320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
    seljuhul peaks 55% offtopicu teemadest tõstma läbusse.
    tundud olevat "klaas on pooltäis" tüüpi inimene.

    aga jah, paljude teemade koht on kindlasti läbus, iseasi kui sügavale ajalukku moded sorkima minna vaevuvad.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      manuaalselt saad sa enne viimaste postituste vaatamist topeltklikiga ebavajalikud alafoorumid loetuks märkida.
      äh, ofkoors. loll mina. ma ju tegelt teadsin küll seda.

      aga aitäh meelde tuletamast, kohe on puhtam pilt.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #33
        Austatud mode, kes sa viisid 'Mis seostub pildiga' teema läbusse! Tegemist on superteemaga, mida ma kindlasti läppu ei uputaks. Too palun tagasi, või põhjenda ilusti. Ma ei hakka siin algatuseks vägivallatsema.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #34
          mod fight, mod fight, mod fight!!!one!!!!1111!!!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            aga jah, paljude teemade koht on kindlasti läbus, iseasi kui sügavale ajalukku moded sorkima minna vaevuvad.
            Jah, minge vaadake näiteks off-topicu 5. leheküljele. Siia ei ole sealt suurt midagi jätta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Austatud mode, kes sa viisid 'Mis seostub pildiga' teema läbusse! Tegemist on superteemaga, mida ma kindlasti läppu ei uputaks. Too palun tagasi, või põhjenda ilusti. Ma ei hakka siin algatuseks vägivallatsema.
              wazznt me. aga sellega seoses võiks ehk off-topicu modedele anda läbufoorumi modereerimise õigused. noh, et läppu liikunu/tekkinu (ei saa välistada) koju tagasi tuua?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Austatud mode, kes sa viisid 'Mis seostub pildiga' teema läbusse! Tegemist on superteemaga, mida ma kindlasti läppu ei uputaks. Too palun tagasi, või põhjenda ilusti. Ma ei hakka siin algatuseks vägivallatsema.
                was me. kui pilditeema jääb, peavad jääma ka hetkel teemad, sest sisuliselt töötavad need samamoodi ehk välistavad suuresti igasuguse sisukuse. sarnasus on ka statistiliselt tuvastatav. lisaks sõimasin ma konna juba MSNis läbi. nii halb maitse.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Mina ka ei teind! Järelikult, kasutades välistamise taktikat, tegi selle lükke Martin.

                  Jah, Watson, tänan Watson, mine pane nüüd teevesi üles.



                  E: PERSSE! Postita uuesti, PEALE mind.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    E: PERSSE! Postita uuesti, PEALE mind.
                    Postitan PÄRAST sind.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      Kurja jah. Emakeele õpetaja Kauba keerleb praegu hauas nagu sõge derviš.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Kurja jah. Emakeele õpetaja Kauba keerleb praegu hauas nagu sõge derviš.

                        Riikliku autasuga premeeritud romaanis on autor süvenenud isiksuse, usu ja moraali filosoofilistesse probleemidesse, inimhinge heitlustesse ja kannatustesse Osmanite Türgi ikke all ägavas Bosnias.

                        Ahah.

                        Tegelt ma sain aru küll.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Kuna siin-seal tekkis foorumlastel lahkarvamusi moderaatori tegevuse osas, siis kirjutan siia teemasse veel lühidalt ja kokkuvõtvalt, et mu selgitus oleks kergesti leitav.
                          ----------------------
                          Moderaator on inimene, kellele on oma arusaam asjadest. Tema käitub oma äranägemise järgi, ning see ei pruugi alati kõigile meeldida. Kuna mode lihtsalt ei jaksa olla lõpuni demokraatlik ja korraldada küsitlusi, siis on see paratamatu. Kui ülekohus on juhtunud, siis algatuseks soovitan ma proovida sellest üle olla, juhtus, andestatud.

                          Kui aga tundub, et mode käitub kuidagi pahatahtlikult, kiuslikult või lihtsalt tema arusaam kvaliteedist teie omast järjekindlalt lahkneb, siis ei saa asja nii jätta. Sellisel puhul võib paluda model oma seisukohad ümber vaadata, kuid olgu kohe öeldud, et mina seda teha ei kavatse. Järgmine loogiline samm oleks tähtsamatele modedele (wiiner, mazz ja kes nad kõik ongi) oma rahulolematust väljendada. Nendel on siis õigus mode välja vahetada.

                          Ma väga palun, et te ei laskuks lapsikustesse ja ei hakkaks oma pahameelt väljendama näiteks protestipostitusi tehes (a'la pidurdusjälgede teemas juhtunu) või millegisse muusse naeruväärsesse laskudes. Aitäh.

                          Parimat,
                          Konn
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #43
                            Aga mis siis saab kui teised moded ka ei kavatse oma seisukohti ümber vaadata nagu sina? Ja vaevalt keegi hakkab teid kohalt minema ajama. Kuna see looks ebamugava pretsedendi, mis muudaks asju veel keerulisemaks.

                            e: mina ei saanud tõesti algul aru mis "pidurdusjälgi" seal arutati. Sorry!
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              #44
                              kuule, kas te liigutasite kasutaja budulojuse ka LÄBUsse või kustutasite tema sootuks?
                              päris rahulikud on paar päeva olnud...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                                Aga mis siis saab kui teised moded ka ei kavatse oma seisukohti ümber vaadata nagu sina? Ja vaevalt keegi hakkab teid kohalt minema ajama. Kuna see looks ebamugava pretsedendi, mis muudaks asju veel keerulisemaks.

                                e: mina ei saanud tõesti algul aru mis "pidurdusjälgi" seal arutati. Sorry!
                                kui nii juhtub, siis peate alluma "enamuse terrorile". aga sa ju ei saa teada, kui sa isegi ei ürita. saada mazzile PM, nurise ja tee ettepanek sobilikuma mode osas. minul on niigi liiga palju tööd, ning ilma igasuguse kahjutundeta annaksin teatepulga üle noortele ja vihastele. muidugi oleks tore, kui uus mode oleks mõõdukalt helge.

                                pidurdusjälgedest said väga hästi aru, ära üldse hakka jaankundlat tegema.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X