320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hull City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Niipalju kui meelde on jäänud siis oli pidevalt halvim mees platsil neil harvadel juhtudel mil Interi eest platsile sai.
      Serie A saatis oma halvima mängumehe minema.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Serie A saatis oma halvima mängumehe minema.
        Igastahes eile oli kaitses üsna soliidne ja andis kunni söödu teisele väravale.

        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kukuvad kindlalt välja.

          P.S. Võin isegi kihlveo teha ja ise endale escrow eest 25 eurot maksta.
          Ma selles enam nii kindel ei oleks

          Kommentaar


            Palju veel minna, aga praegune seis, et suudetakse püsima jääda ei ole enam üldse nii lootusetu

            Kommentaar


              *facepalm*

              Kommentaar


                Väidetavalt olla ta ikka tegelikult sellest teadnud ning tahab lihsalt klubi veel halvemasse valgusesse jätta.

                Edit:
                Tõestustmaterjali kah

                Kommentaar


                  Ja treenerirulett jätkub - Marco Silva tuli ikkagu Hullist tulema.

                  Tõesti tundus klubis üsna populaarne kuju olema ja viimases mängus laulsid fännid 7:1 kaotusest hoolimata, et "Marco, please stay" aga sellest jäi ikkagi väheks.

                  On enam kui kindel, et praegust seisu vaadates kus peatreenerita on Crystal, Watford, palju ebakindlust on Leicesteri, Southamptoni treeneritooli ümber, leiab Silva tööotsa Premmis ka. Eks suve jooksul jõua veelgi põnevat juhtuda lisaks mainitutele...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ja treenerirulett jätkub - Marco Silva tuli ikkagu Hullist tulema.

                    Tõesti tundus klubis üsna populaarne kuju olema ja viimases mängus laulsid fännid 7:1 kaotusest hoolimata, et "Marco, please stay" aga sellest jäi ikkagi väheks.

                    On enam kui kindel, et praegust seisu vaadates kus peatreenerita on Crystal, Watford, palju ebakindlust on Leicesteri, Southamptoni treeneritooli ümber, leiab Silva tööotsa Premmis ka. Eks suve jooksul jõua veelgi põnevat juhtuda lisaks mainitutele...
                    sahistatakse, et silva liigub Porto suunas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Converse Vaata postitust
                      sahistatakse, et silva liigub Porto suunas.
                      Ei usu.
                      Minu meelest ta mingi hetk ütles, et "Minu soov ei ole olla peatreener Championshipis kui mul on võimalus olla peatreener Premier League'is".

                      Ja teine sahin on see, et ta võtab üle Palace'i treeneritooli. Kuigi isiklikult tahaks teda vähe asisemas klubis pigem näha. Palace on selline ei-liha-ei-kala klubi rohkem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ei usu.
                        Minu meelest ta mingi hetk ütles, et "Minu soov ei ole olla peatreener Championshipis kui mul on võimalus olla peatreener Premier League'is".

                        Ja teine sahin on see, et ta võtab üle Palace'i treeneritooli. Kuigi isiklikult tahaks teda vähe asisemas klubis pigem näha. Palace on selline ei-liha-ei-kala klubi rohkem
                        Ja juba see paika saigi, et Silva võtab üle Watfordi treeneritooli.

                        Kommentaar


                          Vene treener Inglismaal. That might be fun...

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Päris veider valik. Huvitav kas ta inglise keelt ka räägib?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Päris veider valik. Huvitav kas ta inglise keelt ka räägib?
                              on viimased kuus kuud aktiivselt õppinud.

                              hea intekas: http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7778171.html
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kamil Grosicki kohta käisid pikemat aega jutud, et mitmed klubid sooviksid teda endale. Nagu näha, siis jäi ta Hulli mängumeheks, ent Poolas käis tema agent rääkimas ja kurtmas, et usaldati valesid inimesi ja seetõttu jäi tehing katki. Tõenäoliselt üritavad nad talvel uuesti Grosickit mujale saada, hooaja algul on ta silma ka paistnud üldiselt, nii et sedasi jätkates on võimalused head.

                                Muidu Slutsky kohta peab ütlema, et tal on üllatavalt hea inglise keel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X