320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

    Nagu juba pikemat aega sahistatakse, siis paljud on kindlasti teadlikud, et Levadia mängija Sander Puri on Dortmund Borussia ukselävel. Mõtteid võimalikust üleminekust kogume siia .


    Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

    #2
    vähemalt on nüüd selgem mille taga asi seisab. ei oska kommenteerida, kas 4.liigasse siirdumine oleks parim, kuigi seal silma jääda on kindlasti hea võimalus, loodame ikka esindusmeeskonnaga kontrahti, usun et ta saaks seal hakkama.
    AILTON

    Kommentaar


      #3
      Okei selle artikli järgi tundub, et jääb ära.

      Kommentaar


        #4
        lootus sureb viimasena. mina loodan, et saab lepingu

        Kommentaar


          #5
          Igatahes oli selle teema püstitamine liiga ennatlik. Allkirjad kõigepealt.

          Kommentaar


            #6
            Eks tänane mäng Drogheda vastu annab selguse...

            Marko Kristal oli vägagi positiivselt meelestatud ülemineku osas vähemalt enne mängu eelset treeningut.

            Kuid siiski eks näeb mis tulevik toob, treeningul tudus Puri vägagi aktiivne ja näitas head mängu, kuid siiski teistest nii peajagu üle ta ka ei tundunud, et Borussiaga nüüd seostada.

            Samas treening ei näita midagi, loeb mees ise ja mida ta suudab ennast välja anda platsil õiges mängus.

            Kommentaar


              #7
              ma pole viimasel ajal levadia mängudel väga käinud, a on ta ikka parem olnud kui täna? ei paistnud küll suurt millegagi silma

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                ma pole viimasel ajal levadia mängudel väga käinud, a on ta ikka parem olnud kui täna? ei paistnud küll suurt millegagi silma
                ta on ikka väga, väga hea olnud - pidevalt mu meelest mängu parim või üks parimaid. mis täna juhtus, raske öelda.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  #9
                  For the record

                  2. augusti saates Lisaaeg pikem lugu Sander Purist

                  Kommentaar


                    #10
                    pea püsti sander!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Loodan küll, et Sander pääseb Dortmundi, kuid mingi eriline mängumees ta küll pole. Vähemalt minu silmis. Täitsa tavaline keskpärane tüüp. Andke mulle andeks, et ma nii ütlesin.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Loodan küll, et Sander pääseb Dortmundi, kuid mingi eriline mängumees ta küll pole. Vähemalt minu silmis. Täitsa tavaline keskpärane tüüp. Andke mulle andeks, et ma nii ütlesin.
                        loodan et mõne aasta pärast saad oma sõnu süüa isukalt
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Õhtuleht: "Keegi Levadia ametnikest ei osanud ka kinnitada, kas tribüünil viibis Dortmundi Borussia esindaja. Loodetavasti läks Saksamaa suurklubi vaatleja reis paremini kui nädala eest, kui ta Droghedasse sõitis (mäng peeti Dublinis!) ja alles kohtumise lõpuks staadionile jõudis. Puri oli seks ajaks juba puhkama vahetatud."

                          Einoh, saa või krambid .
                          Sandri imago huvides oleks muidugi, et agent ta eilset nõrka esitust ei näinud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mitte agent, vaid skaut

                            Kommentaar


                              #15
                              pean Purit siiski heaks, kuna ta on väga hea segu individualistist ja nn meeskonna-mängijast
                              kahju, et tal iirlaste vastu aia taha läks, ilmselt pole ta kunagi sellist pinget skautide ees tundnud (isegi kui skaute polnud )
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar

                              Working...
                              X