320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul tekkis ikkagi üks küsimus Mourinho-ranti teemal by Pohlak. Kopeerin MSN-ist, kuna ei viitsi ümber trükkida:
    dannar ütleb (10:46):
    ma hakkasin praegu pohlaku ranti peale mõtlema ja jooksin kokku
    dannar ütleb (10:47):
    et tema argument 1
    praegune chelsea on nagu mourinho chelsea ehk samad mehed ja ei saada kuidagi sellest mentaliteedist lahti
    järeldus 1
    mourinho on paha ja tema järel jääb must maa
    dannar ütleb (10:48):
    minu küsimus 1 - mismõttes jääb must maa, kui nelja aasta jooksul üritavad mitu treenerit asja üle võtta ja taktikalisi muudatusi teha, ent ei saa sellega hakkama või ei lasta neil seda teha. mismõttes siis mourinho seal süüdi on?
    dannar ütleb (10:49):
    et kui mourinho võitis meeskonnaga igasugu asju, siis tekkis seisak ja vallandati, aga kui seejärel ei ole põhjust või ei suudeta meeskonna tuumikut lahti kangutada, siis kuidas on üleüldse viga, et mourinho sinna võeti?
    et kui meeskond jookseb laiali näiteks kohe pärast treeneri tulekut
    siis saan ma aru, et temaga tegelemine oli viga
    jne
    aga chelsea näitel ma sellest aru ei saa

    Kommentaar


      Mina sain kogu sellest teemast aru nii: Mourinho tuli, ehitas üles tiimi, mis vb ei olnud nii atraktiivne (küll aga suhteliselt edukas). Stiil juurdus nii tugevalt, et ka pärast Mourinho lahkumist ei suutnud teised treenerid seda muuta, sest mängijatele oli see nii tugevasti sisse juurdunud. Sellepärast pole ka paljud teised (teistsuguse stiiliga) treenerid läbi löönud. Pohlaku mõte oli vist see, et kui Mourinhot poleks võetud üldse, siis ilmselt Chelsea mängiks oluliselt teistsugust jalgpalli ka praegu, sest tema mõjutused kestavad siiani (praktiliselt kogu tuumik on Mourinho aja põlvkond).

      Mina sain nii aru, aga äre näkku lööge. Üldiselt kuulasin suu lahti Pohlaku juttu ja püüdsin mõista, aga palju,väga palju jäi segaseks selles avangus.

      Kommentaar


        Mulle väga meeldis Aivari kommentaar, on näha, et on elu aeg jalgpalli sees olnud ning mõistab mängu peensusteni. Usun, et tegemist oleks ka väga eduka treeneriga tänapäeva vutimaailmas. Pigem mõeldud seda jah, et Mourinho ehitas tiimi ühele hetkele üles, mõtlemata, mis tulevikus saab, nagu mängiks FIFAt aga pärast 1. hooaega sama tiimiga enam ei viitsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Mulle väga meeldis Aivari kommentaar, on näha, et on elu aeg jalgpalli sees olnud ning mõistab mängu peensusteni. Usun, et tegemist oleks ka väga eduka treeneriga tänapäeva vutimaailmas. Pigem mõeldud seda jah, et Mourinho ehitas tiimi ühele hetkele üles, mõtlemata, mis tulevikus saab, nagu mängiks FIFAt aga pärast 1. hooaega sama tiimiga enam ei viitsi.
          Aga Mourinho oli meeskonnas ju kolm aastat ja ehitas kokku meeskonna, mis on sisuliselt püsinud ka neli aastat pärast tema lahkumist. Ehk teoorias peaks just ju respekt mourinho olema.

          Kommentaar


            Chelsea peale Mourinhot: 1 tiitel + 1 teine koht + 1 kolmas koht. Hirmus Fifategemine tõepoolest.

            Kommentaar


              Flora-Transi mängu kommenteerinud Ott Järvelat tahaks nüüd kiita, kõik 90min tubli esitus. Olen teda varem maha teinud, kuid tundub, et tuul ära ei võtnud ja võib isegi asja saada. Edu!
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                täna palju kulda tulnud, aga parim
                No kui sa oled mees, siis sa ju tahadki haiget teha.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Boroditši nali on ilmselt Top3 jalkanali ever.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Boroditši nali on ilmselt Top3 jalkanali ever.
                    Nõus. Nii harva kui ma viimasel ajal ka selliseid mänge vaatan, siis hea mäng, hea kommentaar.

                    Kommentaar


                      Kas Kalev Kruus kõnnib jala koju juba?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Boroditši nali on ilmselt Top3 jalkanali ever.
                        Mis seal siis oli? Ei kuulnud.
                        Terve mäng pilluti asjalikke pirne, siiski.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas m2xxx Vaata postitust
                          Kas Kalev Kruus kõnnib jala koju juba?
                          Ta ütles, et kui see mäng 0:0 jääb. Seega on enda Kraisleriga ilmselt juba koju jõudnud. Või oli tal mingi muu USA koletis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cobras Vaata postitust
                            Mis seal siis oli? Ei kuulnud.
                            Terve mäng pilluti asjalikke pirne, siiski.
                            Tuli jutuks vist 3 aasta tagune mäng ja Kruus ütles- see oli nii ammu, et Savisaar jõuaks selle aja jooksul 14 Boroditsi valmis teha.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Tuli jutuks vist 3 aasta tagune mäng ja Kruus ütles- see oli nii ammu, et Savisaar jõuaks selle aja jooksul 14 Boroditsi valmis teha.
                              Tegelikult käis jutt sellest, et Cech on 8 aastat oodanud Meistrite Liiga võitu ja Savisaar jõuab selle ajaga 14 Boroditši valmis teha.

                              Kommentaar


                                Mõnus on ka see, et Kruus kasutab elegantselt pohuistliku järjekindlusega hr.Didieri perekonnanimeks versiooni "Dropka". Eilse mängu valguses ei ole kahtlustki, miks Kruus on vabariigi parim jalgpallikommentaator. Kuidasmoodi saaks Kruusi koondisemänge kommenteerima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X