320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FM2009 on viimane versioon, mida ma FM-i seerias mänginud olen. Mul on save, mis on aktiivne siiamaani ning mida ma aegajalt mängin. Tihtipeale tuleb hoog sisse ning nädalaga teen 2-3 hoaoega korraga. Mängus on aktiivsed Inglise, Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Hollandi, Venemaa, Prantsuse meistri ja esiliigad, samuti on kõik eestlased aktiivsed.

    Alustasin Kaiserslauterniga, siis oli natuke SeriaB-d, siis oli RBC Hollandis ning Genoa SeriaA-s.
    Paralleelselt lõin tegelase nimega Mart Laar, kelle mõte oli juhendada Eesti koondist, kuid siis tuli Lokomotivi tööpakkumine ja sinna see läks. Vahepeal jõudsin esimese kasutajaga tippu viia Avangard Kurski linnast.

    Küll aga annan ülevaate sellest, mis telekavaataja maailmas toimub...

    Niisiis 31.01.2034 seisuga:

    1. Inglise Premier Liiga

    Hetkeseis.



    Võitjad läbi ajaloo.



    Nagu näha, siis Man City on täielik cheater klubi ja ausalt öeldes ajab ta Euroopas ka suht närvi. Inglismaal tehakse juba mitmendat hooaega puhast tööd.

    2. Hispaania LaLiga

    Hetkeseis



    Võitjad läbi ajaloo.



    Unustage Real, unustage Barcelona. Faking Zaragoza on see, kes ilma Hispaania väljakutel teeb.

    3. Saksamaa Bundesliga

    Hetkeseis



    Võitjad läbi ajaloo



    Kohe kurb on vaadata, kuidas aastast-aastasse muutub Kaiserslautern järjest kehvemaks. Samas Bayern ei ole kuhugi kadunud ja alati pretendeerib kullale.

    4. Itaalia Seria A

    Hetkeseis



    Võitjad läbi ajaloo



    Üldiselt on Itaalia kõige igavam, sest siin on Juventus, Milan, Roma, Inter praktiliselt alati TOP4 moodustamas.

    5. Prantsuse Ligue 1

    Hetkeseis



    Võitjad läbi ajaloo



    Aga kus on PSG? Siis polnud veel Katari rahad jõudnud, kui see mäng loodi...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      6. Hollandi Eredivisie

      Hetkeseis



      Võitjad läbi ajaloo



      Hollandi liigas juhtus paar huvitavat lugu. Klubid Vollendam ja Den Bosch said endale sugar daddyd. Ning kui Volendam liiga suurt kasu sellest ei ole lõiganud, siis Den Bosch on päris OK klubi.

      7. Meistrite Liiga võitjad läbi ajaloo



      8. Euroopa Liiga võitjad läbi ajaloo



      Euroopa liiga finaal Real Madrid - Arsenal on UEFA meeste märg unenägu.

      9. EURO võitjad



      10. MM-i võitjad



      Tuletan meelde, et see mäng tehti 2008 sügiseks, kohe pärast EURO2008-t, kus kõigile tundus, et Venemaa jalgpall on suurel tõusulainel. Venemaa koondise tugevus on suurim selle mängu ebakõla.

      Mis aga kõige tähtsam, tegelane Mart Laar on suutnud Eesti fännid 2 korda täieliku ekstaasini viia (rääkimata sellest, et Eesti võtab pidevalt suurturniiridest osa) ning tuua MM-i ja EM-i võidud koju. Pohlak approves!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        "Paralleelselt lõin tegelase nimega Mart Laar, kelle mõte oli juhendada Eesti koondist, kuid siis tuli Lokomotivi tööpakkumine ja sinna see läks"

        lol, kõlaks nagu päriselu

        Kommentaar


          Kuid kuidas Venemaa jalgpalli liigal läheb ning saavutused Vene liigas?

          Kommentaar


            Ühesõnaga nagu ma aru saan siis mkhitaryani skorpionaad ei aita ja manu kukub alla
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
              Kuid kuidas Venemaa jalgpalli liigal läheb ning saavutused Vene liigas?
              Pärast Mart Laari siirdumist Venemaa liigasse muutus Lokomotiv liialt dominantseks jõuks teiste jaoks. Ma ei tea, kuidas järgnevad FM-i väljaanded, kuid selles on andekate regennide laine ikka megahull ning pole üldse raske noori ja andekaid leida, neist kõige andekamaid hiljem Inglise liigasse maha müüa. Avangardi ülevõtmise üks eesmärkidest oligi Venemaa liiga konkurentsi viimine vähemalt kahe meeskonna tasemele. Ülejäänud on ikka umbes samal tasemel nagu päris maailmas.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar

              Working...
              X