tra kui loll sa oled. aga kuna olen, siis ütlen viisakalt, loe uuesti.
                      Paranda mind, kui eksin.
                      Aga mina lugesin sellest asjast seda välja, et nüüd viasat tahab raha teistelt teenusepakkujatelt TV6 näitamiseks, mis omakorda oleks tähendanud, et kui ma TV6'te tahan näha, pean maksma elionile.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Sinu kui Elioni kliendi jaoks ei muutu sellega mitte midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas David Vaata postitust
                          Paranda mind, kui eksin.
                          Aga mina lugesin sellest asjast seda välja, et nüüd viasat tahab raha teistelt teenusepakkujatelt TV6 näitamiseks, mis omakorda oleks tähendanud, et kui ma TV6'te tahan näha, pean maksma elionile.
                          Teenusepakkujad on kogu aeg pidanud kanalite omanikele maksma.

                          Kommentaar


                            Kruus on ikka geniaalne enda kartulite võrdlusega jne
                            AGA, Gonzalo Higuaini ei hyyta kindlasti Higuaaniks, Higuaiin, I tähte ikka rõhutatakse ta nimes D:

                            Kommentaar


                              Minu meelest on Kalev Kruus ja Janno Kivisild kõige paremad kommentaatorid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                                Minu meelest on Kalev Kruus ja Janno Kivisild kõige paremad kommentaatorid
                                +1
                                Jube huvitav kuulata neid
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X