320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mina ootan et kiirendatakse seda andmetetöötlemis perioodi aga vist mitte kui tegeletakse hoopis 3d-ga
    Proud to wear Claret & Blue!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas avfc Vaata postitust
      mina ootan et kiirendatakse seda andmetetöötlemis perioodi aga vist mitte kui tegeletakse hoopis 3d-ga
      aasta aastalt on siiski see andmetöötlus läinud märgatavalt kiiremaks. mäletan veel kui oli CM 00/01, siis panid processima, vahepeal käisid suitsul, siis processimine lõppes ja oma 2 päeva oli ainult edasi läinud. andmetöötluse kiirenemine aassta aastalt on olnud märgatav! Eriti kui CMi pealt mindi üle FMi peale.

      Kommentaar


        #33
        FM-is ei kujuta ma ette, et ma üle ühe kindla liiga valiksin. Asi muutuks väga uimaseks siis. CM01/02-te sai vabalt viie liigaga mängitud, ning isegi kui kõik liigad olid valitud, oli asi veel täiesti talutav. Selles suhtes on praegune CM kõvasti üle FM-ist, seal liigub asi põhimõtteliselt silmapilguga.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          FM-is ei kujuta ma ette, et ma üle ühe kindla liiga valiksin. Asi muutuks väga uimaseks siis. CM01/02-te sai vabalt viie liigaga mängitud, ning isegi kui kõik liigad olid valitud, oli asi veel täiesti talutav. Selles suhtes on praegune CM kõvasti üle FM-ist, seal liigub asi põhimõtteliselt silmapilguga.
          praeguna CM on midagi muud kui kunagine. viimane SI CM oli minu mälu järgi 03/04. See oli veel küll suht aeglane praeguse FMiga võrreldes. Aga jään enda juurde, et areng ses vallas on kõva olnud.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            praeguna CM on midagi muud kui kunagine. viimane SI CM oli minu mälu järgi 03/04. See oli veel küll suht aeglane praeguse FMiga võrreldes. Aga jään enda juurde, et areng ses vallas on kõva olnud.
            Minu arvates on praegune mängu kiirus küll päris hea ehk ühinen meesmuiste arvamusega.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Nõustun samuti, on kiirus on vägaväga hea ka 10 riigiga ja huge databasega(mitte large small ega medium vaid HUGE , eks sõltub ka arvutist.

              Kommentaar


                #37
                10 liigat vähevõitu, see umbes 2-5 riiki
                Proud to wear Claret & Blue!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas avfc Vaata postitust
                  10 liigat vähevõitu, see umbes 2-5 riiki
                  ajee mõtlesin 10 riiki.

                  Kommentaar


                    #39
                    millegi pärast lugesin alguses liigat...sry
                    Proud to wear Claret & Blue!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas avfc Vaata postitust
                      millegi pärast lugesin alguses liigat...sry
                      oligi, ma tegin editi .

                      Kommentaar


                        #41
                        budget peaks kindlasti suurem olema enamustel meeskondadel, ükski premi meeskond ei tohiks saada 5 m naela ju?
                        okei, va uustulnukad ja vbl seal 1-2 meeskonda veel.

                        tähendab jah, seda ootan uuest FMist, et budgetid suuremad.

                        Kommentaar


                          #42
                          CM01/02-s oli otsingutes üks hea valik et kui panid parameetrid paika siis sai valida mitu nendest olema peaks, kas kuus seitsmest või viis seitsmest jne
                          seda tahaks tagasi
                          Proud to wear Claret & Blue!

                          Kommentaar


                            #43
                            Andricos FM 09 599.-, kas mu mälu petab mind või oli 08 alguses 899?

                            Eniveis, eeltellimus täidetud, nüüd tuleb ainult kuu aega kannatada veel ja 08-t mängida

                            Kommentaar


                              #44
                              Millal saab ?
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Millal saab ?
                                2. Novembril tuleb Demo välja. 14 November vist oli Full-versiooni müüki minek.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X